Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szybki jak błyskawica
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2017, 13:53
A tu "All we had to do, was to follow this damn train CJ"
Odpisz
20 listopada 2016, 20:19
Zrobiłeś wehikuł czasu, z DeLoreana?!
Odpisz
30 października 2016, 14:48
A nie powinno pisać powrót do przeszłości ?
Odpisz
30 października 2016, 16:15
@AdFli: nie
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 17:02
@Ketrabnt: Czyli twierdzisz że idąc do przodu czyt przyszłości (Gta V 2013) cofamy się do tyłu czyt przeszłości (Gta Sa 2005) tak ?
Rozumiem że chodzi o tytuł filmu ale gdyby miało być tak jak mówisz to samochód przeniósł by się z gta sa do v a jest na odwrót :).Mam nadzieje że rozumiesz o co mi chodzi.
Odpisz
30 października 2016, 17:09
@AdFli: Jeżeli rozumiesz że chodzi o tytuł filmu to czemu pytasz?
Odpisz
30 października 2016, 17:20
@marcel22205: Rozumiem że czytanie ze zrozumieniem może być trudne ale wysil się "samochód przeniósł by się z Gta Sa do V a jest na odwrót"
Odpisz
30 października 2016, 18:23
@AdFli: Ty wiesz ze chodzi o tytuł filmu XD
Odpisz
30 października 2016, 19:43
@reggeri: Tak XD111111one!!!!!!!!!!! ...
Odpisz
30 października 2016, 22:10
@AdFli: Jeśli do przyszłości to do przodu a przeszłości to do tyłu. Właśnie Gta:Sa jest starsze od Gta V, czyli tytuł powiniem być: ,,Powrót do przeszłości.
Odpisz
31 października 2016, 11:08
@KennySAWP: Tak brawo a jest przyszłości jesteś jedyną osobą która to w końcu zrozumiała
Odpisz
31 października 2016, 12:39
@AdFli: Czuję się wyróżniony ;v.
Odpisz
31 października 2016, 14:07
@KennySAWP: Oto dyplom dla tak wybitnej osoby :)
Odpisz
31 października 2016, 15:30
@AdFli: Jeeej. Pozdrawiam mame i tate.
Odpisz
20 listopada 2017, 20:24
@AdFli: Tytuł nawiązuje do tytułu filmu "Powrót do przyszłości", gdzie w kilku częściach filmu bohaterzy przemieszczali się zarówno w przeszłość jak i przyszłość tym samym pojazdem. Tytuł tak brzmi, bo na gifie jest przedstawiony właśnie ten pojazd.
Odpisz
27 listopada 2017, 18:07
@damian2500: To uczucie, gdy włączysz się do dyskusji po ponad roku i (prawie) nikt nie zwraca na ciebie uwagi.
Odpisz
27 listopada 2017, 18:47
@Ketrabnt: Nowy w internecie? Nie wiesz jeszcze jak działa?
Odpisz
28 listopada 2017, 18:03
@damian2500: To uczucie, gdy włączysz się do dyskusji po ponad roku i jednak ktoś zwraca na ciebie uwagę.
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2018, 12:13
@Ketrabnt: A czy to źle? Przynajmniej jesteś rozpytywany.
Odpisz
4 czerwca 2018, 11:01
@TrueStoryGuy: hehe, zapomniałem już o tym wątku
Odpisz
30 października 2016, 14:18
GTA sandomierz... piękna gra
Odpisz
28 października 2016, 21:21
Back in time C.J!
Back in DAMN time!
Odpisz
28 października 2016, 18:27
to jakaś stara gra czy nowa która ma wyjść?
Odpisz
Edytowano - 28 października 2016, 18:29
@FRUNO: A co jeśli Ci powiem, że to gta.
Odpisz
28 października 2016, 19:40
Dokładnie. To jest mod.
Odpisz
28 października 2016, 21:05
to sie ku*wa zdziwię
Odpisz
28 października 2016, 21:02
Przeszłości*
Odpisz
28 października 2016, 20:26
A gdzie płomący ślad po oponacz???
Odpisz