Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Co za przypadek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Mało znany szczegół
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2018, 21:25
u mnie dziś tak było, zasnełam
Odpisz
5 maja 2018, 11:09
oof
Odpisz
5 maja 2018, 15:10
@Windows_10: fajnie było zasnąć pod nogami nauczyciela na plecaku :D
Odpisz
11 czerwca 2017, 04:09
@PoProstuWojtek*ma
Odpisz
11 czerwca 2017, 04:08
Zgłasza jak inne szkoły w twoim mieście są biedne i tylko wasza ms sale.
Odpisz
31 października 2016, 11:56
ja nie lubie wf
Odpisz
31 października 2016, 13:57
@wegedogazu: albo słaby nauczyciel albo jesteś gruby/a
Odpisz
1 listopada 2016, 13:56
@catprincess: czyli wg ciebie, jeśli nie lubisz wfu to jesteś grubym mar*inem albo masz słabego nauczyciela, brawo
Odpisz
1 listopada 2016, 20:02
@Windows_11: wysilek fizyczny jest fajny
Odpisz
1 listopada 2016, 21:41
@catprincess: najwyraźniej nie wszyscy lubią się męczyć lub ogólnie uprawiać sporty
Odpisz
3 listopada 2016, 12:42
@wegedogazu: Nie jestem gruba ważę 36kg na 146cm.a nauczyciel jest spoko .po prosty nie jestem w stanie ćwiczyć z jałową martwicą guza piętowego.dziekuje za ocenianie po pozorze.
Odpisz
3 listopada 2016, 14:48
@wegedogazu: przykro mi , przepraszam te pozory po własnych doswiadczeniach.
Odpisz
20 lutego 2017, 18:20
@wegedogazu: kurde współczuję ci tego nie możesz chodzić (chyba) :(
Odpisz
27 lutego 2017, 13:40
@kubek2007: Mogę to choroba jeżeli się za mao je
Odpisz
1 marca 2017, 17:42
@wegedogazu: *mało i ja myślałem że przez to nie możesz chodić
Odpisz
15 marca 2017, 09:49
@kubek2007: Ale bardzo boli
Odpisz
16 marca 2017, 19:12
@kubek2007: tak myślałem :(
Odpisz
28 października 2016, 20:46
W sumie nie tru.
Odpisz
28 października 2016, 20:51
@Krzyniu: Od tru solanko.
Odpisz
22 grudnia 2016, 19:44
@Krzyniu: w sumie widze cie pod kazdym postem, wygadany jestes.
Odpisz
19 listopada 2016, 11:50
ja tam zawsze lubiłem w kosza grać
Odpisz
6 listopada 2016, 00:38
Ch**owo w ch*j
Odpisz
31 października 2016, 12:01
"Chciałeś" "Na WF" gatunek: Sci-Fic
Odpisz
31 października 2016, 09:51
Ja bym się cieszył, że nie muszę znowu latać po boisku.
Odpisz
31 października 2016, 10:16
same, moja kondycja pozostawia wiele do życzenia
Odpisz
31 października 2016, 08:48
Jak jeszcze chodziłem do gimnazjum to zawody zawsze były tylko w tam
Odpisz
29 października 2016, 22:52
Jak nie zawody to apel jak nie apel to zdawanie pompeczek
Ja-Ale wolna sala tylko nasza klasa
Nauczyciel-Mnie to g**no obchodzi
Odpisz
28 października 2016, 22:04
U mnie w tym tygodniu było tak 2 razy ...
Odpisz
29 października 2016, 08:17
@FuryGaming: U mnie tez 2 razy. w jakim miescie mieszkasz? moze to ta sama szkola??
Odpisz
29 października 2016, 08:18
@TheDylanPL: Wątpię by ta sama. Morąg.
Odpisz
28 października 2016, 23:36
Miałem tak dzisiaj.
Odpisz
28 października 2016, 21:38
Jakbym widział moją szkołę, prawdziwe serce polskiej koszykówki młodzieżowej, co ciekawe prowadzą nawet turnieje na scenie międzynarodowej.
Odpisz