Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
Fajnie że odpowiedzieli
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tacy sami, a ściana między nami
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2016, 10:19
zawsze lubiłem zapach kadzidła
Odpisz
21 lipca 2023, 21:06
Kościelne kadzidło lepsze niż kadzidełka z chińczyka ( potwierdzam jako ministrant, u nas w klasie jak mieliśmy robić przedstawienie dla pierwszaków, to baran od efektów specjalnych to przyniósł, po próbie nam narrator zwymiotował, a w kościele nikt nie zwymiotował mimo iż mocniejsze )
Odpisz
27 października 2016, 20:14
Kadzidło to zajęcie lektora, nie ministrana (taka ciekawostka XD)
Odpisz
29 października 2016, 10:02
@SuchyTv: Nom
Odpisz
29 października 2016, 10:44
@SuchyTv: Nie zawsze, ministranci też rozpalają i dymią.
Odpisz
29 października 2016, 10:46
@SuchyTv: U nas kto pójdzie ten będzie... 😄
Odpisz
29 października 2016, 10:46
@Kapitan_Jack_Sparrow: Ale tylko wtedy gdy nie ma lektora
Odpisz
29 października 2016, 11:00
@Monster_: U nas jak nie będzie lektora to się nie rozpala
Odpisz
29 października 2016, 12:34
U nas rzeczywiście, ja kopcę (lektor) ale w parafialnym, głównym kościele rozpalają albo lektorzy albo ministranci (wczoraj na odpuście lektor i ministrant kadzili)
Odpisz
29 października 2016, 12:44
@SuchyTv: Myślałem że zajęcie lektora to czytanie dialogów w filmach /s
Odpisz
29 października 2016, 17:01
@kamykPL: U nas "ogień" (bo tak to określają u nas) to osobna funkcja, jak lektor czy kantor 😊
Odpisz
29 października 2016, 17:25
@Monster_: Kantor? Nie słyszałem. A ogień to powszechna nazwa.
Odpisz
29 października 2016, 17:41
@Kapitan_Jack_Sparrow: Kantor śpiewa psalm :D
Odpisz
29 października 2016, 17:57
@Monster_: Aaa psałterzysta!
Odpisz
29 października 2016, 20:22
@Kapitan_Jack_Sparrow: xD spoko
Odpisz
29 października 2016, 20:23
@Monster_: A ilu lektorów u was ma święcenia lektorskie?
Odpisz
29 października 2016, 21:08
Co?! Z tego co wiem to żaden nie ma :D a co to w ogóle jest?
Odpisz
29 października 2016, 21:10
@Monster_: Bez tego nie jesteś prawnie lektorem, a ja je mam na całe Słopnice
Odpisz
29 października 2016, 21:37
Ja mam byłem na szkoleniach i na święceniach. Dostaliśmy wtedy krzyże na szyję.
Odpisz
29 października 2016, 21:38
@Kapitan_Jack_Sparrow: A nam nic nie dali, a powiedzieli że dostaniemy dyplomy ;-;
Odpisz
29 października 2016, 22:09
Ale że żaden z lektorów w kościele parafialnym (nasza parafia skłda się z 3 wsi w tym 2 dojazdowe z małymi kościółkami, w jednym z nich służę ja) nie ma krzyża to kiedy czasem służę w głównym to nie biorę.
Odpisz
29 października 2016, 14:45
Kogo kadzidło trafi ten daje najwięcej na tacę xD
Odpisz