Kostka Rubika na miarę możliwości
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Deal życia
Papierowa szkoła posting
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2021, 13:38
Kostka rubika dla kobiet
Odpisz
22 sierpnia 2020, 22:49
Dla mnie to totalny master
Odpisz
4 października 2017, 23:08
To jest latarka
mam taką samą
Odpisz
25 grudnia 2016, 01:52
w jednym odcinku pokemonuw meowth mial cos takiego
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2016, 10:17
wszyscy się chwalą to i ja. sory za słabą grafikę
Odpisz
Edytowano - 31 października 2016, 14:07
to Moje kostki. umiem ułożyć wszystkie z wyjątkiem tej po lewej( a raczej z dołu bo się obrazek odwrócił)
Odpisz
31 października 2016, 22:29
@kokokochi: Ale pyramynksem to Ty nie szpanuj bo to się bez anglrytmow układa
Odpisz
1 listopada 2016, 00:11
@babuniawporshe2: aha ok
Odpisz
1 listopada 2016, 00:53
@kokokochi: ta wielka kostka obraca sie jak zwykła tzn kazda linihka w kazda strone?
Odpisz
1 listopada 2016, 00:56
@Sebzer: pewnie tak
Odpisz
1 listopada 2016, 01:02
@Raczysko: poyebane
Odpisz
1 listopada 2016, 01:04
@Sebzer: tak jak ja
Odpisz
1 listopada 2016, 00:51
dla blondynek widać..
Odpisz
31 października 2016, 23:20
Górnego nie ruszać, środkowy 1 raz w lewo, dolny 2 razy w lewo. Ułożyłem kostkę na obrazku! ^^
Odpisz
Edytowano - 31 października 2016, 19:07
I moje
Niedlugo bedzie skewb i trojeczka
Odpisz
31 października 2016, 20:15
@panlogin: mój kuzyn ma
Odpisz
31 października 2016, 20:33
@panlogin: Jak sie nazywa ten pięcio ścian?
Odpisz
31 października 2016, 20:35
@Niszczyiel: Pięcio ścian
Odpisz
31 października 2016, 20:41
@woda_ustronianka: aha
Odpisz
31 października 2016, 21:49
@Niszczyiel: Megaminx (chodzi o tą z pieciokatnymi scianami?)
Odpisz
31 października 2016, 22:41
@panlogin: tak
Odpisz
31 października 2016, 22:13
Odpisz
31 października 2016, 19:08
Ja umiem 2x2 xD
Odpisz
31 października 2016, 19:58
@DAVJD: Ja nawet 2x2 nie potrafię
Odpisz
31 października 2016, 20:54
@Michael_Craess: ja jedyną jaką potrafię to 1x1x1
Odpisz
31 października 2016, 21:56
@kasjan132pl: Me 2
Odpisz
31 października 2016, 22:04
@kasjan132pl: A ja 1.
Odpisz
31 października 2016, 21:56
... na miarę możliwości intelektualnych.
Odpisz
31 października 2016, 20:03
W czekaj kupiłem
Odpisz
31 października 2016, 21:07
@IlodomirI: nie będę czekał żebyś to kupił
Odpisz
31 października 2016, 19:56
Nadal nie umiem.
Odpisz
31 października 2016, 19:26
czemu to się nazywa rubik?
Odpisz
31 października 2016, 19:32
@ALKATRAZ: On ją stworzył.
Odpisz
31 października 2016, 19:40
@ALKATRAZ: A czemu założyłeś konto?
Odpisz
31 października 2016, 19:55
@PazdanBoy: ooooohhh
Odpisz