Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To musiało być męczące
Frustrujące
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2013, 22:13
od lewej : ganondorf (the legend of zelda), bowser (mario), sigma (megaman x) tego po prawej nie znam
Odpisz
1 kwietnia 2015, 15:26
@lordofshadow: Poprawka po prawej jest Sephiroth.
Odpisz
31 lipca 2019, 00:07
@lordofshadow: Poprawka po dwóch latach xDD odpowiedź po 4 latach btw xD
Odpisz
9 grudnia 2018, 11:30
Przekraczają swoje granice
Odpisz
15 czerwca 2018, 17:12
Tak to jest jak się porządnie wku*wisz na typka co Ci rozje**ł całą armię i musisz stracić kasę na kolejnych
Odpisz
5 stycznia 2013, 11:12
ale, z drugiej strony, mogą być zdesperowani, a jeśli chodzi o nowe ataki, używają ich dopiero na końcu, bo na początku nie docenili przeciwnika.
Odpisz
4 grudnia 2014, 14:51
@darcus: Ci Bossowie są jak polacy na wojnie...
Odpisz
18 października 2013, 18:05
Nie rozumiem dlaczego olbrzym o wysokości 20m nie może zmiażdżyć głównego bohatera.
Odpisz
16 kwietnia 2014, 14:18
bo bohater ma moce, zbroję i broń
Odpisz
6 stycznia 2013, 00:09
Ganondorf, Bowser(kiedyś myślałem, że on nazywa sie Koopa xD), Sigma i Sephiroth(Ahh te godziny zmarnowane na pokonanie go w Final Fantasy 7)
Odpisz
14 września 2013, 21:58
@nieznany_: Bo on nazywa się Bowser i King Koopa. Tak gdzieś czytałem,ale nie pamiętam za cholerę gdzie :C .
Odpisz
25 sierpnia 2013, 13:29
bowsera i sigme łatwo u***ć tylko ci dwaj są dopiero mocni
Odpisz
3 lutego 2013, 19:29
Tak samo jest w Prototype2..
Nie da się w Mercera nawet trafić.. :P
Odpisz
1 lipca 2013, 12:44
@PanMalinka14: to czemu ja go zatłukłem bez problemu(prawie) oczywiście ciągle przechodząc misje, bez zabawy w znajdźki itp.?????
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2013, 15:31
@Ravenoi: Chlopie,czy ty chociaz wiesz co to jest Prototype ?
Aha i jeśli bez zabawy to czemu nie odinstalowaeś ??
Przecież gier ludzie nie kupują ani nie instalują żeby na nie marudzić ..
Ps : Malinka,zgadzam się z tobą .. :]
Odpisz
1 lipca 2013, 20:45
@huligan: nie marudze tylko mówię że bez maksowania postaci da się pokonać go i to prawie bez problemów. ja nigdy nie cackam się ze znajdźkami. o dodatkowych misjach tak samo. dopiero po fabule zbieram tego typu rzeczy.
Odpisz
7 stycznia 2013, 15:53
nieznany_ też miałem to te godziny aww to było piękne i cała seria ff jest piękna ja mam też na PSP disidia final fantasy są tam wszystkie postaci od I do XII ale nie przebije to ff VII i mojej ulubionej postaci z całej seri Clouda
Odpisz
6 stycznia 2013, 14:25
no mam ps3 i taką grę ultimate marvel vs. camcom 3 i tam bossem jest galactus i ***a ma mało hp i używa superciosa i ma 1245p a ja przegrywam tylko 2 razy udało mi się go pokonać na całą grę
Odpisz
5 stycznia 2013, 17:09
popieram. dopiero grałam w tekena na psp siostrzeńca...
Odpisz
5 stycznia 2013, 05:02
Zagrajcie w SpellForce: Zakon Switu. Tam jak bijesz moba i ma malo hp to czesto ucieka kustykajac:)
Odpisz
5 stycznia 2013, 14:15
@Faster1611: grałem w to ;P fajna gra
Odpisz
5 stycznia 2013, 12:30
ten kolo 1 z prawej to sephiroth z final fantasy chyba VII a ten 1 po lewo to kolo z zeldy ale tego 1 po środku tego łysego to nie wiem kto to a i jeszcze kolo z mario
Odpisz
5 stycznia 2013, 11:28
Kim jest ten pierwszy po prawej?
Odpisz
5 stycznia 2013, 11:11
true story
Odpisz