Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Były nóżki, nie ma nóżek
Północne Węgry
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 października 2016, 15:25
Kanadyjskie
Odpisz
3 listopada 2016, 11:47
@creeper_girl: Szwedzkie
Odpisz
3 listopada 2016, 11:47
To jest nieoficjalne logo volvo wymyślone przez fanów, taka beka z ferrari.
#TeamVolvo
Odpisz
29 października 2016, 17:13
chyba z Kanady
Odpisz
29 października 2016, 00:43
Łosiarri .
Odpisz
28 października 2016, 20:54
Jakby ktoś nie wiedział, to jest oznaczenie fanów marki volvo.
Odpisz
28 października 2016, 20:43
Ferrari Passat Edition
Odpisz
28 października 2016, 19:44
Ferrari:Canada Edition
Odpisz
28 października 2016, 19:30
łosarri
Odpisz
28 października 2016, 19:22
u mnie w miescie jezdza 2 volvo, ktore maja taka naklejke
Odpisz
28 października 2016, 19:08
Deerari .-.
Odpisz