Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Żartownisie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 marca 2015, 09:29
kciuk w górę oznaczał podciecie gardła a kciuk w dół opuszczenie miecza i zlitowanie się na znokautowanym przeciwnikiem i to publiczność o tym decydowała -_- nie cesarz
Odpisz
29 lipca 2017, 08:48
@reLik: Cesarz o tym decydował.
Odpisz
29 lipca 2017, 10:26
@xAzumiKx: chodzilo mi o to ze cesarz na podstawie publicznosci decydowal czy zabic czy nie, jesli bylo wiecej kciukow w dol to oszczedzal go a jesli wiecej w gore kazal zabic
Odpisz
29 lipca 2017, 10:48
@reLik: Mógł się sugerować.
Odpisz
21 października 2014, 10:33
unlajki ratowały życie ty deklu...
Odpisz
4 lutego 2014, 20:11
Chyba to było tak że jak kciuk do góry śmierć a jak pięści daruj
Odpisz
20 lipca 2013, 17:21
Dzisiaj na odyseji historycznej było o gladiatorach że kciuk w dół oznaczał życie a kciuk w góre śmierć.
Odpisz
28 marca 2013, 13:21
lajki ratowału jak cezar brał kciuk w dół to DED
Odpisz
8 stycznia 2013, 13:32
ALL macie racje ale te "gesty" co jakis czas się zmieniały. Przykładowo "dłoń w pięści" symbolizowała miecz schowany,a w górę zabicie(wyciągnięcie go). Później dopiero zmieniało się stopniowo w nam znany kciuk do góry "życie", na dół "śmierć"
Odpisz
10 stycznia 2013, 20:47
@PanKtos: Masz rację. Jeśli ktoś nie wierzy niech przeczyta Księga wiedzy i niewiedzy: Nieznane odpowiedzi na znane pytania autorstwa John`a Lloyd`a i John`a Mithinsona. Jest tam trochę błędów, ale są też ciekawe informacje- np. ile nozdrzy na prawdę ma człowiek, jak pachnie księżyc, kiedy zmarł ostatni uczestnik wojny krymskiej, a także to: Jak skazywano gladiatorów na śmierć? Odpowiedź prosta- kciuk wyciągnięty do góry- miecz- śmierć
Odpisz
18 stycznia 2013, 16:44
@Phoenix97: masz tą książkę?
Odpisz
8 stycznia 2013, 14:35
Jak Ja lubię Rzym :D
Odpisz
8 stycznia 2013, 14:44
@Ares011: Taa, też lubię klimaty starożytnego Rzymu :) Legioniści, SPQR, Cezar itd :D
Odpisz
8 stycznia 2013, 16:19
@Mnich1: Ano, piękne czasy. :P
Odpisz
9 stycznia 2013, 22:39
@chupacabra001: Zawsze mnie jarały czasy odkrywania terenów, walki z barbarzyńcami itp. Teraz jest już wszystko zrobione :O
Odpisz
11 stycznia 2013, 18:17
@Mnich1: uuu Cezar był najlepszym co mogło być dla Rzymu. Był prawie jak Alexander. Szkoda że go zabili. Jak by przeżył to by chyba cały świat podbił. Dlatego taaak luubie Rzym :)
Odpisz
11 stycznia 2013, 14:51
lajki skracały życie, nie ratowały
Odpisz
11 stycznia 2013, 17:23
@Maks2603: Właśnie, twórca tego demotywatora się myli.
Odpisz
8 stycznia 2013, 15:15
a po 2 oni nie lajkują tylko kicuk w dół(zabić)
Odpisz
8 stycznia 2013, 22:05
@kubson12: Oświeciłeś nas tak, iż zaczęły mutować mi się geny i straciłam wzrok :O
Odpisz
10 stycznia 2013, 18:17
coś się nie podoba (nie chcę wcinać kłutni wraz czego)
Odpisz
11 stycznia 2013, 12:16
a po 2 jestem nowy dlatego nie chcę wcinać kłutni
Odpisz
9 stycznia 2013, 13:00
chodzi o to że było za mało ''wrażeń'' to w dół i go zabijał a w górę może żyć czyli tego co miał być zabity dostanie ''lajki'' to ratuje mu to życie
Odpisz
9 stycznia 2013, 15:41
You don't say?
Odpisz
8 stycznia 2013, 16:01
wtedy kciuk w górę oznaczał anal, serio.
Odpisz
8 stycznia 2013, 23:23
@Ren1fer: Anala to on oznacza w innych krajach teraźniejszych czasów.
Odpisz
8 stycznia 2013, 08:10
Tylko że palec w góre symbolizuje wysłanie go do bogów.A palec w dół to by został na ziemi. Czyli palec w górze to oznacza śmierć
Odpisz
8 stycznia 2013, 09:57
@ZEUS_: palec w dół oznaczać może równie dobrze miecz wbity w gardło
Odpisz
8 stycznia 2013, 11:02
@Baca_online: Palec w dół oznacza aby schował miecz a w górę się domyśl. :) Oni mieli inaczej niż to jest dzisiaj.
Odpisz
8 stycznia 2013, 23:21
@kamilopl1: a właśnie że jest jak baca mówi, w dół to śmierć w górę to że ma przeżyć, a jak przegrany podnosił w górę 2palce to oznaczało że prosi o łaskę przez co hańbił swoją osobę.
Odpisz
8 stycznia 2013, 15:11
Złodziej mam taki w domu
Odpisz
8 stycznia 2013, 07:16
Ach i zaraz na arenę wpuszczą lwy i te lajki może sobie...
Odpisz