Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jeraszko

18 grudnia 2016, 22:35

Obama haha nikt juz nie zobaczy tego komentarza bo to stary mem haha

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2017, 16:36

@Jeraszko: szach mat

Avatar Jeraszko

6 lutego 2017, 18:13

o ty

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2017, 20:40

@Jeraszko: rynce do góry i bez żadnych sztuczek

Avatar Jeraszko

8 lutego 2017, 11:41

ok ok bez przemocy ok? *podnosi rynce*

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2017, 15:17

@Jeraszko: ok

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2019, 20:57

@Jeraszko: szach mat znowu

Avatar ANGUSEK

13 grudnia 2021, 15:30

@Jeraszko: doktor odkopus

Avatar dawajmidostemp

5 listopada 2016, 23:45

Avatar anonymoose

31 października 2016, 23:15

5 bo Monty Python

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 00:47

@anonymoose: No właśnie tak. No. Także ten. Chciałam to napisać. Heh ;-;

Avatar anonymoose

1 listopada 2016, 01:09

To łapaj strzałkę w górę na pocieszenie :v

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 listopada 2016, 06:50

@anonymoose: Łap strzałkę w górę za danie mu strzałki w górę. :v

Avatar Jeraszko

3 listopada 2016, 08:47

łap strzałkę w górę za danie mu strzałki w góre za danie mu strzałki w góre :v

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2016, 08:53

@Jeraszko: łap strzałke w górę za danie mu strzałki w górę za danie mu strzałki w górę za danie mi strzałki w górę :3

Avatar mamszczurke

3 listopada 2016, 19:53

Łapcie strzałki w górę

Avatar damian2500

3 listopada 2016, 09:10

Walczmy! I gdzie idziesz?! Uciekasz tchórzu?!

Avatar kamykPL

3 listopada 2016, 08:53

Hehe kadłubek

Avatar pavlopavo

3 listopada 2016, 08:49

It's just a flesh wound!

Avatar Hoggehr

3 listopada 2016, 08:16

Zawodowy treser łosi

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 08:28

-Koniec walki, wygrałem.
-Wcale nie!
-Człowieku odciąłem ci ręke!
-Bywało gorzej.

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 11:07

-Niemasz rąk durniu!
-To powierzchowna rana.

Avatar
Konto usunięte

31 października 2016, 23:06

Ban za gore.

Avatar
iqhawe

31 października 2016, 23:09

za co?

Avatar TheTemplar

31 października 2016, 23:12

Tosz to tanie efekty specjalne!

Avatar piard

31 października 2016, 23:18

@TheTemplar: Wiedziałem ,że tu będziesz Templar! Witam!

Avatar drsiemak

31 października 2016, 22:58

I tak renty nie bedzie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Typowy NPC

To musiało być męczące

Deal życia

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Płać pan

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka