Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Przerwa na herbatkę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Angielskie śmieszki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2017, 14:28
Jest jeszcze opcja że ktoś nie ma chigienistki
Odpisz
30 października 2016, 21:30
U mnie...
Siedzi dziewczyna z kawałkiem ławki w kolanie. Higienistka pół godziny żali się przez telefon, że ,,musi się zajmować tymi bachorami".
Chłopak przewrócił się na wf-ie. Pani spojrzała, posmarowała mu rękę Altacetem i powiedziała, że ma iść. Okazało się, że złamał rękę.
Dziewczyna zemdlała. Pani nie ma, więc idzie do sekretariatu, żeby ją wezwać. Gdy higienistka przyszła, skrzyczała dziewczynę, bo pani wielce pielegniarka, ma przerwę obiadową i pomagać nie będzie.
Około tydzień później dziewczyna znowu mdleje. Tym razem druga higienistka na nią krzyczy, bo... nie poszła do lekarza za pierwszym razem!
Nadajemy się do jakiś Trudnych Spraw w tej dziedzinie.
Odpisz
30 października 2016, 22:06
@Anielka999: Raczej- Nieprawdopodobne, a jednak
Odpisz
31 października 2016, 23:51
@Anielka999: kawałkiem ławki? ;-;
Odpisz
1 listopada 2016, 08:16
@Dr_Sheldon_Cooper: Drewno z ławki. Kawałek wystawał i nadziała się na niego.
Odpisz
30 października 2016, 20:36
Ktoś pamięta higienistkę z włatców móch.
Odpisz
30 października 2016, 21:00
nie ma za co
PS. zawsze myślałem, że jest jakoś związana z rodziną anusiaka
Odpisz
31 października 2016, 09:11
Też tak myślałem.
Odpisz
29 października 2016, 12:52
ekhem ekhem regulamin ekhem
Odpisz
29 października 2016, 17:38
Co ty taki ku*wa legalny?
Odpisz
30 października 2016, 20:22
Panie, co pan.
Odpisz
30 października 2016, 20:24
dobra, już admin poprawił
Odpisz
31 października 2016, 05:51
A co było?
Odpisz
29 października 2016, 13:13
U mnie jest tylko 3 dni w tygodniu od 8 do 10. Jak coś ci się stanie po tym czasie to moja szkoła ma na ciebie wyje**ne
Odpisz
29 października 2016, 13:18
W mojej szkole higienistki/ pielegniarki (czy tsm kim tam jest) nie ma zawsze, kiedy jest potrzebna.
Odpisz
29 października 2016, 13:40
Zawsze jak cos mi sie stalo to jej akurat ni bylo. Ostatnio moj kolega prawie sie pocial i nie poszedl do pielegniarki bo i tak ch*ja by zrobila
Odpisz
29 października 2016, 14:12
@Davido: u mnie są zawsze...
Odpisz
29 października 2016, 17:26
dokładnie
Odpisz
29 października 2016, 19:48
U mnie za to jak ja pójdę i powiem, że mnie brzuch tak napi**dala, że wyprostować się nie mogę to ona poklepie po plecach powie, żem facet i mam wracać na lekcję. A jak koleżanka upadnie i będzie miała siniaka to ma z automatu zwolnienie do domu. :I
Odpisz
29 października 2016, 22:36
u mnie jak nie ma higienistki to sie idzie do wuefisty a potem sekretariat i do domu :)
Odpisz
29 października 2016, 23:08
U mnie nigdy nie ma.
Odpisz
30 października 2016, 20:31
Moja szkoła stoi naprzeciwko przychodni ;;--;;
Odpisz
31 października 2016, 05:50
U nas jest RAZ W TYGODNIU przez chyba 4 godziny...
Odpisz
30 października 2016, 22:40
Tru...mna
Odpisz
29 października 2016, 17:26
true
Odpisz
29 października 2016, 12:52
u nas jest trochę lepiej
Odpisz
Edytowano - 29 października 2016, 14:27
@polandball1: farciarz,pewnie r*chable ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 października 2016, 13:33
U mnie nie ma.
Odpisz
29 października 2016, 13:23
Odpisz
29 października 2016, 13:03
Tru
Odpisz
29 października 2016, 12:54
Odpisz
29 października 2016, 12:50
katne
Odpisz