Dziady według Bożego rozkazu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To musiało być męczące
Brawo za czujność!
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2016, 13:48
Dziewica z barankiem approves
Odpisz
2 listopada 2016, 15:19
@ta_w_krawacie: skąd wiesz że dziewica? :D
Odpisz
2 listopada 2016, 16:07
@Monster_: Bo żadnego nie chciała i wolała latać za motylkami i barankami?
Odpisz
2 listopada 2016, 22:08
@GooseApocalypsE: zoofilia
Odpisz
1 listopada 2016, 22:51
nic wam nie dam *zamyka drzwi
Odpisz
2 listopada 2016, 17:50
@adix04: choroszo
Odpisz
2 listopada 2016, 16:43
Mam teraz "Dziady" jako lekturę na polskim :-D
(i tak nikogo to nie obchodzi)
Odpisz
2 listopada 2016, 15:11
Dziady dziady.
Odpisz
1 listopada 2016, 23:17
a kto prośby nie wysłucha...
Odpisz
1 listopada 2016, 23:21
@Airot: W imię ojca, syna, ducha...
Odpisz
1 listopada 2016, 23:21
@Airot: ten odda fartucha i go Julek wy**cha
Odpisz
1 listopada 2016, 23:25
@Raczysko: co XD
Odpisz
2 listopada 2016, 03:27
@kamykPL: To co widzisz... To przecież "raczysko" :D
Odpisz
2 listopada 2016, 06:53
@Monster_: rakowisko san Francisco
Odpisz
2 listopada 2016, 07:25
@drsiemak: Raczysko do śmierci Blisko
Odpisz
2 listopada 2016, 07:43
@Airot: "Ten na starość nie porucha"
Odpisz
2 listopada 2016, 08:51
@Airot: ... temu pies naszczy do ucha
(co ja piszę...)
Odpisz
2 listopada 2016, 08:55
@Raczysko: w imię krowy spal pastwisko
Odpisz
2 listopada 2016, 09:02
@ojciecpolecial: W imię Rosji przysiad nisko
Odpisz
2 listopada 2016, 12:57
@Raczysko: Ile czasu myślałeś nad tym tekstem? *wiadro strzałek w górę*
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2016, 12:57
A w Imperium imie wstań
Odpisz
2 listopada 2016, 14:54
3 sekundy
Odpisz
2 listopada 2016, 15:04
@Kylo_Ren_: wypij dla płaskich pań
Odpisz
2 listopada 2016, 12:11
- Psikus *zamyka drzwi*
Odpisz
2 listopada 2016, 12:06
A śmiechom humanistycznym nie było końca.
Odpisz
2 listopada 2016, 12:04
O jacy mali, słodcy poeci !
Odpisz
1 listopada 2016, 22:53
Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie ?
Odpisz
1 listopada 2016, 22:54
Chyba prądu dziś nie będzie
Odpisz
1 listopada 2016, 22:55
włącz światło to nic nie będzie
Odpisz
1 listopada 2016, 22:55
@adix04: Ale prądu nie ma
Odpisz
1 listopada 2016, 23:07
@Midonik: mam zapasowy generator ziemniaczano-korbkowy
Odpisz
1 listopada 2016, 23:13
@Raczysko: No to masz szczęście
Odpisz
1 listopada 2016, 23:16
@Raczysko: Słowianie zrobią wszystko z ziemniaków
Odpisz
1 listopada 2016, 23:22
@Midonik: nawet innych Słowian
Odpisz
1 listopada 2016, 23:24
@Raczysko:
Odpisz
1 listopada 2016, 23:31
@Midonik: szukając obrazka znalazłem ankiete "jakim ziemniakiem jesteś?" wut
Odpisz
1 listopada 2016, 23:44
@Raczysko: No i jaki wybrałeś?
Odpisz
1 listopada 2016, 23:59
@Batman_: ziemniak patryk (64 kiloWATogodzin)
Odpisz
1 listopada 2016, 23:42
To uczucie gdy zamiast przeczytać tylko część II czytasz wszystkie [*]
Odpisz
1 listopada 2016, 23:46
Lub ten gdy musisz zjeść całą garść gorczycy i opisać klasie jej smak [*]
Odpisz
1 listopada 2016, 23:53
Za karę? Czy pokuta zamiast jedynki?
Odpisz
2 listopada 2016, 02:12
Nie, bo byłam dyżurną :v
Odpisz
2 listopada 2016, 03:26
Co? Kara za to że byłaś dyżurną?
Odpisz
2 listopada 2016, 03:44
@Monster_: To nie była kara :v
Odpisz
2 listopada 2016, 06:52
Tylko co? Bo nie rozumiem...
Odpisz
2 listopada 2016, 06:57
A pierwszą czytałaś?
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2016, 07:18
@pan_hejter: Ta, ale z tego co pamiętam z lekcji to ona chyba jest nieukończona :v
Odpisz
2 listopada 2016, 07:29
jej praktycxnie nie ma.
Odpisz