Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nat11

20 grudnia 2018, 23:55

Właśnie je jem i myślałam o tym :)

Avatar adix53

16 sierpnia 2017, 09:05

to święta prawda.

Avatar Trolloryb

16 czerwca 2017, 20:58

Ciastka korzeniowe????😕 czyli jak zjesz ciastko i popijesz wodą to w brzuchu wyrośnie drzewo🌳🌳🌳🌲🌲🌴🌴

Avatar drzazgawdupie

1 listopada 2016, 21:37

są tak fantastyczne że aż ku*asy mi z nieba lecą jak to jem i orgazmów dostaję

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2017, 20:32

@drzazgawdupie: Jak Food Emperor

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2016, 18:42

Aż się głodna zrobiłam

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2016, 20:33

Ech, wspomnienia.... jak byłam mała dostawałam takie same...

Avatar XStuntManiac1

1 listopada 2016, 22:12

"- Kim jesteś?
- Kupiec korzenny Emhyr var Emreis.
- Kupiec?
- Korzenny."
Ehh, ten niezapomniany Wiedźnim 2

Avatar CitroenBomba

1 listopada 2016, 21:43

Niby nie dobre, ale wpierdzielisz całą paczkę

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 21:13

Najlepsze ciastka ever. Zawsze prababcia mi je kupuje na święta ^~^

Avatar Kiki12love

1 listopada 2016, 21:00

To są najfantastyczniejsze, najlepsze i najsmaczniejsze ciastka na świecie *^*

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 20:30

Zjadłam dziś całe opakowanie...

Avatar
Konto usunięte

31 października 2016, 15:32

One są za dobre *^*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar BaDinGa_Boy

Edytowano - 1 listopada 2016, 16:23

@JaJestemZWami: Nie mam w zanadrzu, to znaczy mam jednego wielkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ciastka korzennego to akurat nie mam :v

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 20:06

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: chrzanisz nie tylko w toruniu kupisz!

Avatar OrtograficznyPies

1 listopada 2016, 19:46

Dla mnie są ohydne :/

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 listopada 2016, 17:58

nie jadłam :|

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 17:35

Nigdy nie jadłem

Avatar OrangeCherry

1 listopada 2016, 17:49

Powinieneś

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 17:56

@OrangeCherry: Patrząc na dół, chyba tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Totalnie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niezniszczalne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka