Bez kitu, to już przegięcie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zdeklasowani znowu
Co to takiego?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2016, 17:43
Odpisz
12 stycznia 2017, 07:52
@PanSowa12: Kto to jest?
Odpisz
22 listopada 2016, 18:15
wyobraźcie sobie jak ja się czuję słuchając tego w telewizji....
Odpisz
3 listopada 2016, 23:38
Mnie te nagrania nic nie robią
Odpisz
3 listopada 2016, 20:04
Przypirdzielenie małym palcem u nogi w szafkę
Odpisz
3 listopada 2016, 07:14
jedno z tych to mój fetysz
Odpisz
3 listopada 2016, 17:01
wyrywanie paznokci?
Odpisz
3 listopada 2016, 17:28
lul zgadles
Odpisz
3 listopada 2016, 18:11
a mój to spalanie ludzi na żywo
Odpisz
31 października 2016, 17:11
Po ponad 2 latach nagrywania na Yt, zdążyłem się już przyzwyczaić do ostatniego.
Odpisz
31 października 2016, 17:38
@LSD2000: Jak się nazywa twój kanał?
Odpisz
31 października 2016, 20:14
@Masellko: '
Odpisz
3 listopada 2016, 07:04
@LSD2000: .
Odpisz
3 listopada 2016, 07:10
@Metal_Head: .
Odpisz
3 listopada 2016, 07:39
@LSD2000: .
Odpisz
3 listopada 2016, 07:51
@LSD2000: .
Odpisz
3 listopada 2016, 08:39
@Takatamuzytkowniczka: .
Odpisz
3 listopada 2016, 08:47
@Wojgalazka: !
Odpisz
3 listopada 2016, 09:35
@EveryBodyDoTheFlopGuy: .
Odpisz
3 listopada 2016, 09:37
@LSD2000: .
Odpisz
3 listopada 2016, 09:43
@LSD2000: Twój kanał nazywa się "."?
Odpisz
3 listopada 2016, 10:34
@Mrkisiowskyy: Zostawiam kropke, bo najwyraźniej wszyscy na coś czekają, ciekawe na co...
Odpisz
3 listopada 2016, 10:46
@LSD2000: Na nazwę Twojego kanału na yt
Odpisz
3 listopada 2016, 11:26
@Metal_Head: Czekam aż ktoś zauważy, że link mam na profilu.
Odpisz
3 listopada 2016, 11:42
@LSD2000: *zauważa*
Odpisz
3 listopada 2016, 12:52
@LSD2000: Jestem na apce ;v
Odpisz
3 listopada 2016, 13:00
@Mrkisiowskyy: Jak większość osób na jeja podczas trwania szkoły.
Odpisz
3 listopada 2016, 13:52
@Metal_Head: Nie jestem w szkole
Odpisz
3 listopada 2016, 13:56
@Metal_Head: Jego Nick to Reven Gaming chyba ;v
Odpisz
3 listopada 2016, 13:57
@Mrkisiowskyy: Ale osoby siedzące na jeja podczas trwania szkoły siedzą na apce, nie? No chyba, że skończyłeś lekcje albo jesteś chory.
Odpisz
3 listopada 2016, 14:10
@Metal_Head: Albo nie chodzę do szkoły
Odpisz
3 listopada 2016, 15:00
@Mrkisiowskyy: Przedszkole czy skończyłeś szkołę? :D
Odpisz
3 listopada 2016, 17:03
@Metal_Head: Nie, po prostu mam wyje**ne i umiem wszystko mam najwyższe IQ w klasie
Odpisz
3 listopada 2016, 16:16
Mi się podoba mój głos na nagraniu dużo bardziej niż normalnie :p
Odpisz
3 listopada 2016, 15:45
i słowa.
Odpisz
31 października 2016, 16:38
Myślałem, że tylko ja tak mam. ;-;
Odpisz
3 listopada 2016, 06:22
@world_ball: bum jednak nie! Mój głos paskudnie brzmi na nagraniu
Odpisz
3 listopada 2016, 07:10
Gdybyś słyszał mnie... ;-;
Odpisz
3 listopada 2016, 11:56
@world_ball: poprawka słyszała
Odpisz
3 listopada 2016, 14:56
wybacz. xD
Odpisz
3 listopada 2016, 15:34
@world_ball: zawsze jestem mylona z chłopakiem
Odpisz
3 listopada 2016, 09:04
Autor mógł jeszcze dodać nadepnięcie na klocek lego i słuchanie bibera (zwłaszcza baby)
Odpisz
3 listopada 2016, 09:01
wyrywanie paznokci wcale tak nie bol ;-;
Odpisz
26 lipca 2020, 19:38
@FullPain: Wiesz z doświadczenia? (no offense, po prostu mnie to w chory sposób ciekawi)
Odpisz
3 listopada 2016, 07:30
jak dla mnie najgorsze jak ktoś wrzuca swój film z musicalu na Facebook'a
Odpisz
3 listopada 2016, 07:21
I klocek lego.
Odpisz
3 listopada 2016, 07:11
@Konto usunięte: na pojedynczym klocku
Odpisz
31 października 2016, 21:17
Ja jak się na nagraniu boję, to brzmię jak małe dziecko .-.
Odpisz
1 listopada 2016, 00:42
@creeper_girl: mam to samo
Odpisz
1 listopada 2016, 09:56
@Kto_Inny: Piona
Odpisz