Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Trzeba brać osobną torbę
Płać pan
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2017, 17:35
Ja ja
Odpisz
10 sierpnia 2019, 20:46
@ResiaPL: Oui
Odpisz
29 października 2016, 23:04
*gimbus mode on
Papa gei hahahaha xD
*gimbus mode off
Odpisz
2 listopada 2016, 15:45
@polandball1: ZAKRĘT-CURVE HAHAHA
Odpisz
2 listopada 2016, 20:12
@polandball1: rekord guinessa w szczałeczkach *klasku-klask* (WIEM ŻE "STRZAŁECZKACH*"!)
Odpisz
2 listopada 2016, 20:13
@matiExtreme: Fajne profilowe :D
Odpisz
2 listopada 2016, 20:16
Dzięki. ROBIĘ ZA DARMO. powiedz temat to zrobię. w sensie narysuje
Odpisz
2 listopada 2016, 20:20
@matiExtreme: coś w tym stylu bym prosiła xD :
Odpisz
2 listopada 2016, 20:21
@matiExtreme: oczywiście jak za trudne to nie musisz, wystarczy Cole z ninjago :P
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2016, 20:23
TADAM
Odpisz
2 listopada 2016, 22:32
@polandball1: Właśnie opisałeś dwie "najzabawniejsze" lekcje języka niemieckiego w mojej klasie.
Odpisz
7 grudnia 2016, 12:35
@matiExtreme: dzięki :)
Odpisz
3 sierpnia 2017, 21:44
Znowu ta rakowa bajka ;-;
Odpisz
3 sierpnia 2017, 23:30
@KapitanKokosel: Ekhm *pokazuje datę napisania komentarza* |___|
Odpisz
4 sierpnia 2017, 10:03
Wow ;)
Odpisz
30 października 2016, 00:36
Tak się nie da ;-;
Odpisz
30 października 2016, 10:19
@kubakk12: Jak się nie da? Wszystko się da!
Odpisz
5 listopada 2016, 08:55
@Davido: ku*wa się nie da. te żetony spadną ;-; chyba, że niżej są niebieskie
Odpisz
6 listopada 2016, 07:18
@kubakk12: Wszystko się da jeśli jesteś papużką której serduszko zamieszkują ideały Rzeszy ;)
Odpisz
30 października 2016, 00:01
Mam tą grę
Odpisz
2 listopada 2016, 16:23
@ghostarcher: To tak w klimacie nazi będę nazi-ortografem - tę*
Odpisz
2 listopada 2016, 17:40
Obie formy są poprawne pseudo nazi-gramatyku : \
Odpisz
3 listopada 2016, 07:31
@DIGIMKE: tak jak jest poprawne: tam pisze? mogą to sobie uznać ale poprawniejsze się przez to nie stanie :P
ja woll
Odpisz
3 listopada 2016, 07:05
Odpisz
3 listopada 2016, 01:42
"mamo nie musisz dziś sprzątać, ta papuga pozamiatala.."
Odpisz
2 listopada 2016, 21:53
lol wlasnie to mam na dojszu
Odpisz
2 listopada 2016, 16:37
swastyka to znak szczęścia
Odpisz
2 listopada 2016, 16:29
hail
Odpisz
2 listopada 2016, 15:56
Dobry photoshop nie jest zły. Ale irl by nie przeszło
Odpisz
2 listopada 2016, 14:33
Odpisz
2 listopada 2016, 14:26
jest papuga która mówi?
Odpisz
2 listopada 2016, 14:28
@ALKATRAZ: Jest, ara. :VVV I tak tego nie przeczytasz.
Odpisz
2 listopada 2016, 14:01
Gdzie mogłabym takiego kupić? Byłby z niego dobry kompan.
Odpisz
29 października 2016, 23:06
Dobrze że nie ma rąk bo byśmy zginęli
Odpisz
29 października 2016, 23:07
@KsionszeFenszuf: Ale ma bomby.
Odpisz
29 października 2016, 23:13
@Davido: widzisz to nie takie proste odpalić rakiety bez rąk
Odpisz
29 października 2016, 23:14
@KsionszeFenszuf: A gołębie?
Odpisz
29 października 2016, 23:15
@KsionszeFenszuf: Dziobem
Odpisz
29 października 2016, 23:38
@Fina258: Ale...
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 00:31
@KsionszeFenszuf: lepiej dołacz do nas
Odpisz
30 października 2016, 09:47
@drsiemak: ok :(
Odpisz
30 października 2016, 09:55
@KsionszeFenszuf: Szybciej, radośniej!
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 10:18
@Fina258: k:)
Odpisz
30 października 2016, 11:22
@KsionszeFenszuf: następny cel Moskwa
Odpisz
30 października 2016, 12:46
@KsionszeFenszuf: Bardzo dobrze!
Odpisz
29 października 2016, 23:46
wut
Odpisz