Prawdziwych errorów już nie ma
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Papierowa szkoła posting
Mało znany szczegół
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2021, 14:02
Jak można takiego gówna się bać
Odpisz
7 listopada 2016, 18:30
Też miałem tego bluesreena z windows 10. Obwiniłem za to kolegę. Kilka dni później strzelił mi DDosa.
Odpisz
7 listopada 2016, 18:36
@mr_sikorka: Doprawdy?
Odpisz
7 listopada 2016, 19:06
@Ameron: No to jest true story xD
Odpisz
8 listopada 2016, 18:42
@mr_sikorka: A kolega jakiś haker bonzo?
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2017, 21:00
@Ameron: *odkopuje komentarz*
Najprostszym sposobem jest napisanie krótkiego skryptu który otwiera stronę WWW (odświeża ją zupełnie jak przycisk F5 w przeglądarce), a następnie poproszenie dużej ilości osób (nawet kilkuset tysięcy dla wielkich serwerów) o uruchomienie go i pomocy w proteście.
Lub:
1. Uruchomić system Kali Linux, może to odbyć się w celu ćwiczenia w wirtualnym środowisku Virtual Box.
2. Uruchomić konsole Application -> Accesoriess -> Terminal
3. Teraz wystarczy wydać następujące polecenie ifconfig:
Nie trzeba być żadnym hakerem.
Odpisz
29 grudnia 2017, 23:24
@Memiarz57: Nie ogarniam :_: proszę jeszcze raz i powoli
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2017, 23:35
@Ameron: Ołkej.
Wystarczy odpalić Kali Linux, wejść w nim do konsoli i wpisać w niej
ifconfig:
Albo
Stworzyć skrypt w specjalnym do tego programie, który będzie co chwilę odświeżał stronę i poprosić paru ludzi
(dla wielkich serwerów typu Microsoft itp.) nawet tysiące ludzi, pomaga w tym wirus który tworzy tzw. Komputery zombie, które same ten skrypt odpalają, aby ten skrypt odpalali i tadam! Atak DDos gotowy!
W skrócie:
Stworzyć ten skrypt i go odpalić (samemu jeśli chce się zrobić DDosa koledze na internet lub w tysiące osób na większe serwery) i oglądać swoje dzieło
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2017, 19:24
@Memiarz57: A czy przypadkiem polecenie ifconfig to nie jest po prostu "konfiguracja IP"?
(lol co ja robię w technikum :_: )
Odpisz
2 listopada 2016, 11:34
yyy... to bluescreen Windowsów rodziny 9x
Odpisz
22 stycznia 2017, 07:17
@avalon3440: i jeszcze Windowsa 3.x
Odpisz
19 kwietnia 2017, 17:35
@avalon3440: No i XP chyba, no chyba że miałem inny system 11 lat temu...albo podobnie wyglądał
Odpisz
26 marca 2017, 00:11
W Windowsie XP też był bardzo przerażający
Odpisz
10 listopada 2016, 18:25
Bluescreen zawsze był przerażający
Odpisz
2 listopada 2016, 21:13
Zastanawia mnie jak ktoś zrobił screena bluescreena.
Odpisz
7 listopada 2016, 11:29
@NightFox: magic!!!
PS. pewno gdzieś w plikach windowsa można znaleźć
Odpisz
7 listopada 2016, 15:40
@NightFox: sciongnol z gogle grafika
Odpisz
7 listopada 2016, 16:41
@Skrzypo: a jak ten, który wstawił to do googli, zrobił temu zdjęcie?
Odpisz
7 listopada 2016, 20:19
@NM_Senpai: ale to jezd na gogle fpisz sobje
Odpisz
7 listopada 2016, 20:13
Nie wiedziałem ze to na dole to blue screen jeżeli tak to miałem go 100 razy
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2016, 10:17
A tam, ja raz oglądałem tego powalonego kucharza i nagle włączył się fake bluescreen
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
przynajmniej tak myślałem
Odpisz
7 listopada 2016, 14:15
@PanSowa12: jaki powalony kucharz?
Odpisz
7 listopada 2016, 15:04
@mrofpower: Food Emperor
Odpisz
7 listopada 2016, 17:13
@PanSowa12: A mówił coś o ku*asach z nieba?
Odpisz
7 listopada 2016, 18:06
@PanSowa12: k. Pooglądam
Odpisz
7 listopada 2016, 14:46
Ej, właśnie mój kolega ma windows 10 i ma taki sam błąd od 2 dni na laptopie. Wie ktoś co może pomóc, bo nawet przywracanie do ustawień fabrycznych nie zadziałało.
Odpisz
7 listopada 2016, 15:16
@Xenon77: no właśnie. Ma windows 10 #win7masterrace
Odpisz
7 listopada 2016, 15:13
Ja musiałam przejść na 10 bo Microsoft postanowił mieć 7 w dupie no bo 10 najważniejsza i przestał robić aktualizacje przez co mój komputer zaczął wariować. Był 3 tygodnie w naprawie więc nie chciałam dalej ryzykować.
Odpisz
7 listopada 2016, 11:25
Nie wyobrażam sobie takich komunikatów jak na drugim obrazku w filmie o hakerach. Tam wszystko musi być uber skomplikowane. Pomimo, że włamanie polega na odgadnięciu koloru ulubionego psa złego bohatera.
Odpisz
7 listopada 2016, 11:05
Windows jest ch*jowy #teamlinux
Odpisz
2 listopada 2016, 11:48
przestań ;-;
Odpisz
2 listopada 2016, 13:14
@Windows_10: masz ch*jowego blue screena. Zawiodłaś swoją rodzinę. Odinstaluj się.
Odpisz
2 listopada 2016, 16:04
@Nietypowy: przestań, 8 i 8.1 tez miały tego bluescreena
Odpisz
2 listopada 2016, 16:25
@Windows_10: nie..miały do wyboru
Odpisz
2 listopada 2016, 16:45
@Windows_10: 8 i 8.1 nie miały w ogóle bluescreena.
Odpisz
2 listopada 2016, 23:16
@Krzyniu: Miały, bo go dostałem przy kombinowaniu w systemie.
Odpisz
2 listopada 2016, 11:45
Kiedyś z tych Blue Screenów dało się chociaż kod błędu wyczytać.
Odpisz
2 listopada 2016, 13:10
@Pitrekkk: Teraz często jest tak że komputer jest w stanie sam ogarnąć co jest nie tak i to naprawić. A przynajmniej ja tak miałem (chociaż blue screena miałem trzy razy może :v)
Odpisz
2 listopada 2016, 10:01
Oj tam te drugie przyprawia mniej o zawał
Odpisz