Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Metal_Head

1 listopada 2016, 11:29

Nie gram w GTA #NobodyCares

Avatar SH4DY

1 listopada 2016, 11:54

@Metal_Head: Ja też nie gram :P A wiesz czemu? Bo mnie nie stać, a nie chce pobierać nie legalnie bo mieszkam w Niemczech gdzie to sprawdzają i płaci się wysokie kary.
PS: Pobrałem kiedyś Assassin's creed IV: Black flag na pc i musiałem zapłacić 1700€...
Nie fajne uczucie... Ekhm to znaczy mama musiała :D

Avatar MRozu_ma_jeja

1 listopada 2016, 16:54

@SH4DY: Nic nie musiała. Co chwilę coś dostaję. Zawsze się zastanawiam czemu ja takich nie rozsyłam.

Avatar jaccku321

13 lutego 2018, 15:24

@SH4DY: Heh, przecież AC4 było już rozdawane za darmo z 5 razy xD

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 10:14

Mój dzień: Szkoła, jeja, jeja, jeja, obiad, jeja, jeja, kolacja, idę spać.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar
Konto usunięte

31 marca 2017, 22:02

@Archeologwinternetach: Bo moje zycie to gowno. Elo.

Avatar Archeologwinternetach

31 marca 2017, 22:49

No na gownie są żyjące bakterie. Zrozumiałem o co ci chodziło.

Avatar benben7

27 października 2016, 06:50

Gta,lepsze życie towarzyskie i prywatne niż w realu xD

Avatar caltinks_2

1 listopada 2016, 13:18

@benben7: tru

Avatar Kanciarz123

1 listopada 2016, 14:58

@benben7: Nie wiem jak ty ale ja bym wolał nie mieć przyjaciół wcale, niż mieć przyjaciela Trevora...

Avatar caltinks_2

1 listopada 2016, 13:17

Avatar polandball1

26 października 2016, 22:54

Ja mam na odwrót

Avatar
Konto usunięte

26 października 2016, 22:56

@polandball1: czyli ci się to wszystko śni

Avatar Tony_Montana

26 października 2016, 23:14

@polandball1: Ja nigdy nie grałem w GTA we śnie

Avatar SH4DY

1 listopada 2016, 11:56

@polandball1: Chyba masz fajne okulary VR. :)

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 10:58

Je**ne życie

Avatar SH4DY

1 listopada 2016, 11:55

Życie nie żadnego sensu... Zgadzasz się z mną?

Avatar MagicznyTramwaj

27 października 2016, 16:22

Jak ja żałuje że mam perma. Da się go jakoś cofnąć? ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Slenderowiec2012

1 listopada 2016, 18:12

@InsaneFOX13: Pytanie nie było do Ciebie.

Avatar InsaneFOX13

1 listopada 2016, 22:48

@Slenderowiec2012: jestem na apce :(

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 10:48

W gta nie ma lamborghini

Avatar Nabiallo

1 listopada 2016, 11:57

Ale jest Pegassi lub Grotti :P

Avatar maskatrone

1 listopada 2016, 10:28

kto Ma ps4?

Avatar InsaneFOX13

1 listopada 2016, 10:41

@maskatrone: jaja

Avatar kolosowski

1 listopada 2016, 11:13

Avatar SH4DY

1 listopada 2016, 11:56

@maskatrone: Ja ja! Nie! -_-

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Sombra
Dodane przez: Sombra
Tagi: #dzień, #gta, #gry

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Rel

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka