Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niezniszczalne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2018, 23:55
Właśnie je jem i myślałam o tym :)
Odpisz
16 sierpnia 2017, 09:05
to święta prawda.
Odpisz
16 czerwca 2017, 20:58
Ciastka korzeniowe????😕 czyli jak zjesz ciastko i popijesz wodą to w brzuchu wyrośnie drzewo🌳🌳🌳🌲🌲🌴🌴
Odpisz
1 listopada 2016, 21:37
są tak fantastyczne że aż ku*asy mi z nieba lecą jak to jem i orgazmów dostaję
Odpisz
16 czerwca 2017, 20:32
@drzazgawdupie: Jak Food Emperor
Odpisz
10 listopada 2016, 18:42
Aż się głodna zrobiłam
Odpisz
4 listopada 2016, 20:33
Ech, wspomnienia.... jak byłam mała dostawałam takie same...
Odpisz
1 listopada 2016, 22:12
"- Kim jesteś?
- Kupiec korzenny Emhyr var Emreis.
- Kupiec?
- Korzenny."
Ehh, ten niezapomniany Wiedźnim 2
Odpisz
1 listopada 2016, 21:43
Niby nie dobre, ale wpierdzielisz całą paczkę
Odpisz
1 listopada 2016, 21:13
Najlepsze ciastka ever. Zawsze prababcia mi je kupuje na święta ^~^
Odpisz
1 listopada 2016, 21:00
To są najfantastyczniejsze, najlepsze i najsmaczniejsze ciastka na świecie *^*
Odpisz
1 listopada 2016, 20:30
Zjadłam dziś całe opakowanie...
Odpisz
31 października 2016, 15:32
One są za dobre *^*
Odpisz
31 października 2016, 15:49
*fantastyczne
Odpisz
31 października 2016, 15:58
Kiedy jedziesz to Torunia tylko po to by kupić te ciastka ;-;
Odpisz
31 października 2016, 16:06
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: w moim mieście sprzedają na swięta
Odpisz
1 listopada 2016, 16:12
A w moim mieście są sprzedawane na co dzień za 3 złote taki kubełek :v
W sklepie koło mojego bloku :V
Kocham Błonie :V
Odpisz
1 listopada 2016, 16:14
popieram
Odpisz
1 listopada 2016, 16:18
@BaDinGa_Boy: Daj trochę >:
Odpisz
1 listopada 2016, 16:19
@JaJestemZWami: Trzymaj stary :v
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2016, 16:20
@BaDinGa_Boy: Nie masz jednego wielkiego?
Edit: Bez skojarzeń.
Edit: Pewnie byście nie mieli skojarzeń gdybym nie napisał o nich.
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2016, 16:23
@JaJestemZWami: Nie mam w zanadrzu, to znaczy mam jednego wielkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ciastka korzennego to akurat nie mam :v
Odpisz
1 listopada 2016, 20:06
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: chrzanisz nie tylko w toruniu kupisz!
Odpisz
1 listopada 2016, 19:46
Dla mnie są ohydne :/
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2016, 17:58
nie jadłam :|
Odpisz
1 listopada 2016, 17:35
Nigdy nie jadłem
Odpisz
1 listopada 2016, 17:49
Powinieneś
Odpisz
1 listopada 2016, 17:56
@OrangeCherry: Patrząc na dół, chyba tak
Odpisz