Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar skelemaster

5 sierpnia 2019, 04:44

Moim zdaniem nie ma różnicy między automatem a manualem ale każdy kierowca powinien umieć obsługiwać skrzynię ręczną, i pierwsze auto powinno być w taką skrzynię wyposażone.

Avatar lo1leg4a_2002

31 października 2016, 20:46

och normalnie magia to ten automat. P-postój/parking; R-wsteczny; N-(neutralny) potrzebny do jazdy na luzie (bo tak nie którzy robią) ogólnie położenie które musi być przy przełożeniu między jazdą do przodu i do tyłu (ogólnie magia jak się nie jest mechanikiem) przy użytkowaniu pozycja do przeskoczenia; D-jazda do przodu (automatyczna), jak się od D da wolant zmiany biegów w pozycję między + a -. To można samemu decydować o zmianie biegów na wyższy lub niższy. Normalnie no magia Wam powiem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar lo1leg4a_2002

2 listopada 2016, 17:17

@YouVlog: czego nie rozumiesz? mam jeszcze łopatę i młotek :P

Avatar lo1leg4a_2002

2 listopada 2016, 17:18

@kafelka_w_kuchni: 2002 to rok założenia konta mailowego, nie wiek.

Avatar CzarnyGoniec

29 października 2016, 19:27

Wyjaśni ktoś co jest nie tak z tą pierwszą? Znajomi twierdzą, że takie są dużo wygodniejsze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar CzornyProrok

1 listopada 2016, 07:53

@Tau45: Na ręcznej jest większe spalanie i wolniej do 100.To wystarczy, by wywyższyć manuala. Poza tym, na ręcznej Ty rządzisz skrzynią, a nie skrzynia Tobą, a o to chodzi. Wpadniesz w poślizg i zgadnij, w której sytuacji łatwiej złapać kontrolę?

Avatar CzornyProrok

1 listopada 2016, 11:04

@CzornyProrok: na automatycznej of kors miało być, że większe spalanie i gorsze przyspieszenie

Avatar TheTemplar

29 października 2016, 21:19

Avatar lulul

31 października 2016, 23:14

@TheTemplar: tylko nie hepi tri frendz ;-;

Avatar TheTemplar

31 października 2016, 23:15

@lulul: Wiesz, że będą nowe odcinki? :D

Avatar lulul

1 listopada 2016, 01:08

@TheTemplar: Kiedy? :O

Avatar TheTemplar

1 listopada 2016, 09:56

@lulul: Niedługo...

Avatar maskatrone

1 listopada 2016, 00:05

Jak tu połowa osób jazdę autem zna z fotelika lub need for speed'a xd

Avatar LOLActiv

1 listopada 2016, 08:23

Avatar
Konto usunięte

31 października 2016, 23:22

Zależy w jakim aucie, i jaki automat. W limuzynach, SUV'ach mogą być. Tip tronic w Audi jest genialny

Avatar GooseApocalypsE

31 października 2016, 21:53

Skrzynia manualna to najlepsze zabezpieczanie przed kradzieżą w USA

Avatar Krzyniu

31 października 2016, 20:31

Avatar Pandzianikki

31 października 2016, 20:32

@Krzyniu: prowadziłbym

Avatar
iqhawe

31 października 2016, 20:33

@Pandzianikki: gaz do dechy

Avatar Pandzianikki

Edytowano - 31 października 2016, 20:39

*dociska pedał i i zaczyna się roznosić po komorze z desek gaz* gotowe

Avatar
Konto usunięte

31 października 2016, 20:42

@Krzyniu: Samochód pewnie na gaz.

Avatar ALKATRAZ

31 października 2016, 20:28

można zrobić Kulik z roweru?

Avatar
Konto usunięte

31 października 2016, 20:09

Automat moim zdaniem jest dużo wygodniejszy chociaż zależy od auta

Avatar Nemezis_

31 października 2016, 20:09

ale po co... po pijaku i tak nie używam

Avatar Chemical

30 października 2016, 00:00

Odwrotnie

Avatar Broski

29 października 2016, 21:40

Też bym się nie połapał w automacie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To się nie może nie udać

Trzykrotny T

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka