Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mrofpower

Edytowano - 1 listopada 2016, 17:07

Jakąś banda dzieciaków Czekała mi pod drzwiami na cukierki. Mówiłam im że nic nie mamy a jakiś gruby rudzielec "ta na pewno. Sama żresz a nam nie dasz". Tak się wkurzyłam że psy wypuściłam. Uciekając zgubili te kilogramy jakie wczoraj zeżarli ;D

Avatar drzazgawdupie

1 listopada 2016, 17:09

@mrofpower: bardzo dobrze wyznawców szatana i HELoim trzeba tępić

Avatar TrevorMan

1 listopada 2016, 17:29

@drzazgawdupie: Nie mów że ten kto obchodzi to gowno ten czci szatana bo zaraz dostaniesz mase lapek w dół

Avatar drzazgawdupie

1 listopada 2016, 17:50

@TrevorMan: to są urodziny szatana i każdy kto to czci ten jest jego wyznawcą a satanistów trzeba palić na stosach razem z innymi wytworami szatańskiej hamerykańskiej kultury

Avatar TrevorMan

1 listopada 2016, 18:10

@drzazgawdupie: Oj ja już dostalem za same hejcenie tego święta ok 150 lapek w dół przez te 4 dni ;p

Avatar drzazgawdupie

1 listopada 2016, 19:04

@TrevorMan: niewierni sataniści zbyt dużo ich

Avatar TrevorMan

1 listopada 2016, 19:05

@drzazgawdupie: Nie koniecznie sataniści lecz ateiści

Avatar mrofpower

2 listopada 2016, 18:48

@drzazgawdupie: wgl to święto jest z zachodu nie od nas ze wschodu więc po co je obchodzić?

Avatar Spooky

3 listopada 2016, 13:23

@mrofpower: Polacy obchodzą dużo świat, które nie są od nich a jakoś każdy hejtuje tylko halloween

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2016, 14:58

@mrofpower: wszystkich świętych też jest zaje**ne od Rzymian...

Avatar RadsonJejowaty

3 listopada 2016, 15:01

@mrofpower: Jaki piękny sposób na zło...

Avatar LSD2000

3 listopada 2016, 15:24

@drzazgawdupie: Powiedz że tylko trollujesz, nikt nie może być ąź tak głupi.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 listopada 2016, 21:48

@mrofpower: SPUŚCIĆ BENKARDY.

Avatar drzazgawdupie

3 listopada 2016, 22:07

co za pomioty szatana dają strzałki w dół

Avatar mrofpower

4 listopada 2016, 19:01

@drzazgawdupie: nie wiem.

Avatar mrofpower

4 listopada 2016, 19:02

@Spooky: przykład nie naszego święta prócz Halloween? Jakoś nie mogę wymyślić przepraszam.

Avatar
Sourcream

3 listopada 2016, 20:55

-Janusz to są te halołinowskie przebrania

Avatar Dexterek

3 listopada 2016, 15:51

Typowy janusz :V

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

To się nie może nie udać

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Frustrujące

Mało znany szczegół

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka