Nudziło się na lekcji trochę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
To będzie bolało
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2019, 10:29
Lewiatan
Odpisz
9 lipca 2018, 17:51
Boski
Odpisz
Edytowano - 27 października 2016, 15:42
*tu nic nie ma*
Odpisz
30 października 2016, 08:32
*tu też*
Odpisz
30 października 2016, 10:32
@Davido: *i tu*
Odpisz
30 października 2016, 10:59
@Kivera: *tu także*
Odpisz
30 października 2016, 12:07
*oraz tu*
Odpisz
30 października 2016, 16:09
@Pieselek12: *A tu coś jest*
#Thuglife
Odpisz
30 października 2016, 18:31
*tu coś jest*
Komentarz od Banana
Odpisz
30 października 2016, 18:37
@PolishBananaForever: Traitor! Traitors everywhere!
Odpisz
30 października 2016, 20:38
@PolishBananaForever: *Komentarz niedostępny dla użytkowników bez jeja premium tm*
Odpisz
30 października 2016, 20:40
@PolishBananaForever: *Komentarz niedostępny dla użytkowników bez jeja premium tm*
Odpisz
30 października 2016, 20:44
@EveryBodyDoTheFlopGuy: [Komentarz widoczny tylko dla użytkowników Jeja™ PREMIUM™]
Odpisz
21 lutego 2017, 09:36
@Davido: [komentarz widoczny tylko dla ładnych osób z dziewczyną którzy siedzą na jeja]
Odpisz
21 lutego 2017, 09:39
@LMKD_: Czyli nie wiesz pan, co pan piszesz.
Odpisz
5 maja 2017, 19:29
@Kivera: i tam
Odpisz
8 stycznia 2017, 11:30
Piękne.
Odpisz
31 października 2016, 23:43
gejardos?
Odpisz
22 listopada 2016, 23:08
@DziwnyPan: gejarados.
Odpisz
30 października 2016, 08:31
Odpisz
30 października 2016, 12:42
@Masellko: o znaki wodne zamazane
Odpisz
30 października 2016, 12:43
@Nilciaxd: Cenzura lvl 100
Odpisz
31 października 2016, 08:36
@Masellko: i +1
Odpisz
30 października 2016, 21:26
A na plastyce wychodzą Ci jakieś gunwa
Odpisz
30 października 2016, 08:37
czy jakiś jejowicz jest twórcą tego obrazka?
Odpisz
30 października 2016, 08:54
@NitroNinja: .
Odpisz
30 października 2016, 09:23
@NitroNinja: .
Odpisz
30 października 2016, 09:24
@NitroNinja: .
Odpisz
30 października 2016, 09:28
@CukiereczeQ: .
Odpisz
30 października 2016, 09:42
@NitroNinja: .
Odpisz
30 października 2016, 10:28
@NitroNinja: nie
Odpisz
30 października 2016, 10:43
@KrzynieTV: Nie, "podje**ne" z fb.
Odpisz
30 października 2016, 12:32
@Batman_: domyśliłem się od języka tekstu ns zeszycie
Odpisz
30 października 2016, 12:15
Gościu z mojej klasy też ostatnio odpierdzielił saitame,tylko że na chemii.
Odpisz
27 października 2016, 15:59
jesteś niemcem?
Odpisz
27 października 2016, 20:04
@ponczeq: a niemieckiego w szkołach nie uczo?
Odpisz
28 października 2016, 14:25
@kcelej21: ale matmy p niemiecku już nie
Odpisz
30 października 2016, 08:23
@ponczeq: Może to Polak który mieszka w Niemczech?
Odpisz
30 października 2016, 10:15
@ponczeq: uczą matmy po niemiecku ...
Odpisz
30 października 2016, 11:21
@Pegi20: I juz wiesz, że gówno zrozumiesz i nie zdasz.
Odpisz
30 października 2016, 12:00
@ponczeq: U mnie w szkole jest klasa językowa i matmy i geografii uczą po niemiecku.
Odpisz
30 października 2016, 11:44
Troche?...
Odpisz
30 października 2016, 08:16
i z plastyki 6 na koniec roku
Odpisz
30 października 2016, 11:21
Plastyce? wtf ona była w podstawówce
Odpisz
30 października 2016, 11:02
Odpisz
30 października 2016, 10:57
Za to, gdy ktoś prosi Cię byś narysował/a coś... No cóż...
Odpisz
30 października 2016, 09:22
Hmmm, to prawie jak moja siostra, ale ona ma oddzielny zeszyt. Nie chcecie wiedzieć co w nim jest.
Odpisz
30 października 2016, 09:59
@AssseN: сука
Odpisz
30 października 2016, 10:44
@Mangle_the_FOX: blyat
Odpisz