Doskonałość nie potrzebuje zmian
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To musiało być męczące
Fajnie że odpowiedzieli
Totalnie
Tacy to pożyją
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2016, 15:42
Galaxy J5 (po prawej obok tej starej komórki)? Też mam. Najlepsza z nowych odsłon. Dosyć wytrzymała porównując do innych. Ma świetne krawędzie które służą jako wbudowany od razu case. Telefon spada - krawędzie wystają poza ekran i blokują wszelkie obrażenia. Szczerze polecam, jeden z lepszych Samsungów.
Odpisz
3 listopada 2016, 15:49
@jaccku321: siusiak
Odpisz
3 listopada 2016, 15:50
@jaccku321: Nie to Samsung Galaxy s 7
Odpisz
3 listopada 2016, 15:51
@Venomoth: DIKS AUT FOR HARAMBE
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2016, 15:52
@urkiso123: S7 ma zagięte boki, ekran rozciągnięty aż po krawędzie i nie ma ich wystających tylko gładkie i płaskie. Ogólnie inny kształt i przycisk HOME. Nie znasz się.
Odpisz
3 listopada 2016, 16:25
@jaccku321: No i można go w wodzie moczyć a on nic.
Odpisz
3 listopada 2016, 16:36
@jaccku321: Piszesz o S7 Edge a nie o normalnym S7.
Odpisz
3 listopada 2016, 16:37
@WikosPL: Normalny S7 to to samo tylko bez zagiętych boków. A na zdjęciu zdecydowanie widnieje J5 :)
Odpisz
3 listopada 2016, 21:20
@jaccku321: chyba nie, mam s 7 i nie ma zagiętych boków, z kolei 7 edge ma zagięte boki jak wspomiałeś...
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2016, 21:20
@jaccku321: Xd
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2016, 21:21
@urkiso123: # s7
Odpisz
4 listopada 2016, 07:36
@jaccku321: Ale s 7 ma wersję bez zagiętych boków geniuszu.
Odpisz
4 listopada 2016, 14:04
@urkiso123: Kolego, zauważyłem już wcześniej :) Czytaj wszystko, potem pisz
Odpisz
4 listopada 2016, 14:05
@Aikido_team: Naucz się czytać. "Normalny S7 to to samo tylko BEZ ZAGIĘTYCH BOKÓW"
Odpisz
4 listopada 2016, 00:08
@KontoUsunięte: Kalkulator naukowy.
Odpisz
3 listopada 2016, 16:52
W nowszym Kalkulatorze jest oś Y...
Przełom...
Odpisz
2 listopada 2016, 14:49
Powie ktoś co to jest na dole?
\__/
Odpisz
2 listopada 2016, 14:56
Kalkulator dla zaawansowanych.
Odpisz
2 listopada 2016, 15:08
@Lordu: parabole tancza tancza parabole tancza tancza tancza parabole
Odpisz
3 listopada 2016, 15:22
@drsiemak: A ich nogi tańczą, tańczą, tańczą, tańczą...
Odpisz
3 listopada 2016, 15:33
@Metal_Head: to jest moja wersja
dzieci sie palą palą sie dzieci
palą palą palą sie dzieci
Odpisz
3 listopada 2016, 15:06
I nagle ………
Odpisz
3 listopada 2016, 15:29
@Kapitah: Nie.
Odpisz
3 listopada 2016, 15:40
@Kapitah: Twoja krewna to kalkulator?
Odpisz
3 listopada 2016, 16:19
@Henzej: defekt genetyczny na 100%
Odpisz