Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ilovefutbol

20 marca 2017, 07:16

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2016, 06:52

Ja tylko raz musiałem jechać pociągiem, i na początku kiedy mieliśmy wkońcu wyjeżdżać, przysłali autobus bo pociąg by termin zawalił

Avatar MRozu_ma_jeja

2 listopada 2016, 23:43

Jedyną metodą zdążyć na pociąg, jest spóźnić się na wcześniejszy.

Avatar
Konto usunięte

31 października 2016, 16:00

Na szczęście już takich na torach nie widzę.
Nie chciał bym takim codziennie jeździć do technikum w innym mieście :_:

Avatar FuryGaming

31 października 2016, 16:04

U mnie 9/10 pociągów to właśnie takie.

Avatar Natx333

31 października 2016, 19:32

@FuryGaming: u mnie to są takie z wynglem

Avatar bylejakbylegdzie

2 listopada 2016, 22:08

ja tam nie wiem jak u mnie pociągli wyglądają, ostatni jechał 20 lat temu a wtedy jeszcze mnie nie było

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2016, 22:10

@bylejakbylegdzie: Zgaduje jakieś malutkie miasteczko?

Avatar bylejakbylegdzie

2 listopada 2016, 22:18

pełnoprawne miasto od dawna, mamy nawet kino ale nawet już tynk nie leci :(
ogólnie miasto to ruina jedynie gimnazjum ładne i zadbane

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 listopada 2016, 22:29

@bylejakbylegdzie: A myślałem że moje miasto to zadupie.
Ale w sumie mamy kilka szkół, własne autobusy no i prezydent.

Ale granicząca Łódź lekko nas przyćmiewa.
No i kina niestety też nie mamy. :(

Ale przynajmniej pełno pociągów z Łodzi i do Łodzi tędy przejeżdża.

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 2 listopada 2016, 22:50

koluszki? tam gdzie rozwalili zabytkową fontannę i dali szybę z kiczowatą naklejką papieża polaka :D ?

byłem tam, fajne miejsce na wakacje :)

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2016, 23:02

@bylejakbylegdzie: Nie, troszku w inną stronę. XD
Zgierz.

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2016, 20:01

#justPKPthings

Avatar jarek9244

2 listopada 2016, 19:49

Ten pociąg jest smutny

Avatar princessofvictory

2 listopada 2016, 19:33

Akurat przed chwilą jechałam tramwajem.
T_T

Avatar Nemezis_

2 listopada 2016, 18:08

się" spuścić"

Avatar
Lunia21

2 listopada 2016, 18:24

@Nemezis_: Witaj bracie gimbusie.

Avatar Nemezis_

2 listopada 2016, 19:07

witaj przyjacielu

Avatar Dyrektorx

31 października 2016, 16:14

u mnie już takich nie ma :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Niezniszczalne

Nigdy na to nie wpadną

To by wystarczyło

Ostry ten sędzia

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka