Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Piotro165

26 października 2016, 20:38

Ja gdybym miał 100% pewności że i tak umrę za 3 dni to bym 2 dni przeżył jak król
a 3 skoczył bez spadochronu z jak najwyższej wysokości żeby mieć efektowną śmierć

Avatar
Konto usunięte

26 października 2016, 21:19

@Piotro165: To chyba bardziej samobójstwo

Avatar Piotro165

26 października 2016, 21:20

przyśpieszenie śmierci o kilka minut

Avatar
Konto usunięte

26 października 2016, 21:58

@Piotro165: Właśnie też dzisiaj się zastanawiałem, czy jak się strzeli sobie w głowę podczas umierania, to będzie samobójstwo czy nie

Avatar Piotro165

26 października 2016, 23:21

no trochę tak i trochę nie

Avatar
Konto usunięte

26 października 2016, 23:22

@Piotro165: Ale które bardziej

Avatar Piotro165

26 października 2016, 23:37

no samobójstwo bo po co se strzelać w łeb jak i tak się zaraz umrze

Avatar
Konto usunięte

27 października 2016, 06:30

@Piotro165: Dziękować dobry człowiecze za odpowiedź

Avatar Piotro165

27 października 2016, 11:49

ależ proszę

Avatar
Konto usunięte

25 października 2016, 20:13

Czyli przez 3 dni można robić co się chce.

Avatar Hermit

25 października 2016, 20:17

to tak nie działa

Avatar
Michaelpl03

26 października 2016, 16:01

@Hermit: Jak to nie? I tak żadna większa kara cię nie spotka.

Avatar damian2500

26 października 2016, 16:40

Jasne, narozrabiasz, a potem się okazuje, że jednak nie jesteś chory.

Avatar
Michaelpl03

Edytowano - 26 października 2016, 17:53

@damian2500: Jak to powiedział ktoś poniżej "lina gwarantuje 100% pewności"

Avatar makajet

27 października 2016, 00:32

ta, tyle że potem koszty muszą pokryć twoi bliscy czym możesz im zepsuć ich życie

Avatar damian2500

27 października 2016, 06:58

@makajet: A jeśli nie masz dosłownie nikogo?

Avatar
Michaelpl03

27 października 2016, 08:13

@makajet: To już nie moja sprawa lel

Avatar
iqhawe

25 października 2016, 20:13

>na 75%
>lina gwarantuje 100%

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SteelFoxi
Dodane przez: SteelFoxi

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niegrzeczny Oskarek

Lekko nie będzie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka