Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Były nóżki, nie ma nóżek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To będzie bolało
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2017, 12:22
U moich dziadków w domu gdzie mieszka tylko babcia i dziadek jest 4 telewizory, Pc , 2 laptopy, tablet oraz kino domowe.
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2021, 18:19
@Rakan: czy twoi dziadkowie mieszkają w pałacu prezydenckim?
Odpisz
28 października 2016, 19:45
Dokładnie
Odpisz
28 października 2016, 17:56
Za 40 lat wynajdą machinę czasu żeby przenosić zdjęcia 40 lat wstecz?
Odpisz
28 października 2016, 14:39
w koncu gimby beda mogly grac w CS'A nie przerywajac gry przez szkołę bo "dorosna"
Odpisz
28 października 2016, 11:16
A to źle? Technika idzie do przodu. To zawsze jest jakiś plus dla ludzi, nawet tych w podeszłym wieku. Ale nie... Więc może wróćmy do epoki kamienia łupanego, pesymiści?
Odpisz
Edytowano - 27 października 2016, 16:56
za 40 lat? co zdjęcie zostało zrobione pewnie jakoś nie dawno i nie jest to smutne-ci starsi ludzie widzą w internecie źródło wiedzy,będą sprawdzać wiadomości, będą na bierzaco
smutne jest to ze dzieci np mój brat który ma 4 lata umie włączyć tablet wybrać se grę i w nią grać.
Odpisz
27 października 2016, 18:34
@mooped: Nie widzę trudności związanych z ta czynnością ponieważ sam tak robiłem z np komputerem w jego wieku
Odpisz
Edytowano - 27 października 2016, 20:40
@TrevorMan: a ja nie bo nie miałem komputera ._ . pozniej Jak miałem 6-7 lat przyjechał jakiś złom pc i grałem w jazz2
Odpisz
28 października 2016, 10:34
@mooped: miałem tak samo.
Odpisz
27 października 2016, 16:46
Starsi ludzie potrafią obsługiwać urządzenia dzisiejszej elektrotechniki.
:(
Odpisz
27 października 2016, 16:45
U mnie tak jest, tylko babcia z dziadkiem troche mlodsi.
Odpisz
27 października 2016, 16:16
Niby czemu smutne??
Odpisz