Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Lekko nie będzie
Równi i równiejsi
Nie idź!
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2016, 09:18
Grałbym.
Odpisz
4 listopada 2016, 11:06
fajne
Odpisz
3 listopada 2016, 23:59
WOW
Odpisz
4 listopada 2016, 00:00
* Clap clap clap clap clap clap clap clap clap clap *
Odpisz
2 listopada 2016, 14:44
5/5 bo Limbo <3
Odpisz
3 listopada 2016, 22:01
<3
Odpisz
3 listopada 2016, 21:36
Po godzinie ruszył
Odpisz
3 listopada 2016, 21:32
Podejmuję się tego projektu!
Odpisz
3 listopada 2016, 21:08
Grałbym
Odpisz
3 listopada 2016, 21:00
Przez chwilę czekałem aż Mario się ruszy ;-;
Odpisz
3 listopada 2016, 20:41
grałbym
Odpisz
3 listopada 2016, 20:30
11/9 jest klimat.
Odpisz
3 listopada 2016, 20:18
Czy on nie powinien zginąć? Przecież czas minął
Odpisz
2 listopada 2016, 15:09
To ja się pochwalę swoim poziomem :P.
Odpisz
2 listopada 2016, 15:10
@BlackIkar: Niezłe
Odpisz
2 listopada 2016, 14:44
grałbym
Odpisz
2 listopada 2016, 14:45
ja też jak szalony
Odpisz
2 listopada 2016, 14:50
Też
Odpisz
2 listopada 2016, 15:04
ja też
Odpisz
2 listopada 2016, 14:58
W 55:47 skacze
Odpisz
2 listopada 2016, 14:44
Tak przez te pierwsze minuty czekam az Mario wyjdzie, ale taki ch*j. ._.
Odpisz