Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Ikony
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2016, 08:19
Co to jest? Co sie tak szybko rozpuszcza? :o
Odpisz
1 listopada 2016, 09:14
@ApriL141: .
Odpisz
1 listopada 2016, 09:16
@ApriL141: To wata cukrowa.
Odpisz
1 listopada 2016, 09:22
@ApriL141: Strzelam, że jakiś zamrożony gaz. Może suchy lód.
Odpisz
1 listopada 2016, 09:29
@Dark_Dante: Przecież mówię, że to wata cukrowa... Co niby robił by wśród szopów zamrożony gaz albo suchy lód?!
Odpisz
1 listopada 2016, 09:31
@ApriL141: Myślę, że to śnieg albo lód.
Odpisz
1 listopada 2016, 09:33
@sliwka20v: Debile!!! Mówię, że to wata cukrowa! Oglądałem ten film! Gość dał szopowi watę cukrową do zjedzenia, ten chciał ją sobie przełożyć i wsadził ją do wody po czym się rozpuściła!
Odpisz
1 listopada 2016, 10:56
Panie Andrzeju nie denerwuj się.
Odpisz
1 listopada 2016, 12:12
@masterstefcio: Jak mam się nie denerwować?! Mówię, Watą jest to i to!
Odpisz
1 listopada 2016, 12:46
Ej, spokojniej. To, że ktoś błędnie wyraził swoją opinię nie oznacza tego, ze trzeba od razu się wwyrażać.
Odpisz
1 listopada 2016, 15:46
@ApriL141: Ja zgaduję, że piana z niewielką domieszką żelatyny.
Odpisz
2 listopada 2016, 20:02
@KingsMax: Heh, Ty niedobry fejmie!
Odpisz
2 listopada 2016, 20:46
Od kiedy jestem fejmem Oo
Odpisz
2 listopada 2016, 20:47
@KingsMax: I jeszcze o tym nie wie!!! :o
Odpisz
2 listopada 2016, 21:17
Akurat na prawdę nie wiem...
Odpisz
2 listopada 2016, 22:13
@KingsMax: To teraz już wiesz :*
Odpisz
2 listopada 2016, 22:26
Albo też trollujesz... mam za dużo znajomych trolli, by być ufnym...
Odpisz
3 listopada 2016, 07:26
@KingsMax: Nie jestem trollem. Zagazuj znajomych! ;)
Odpisz
3 listopada 2016, 16:32
Oj nie, za bardzo bym się nudził... i musiałbym też zagazować siebie.
Odpisz
1 listopada 2016, 07:12
gdy kideu wrzucił narkotyki do jeziora by ukryć dowody zorientował się, że wcześniej wciągał śnieg
Odpisz
1 listopada 2016, 12:12
Ale to jest wata cukrowa...
Odpisz
1 listopada 2016, 17:00
@CichociemnyJ: ju dont sej? nie ogarniasz żartu? troll czy debil?
Odpisz
1 listopada 2016, 21:21
Spokojnie...
Odpisz
2 listopada 2016, 07:04
@CichociemnyJ: nie kur*a! nie uspokoje się ! nie będziesz mi życia układal! *wyciąga pistolet i strzela mu w serce*
Odpisz
2 listopada 2016, 23:07
To była tylko moja projekcja...
*Skacze i wbija nóż w plecy*
Odpisz
3 listopada 2016, 06:30
@CichociemnyJ: *manekin upada* to był manekin! *podpala pomieszczenie w którym się znajdują*
Odpisz
3 listopada 2016, 13:52
*Wyskakuje przez okno*
Odpisz
3 listopada 2016, 13:56
@CichociemnyJ: *wzywa straż* pomocy!
Odpisz
3 listopada 2016, 13:58
Tu nie ma żadnej straży! *strzela pistoletem w głowę obrazkowicza*
Odpisz
1 listopada 2016, 12:24
aż go szkoda
Odpisz
29 października 2016, 12:17
biedny kideu :c
Odpisz
1 listopada 2016, 12:14
@Rube_Wolf: To jestem ja...
Odpisz
1 listopada 2016, 12:22
@CichociemnyJ: ja sie nie znam
Odpisz
1 listopada 2016, 08:32
Biedny kideu
Odpisz
1 listopada 2016, 12:11
Tylko, że to jestem ja...
Odpisz
1 listopada 2016, 10:50
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2016, 09:30
nudzi mi się więc wstawię zdjęcie kozy. [*] dla szopka.
Odpisz
1 listopada 2016, 09:02
Odpisz
1 listopada 2016, 07:07
tyle cierpienia na jednym nagraniu
Odpisz
29 października 2016, 10:52
Kideu był zdruzgotany czarami jasnowidza
Odpisz
29 października 2016, 10:50
Tyle żalu i rozpaczy na jednym gifie... Moje życie w pigułce...
Odpisz
28 października 2016, 23:37
Co za zło...
Odpisz
29 października 2016, 07:50
@Batman_: tak sie nie robi
chyba ze to kideu
Odpisz
1 listopada 2016, 12:13
@drsiemak: Ale to jestem ja...
Odpisz
1 listopada 2016, 12:19
@CichociemnyJ: Ku*wa, przestań.
Odpisz
1 listopada 2016, 21:21
@Batman_: Tylko mówię prawdę...
Odpisz
29 października 2016, 07:17
a... ale jak to?
Odpisz
29 października 2016, 00:23
Kiedy kupię sobie jakiś fajny drobiazg i odłożę go w pokoju, "pamiętając gdzie go położyłem"...
Odpisz
28 października 2016, 23:46
1 bo szop
Odpisz
29 października 2016, 08:15
Strzałka w duł bo 1
Odpisz
29 października 2016, 09:35
@Krystiankr1: dół*
Odpisz
29 października 2016, 09:58
@Krystiankr1: Strzałka w dół za duł
Odpisz