Sanitariusze z karetki się uśmieją
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fajnie że odpowiedzieli
To się nie może nie udać
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2016, 09:41
Wydrukowałem. Czekam godzinę, dwie, trzy, pół dnia, dwa dni. Nagle olśnienie. Walę się w łeb. Przecież ja ku*wa nie mam bliskich.
Odpisz
27 października 2016, 17:39
@TheNaturat: xD
Odpisz
27 października 2016, 17:47
@TheNaturat: Jebłem
Odpisz
27 października 2016, 17:50
Powstań
Odpisz
27 października 2016, 17:52
@Pandzianikki: *powstaje jak szatan z piekieł*
Odpisz
27 października 2016, 17:56
*ucieka*
Odpisz
27 października 2016, 18:01
@Pandzianikki: A-Ale czemu? ~
Odpisz
27 października 2016, 22:05
No bo jak Lucek a Lucka nikt nie lubi
Odpisz
27 października 2016, 22:07
@Fina258: Biedny Lucek
Odpisz
27 października 2016, 22:08
@Fina258: no i boją się go
Odpisz
27 października 2016, 22:12
@Pandzianikki: Bo jest ch*jkiem a podobno tak głoszą legendy. Teraz zaszył się gdzieś w podziemnnej bazie
Odpisz
27 października 2016, 22:17
@Fina258: Tak dokładniej, ukrywa się obecnie w ,, piekle 2.0" i jedyne co wiem od Ainsztaina to:
Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone, tak samo imprezy w piekle 2.0
Odpisz
27 października 2016, 22:23
A są zabawy tańce i duzo ludzi?
Odpisz
27 października 2016, 22:29
@Fina258: Są zabawy,śmiechy, tańce, i chyba też słyszałem dziwne kobiece jęki...
Odpisz
27 października 2016, 22:49
A jest dużo osób?
Odpisz
27 października 2016, 22:50
@Fina258: Ok. tryliard
Odpisz
27 października 2016, 22:50
A to nie ide
Odpisz
27 października 2016, 22:53
@Fina258: Bo za dużo osób? Ja np w ogóle nie chodzę na imprezy
Odpisz
27 października 2016, 23:00
Ja jeszcze na wycieczki
Odpisz
28 października 2016, 06:46
@Fina258: Ja idę jeśli nie są kilkudniowe
Odpisz
28 października 2016, 14:54
Ja wcale. Dziś było tak dobrze! 3/4 osób nie ma jest tylko 6 osób, kolega powiedział że kuba wali do kucyków z mlp, power rangersów itd. Doje**ł takiego żarta że klękajcie narody, graliśmy w gry na lekcji lub typko rozmawialiśmy. Tak to ja moge iść do szkoły codziennie!
Odpisz
28 października 2016, 17:41
@Fina258: Nom, ja też :D
Odpisz
28 października 2016, 21:48
Nawet pani dawała podwyższone oceny
Odpisz
28 października 2016, 23:24
@Fina258: Nam powinni...nie że źle się uczę, ale mam raki w klasie.
Odpisz
28 października 2016, 23:38
Ja mam na szczęście dość normalną klase
Odpisz
28 października 2016, 23:40
@Fina258: Szczęściaż
Odpisz
28 października 2016, 23:46
Przynajmniej tak mi się wydaje
Odpisz
28 października 2016, 23:53
@Fina258: Tak jest na pewno
Odpisz
Edytowano - 28 października 2016, 23:55
skąd wiesz? Podglądasz mnie? Stalkujesz? Halo policeman?...
Odpisz
29 października 2016, 09:37
@Fina258: Nie, siedzę teraz w domu
Odpisz
29 października 2016, 14:40
Swoim czy moim?
Odpisz
29 października 2016, 14:45
@Fina258: W moim...pójdź do obrazka,,To ja idę zapaść się podziemie " są tam fajne rzeczy
Odpisz
6 listopada 2016, 23:43
@TheNaturat: wystarczą najbliżsi.
Odpisz
26 października 2016, 15:52
Mój kot zaczął to gryźć :/
Odpisz
28 października 2016, 15:00
brawo jesteś drugim człowiekiem na świecie który to wydrukowal bo nikomu sie nie chce
Odpisz
28 października 2016, 15:00
brawo jesteś drugim człowiekiem na świecie który to wydrukowal bo nikomu sie nie chce
Odpisz
27 października 2016, 22:30
Nie. Sanitariusze z karetki też dostaną zawału.
Odpisz
27 października 2016, 22:24
Mi wygląda jakby o coś prosiła
Odpisz
27 października 2016, 20:58
umarłbym
Odpisz
26 października 2016, 15:22
kur*a matke zabiłem. Ty chory poj*bie
Odpisz
26 października 2016, 16:07
oj leci pozew
Odpisz
27 października 2016, 18:49
@Levandovsky:
Odpisz
27 października 2016, 17:27
Zawał serca? Prędzej śmierdzące gacie.
Odpisz
Edytowano - 27 października 2016, 17:23
Da ktoś namiary na lepszą rozdzielczość?
Odpisz
27 października 2016, 17:19
taktyczna słowna kropka obserwacji tematu
Odpisz
26 października 2016, 22:06
wydrukuje zabiorę na wycieczkę na ferie i gdzieś w hotelu nakleje
Odpisz
26 października 2016, 20:09
Nikt tego nie zrobi bo nikomu sie nie chce ;-;
Odpisz
26 października 2016, 19:34
było
Odpisz