Raz nad wozem, raz w obozie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Powodzenia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie są aż takie pyszne
Ikony
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2018, 22:30
Tak było, autentyk 911%
Odpisz
5 listopada 2016, 14:28
Czy tytuł nie powinien raczej brzmieć: "Raz na wozie, raz w obozie"? Tak lepiej brzmi. Chyba.
Odpisz
5 listopada 2016, 11:14
Odpisz
29 października 2016, 11:28
cztery Ka ful ha de
.
.
.
byo
Odpisz
29 października 2016, 09:29
Ma ktoś lepszą jakość?
Odpisz
29 października 2016, 10:24
oto lepsza jakość teraz dokładniej zobaczysz piksele
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2016, 05:04
Dziękuję nie mam ekranu w telefonie
Odpisz
29 października 2016, 10:07
Nie ma gurwa Śmieszkowania
Odpisz
29 października 2016, 09:16
O ku*wa
Odpisz