Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dexterek

4 listopada 2016, 16:53

Chwila... Rodzice - siedzenia przednie, Dzieci - siedzenia tyle... a no tak, murzyn w bagażniku.

Avatar kosodrzewina111

1 listopada 2016, 21:54

Wtf od kiedy samochód ma 3 rzędy siedzeń?

Avatar kosodrzewina111

1 listopada 2016, 21:55

@kosodrzewina111: A sorry on jest w bagażniku

Avatar wojtekrozrabiaka

1 listopada 2016, 21:56

@kosodrzewina111: W samochodzie mojej mamy można wysunąć fotele z "podłogi" i siedzieć w nich w bagażniku. Więc szach mat.

Avatar Batman_

1 listopada 2016, 23:59

@kosodrzewina111: W moim. Np. toyota sienna.

Avatar maks030707

2 listopada 2016, 03:11

@Batman_: Toyota, siema

Avatar KalkoPl

2 listopada 2016, 20:05

@maks030707: BMW elo

Avatar creeper_girl

4 listopada 2016, 14:55

@KalkoPl: Ford czołem

Avatar dawidos1212

4 listopada 2016, 14:58

@kosodrzewina111: Ja mam w aucie 7 miejsc.

Avatar To_tylko_ja

6 listopada 2016, 10:18

@creeper_girl: Opel pozdrawia

Avatar Batman_

6 listopada 2016, 23:14

@dawidos1212: Lel, ja osiem i do tego bagażnik #chwaleniestatami #nobody

Avatar dawidos1212

7 listopada 2016, 00:27

@Batman_: No ja tak samo (mam 7 miejsc i duży bagażnik)

Avatar Batman_

7 listopada 2016, 01:11

@dawidos1212: No a ja mam 8.

Avatar konrado223

8 czerwca 2017, 00:00

@Batman_: a ja mam ku*wa busa

Avatar dawidos1212

8 czerwca 2017, 14:25

@konrado223: Nie odkopuj :P

Avatar Polski322

27 sierpnia 2018, 20:23

@dawidos1212: odkop

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 21:08

/VQpWQgLcTi8

Avatar Buras

1 listopada 2016, 21:15

Zgadzam się z Twoją opinią.

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2016, 21:15

@Buras: ty w ogóle wiesz co ja napisałem?

Avatar matiExtreme

1 listopada 2016, 21:38

Zgadzam się z Twoją opinią.

Avatar DeTeO238

1 listopada 2016, 22:16

The Nigga Song?

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2016, 06:39

@DeTeO238: ta

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Buras
Dodane przez: Buras

Co za przypadek

To się nie może nie udać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie po oczach

No to posłuchane

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka