Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar asiak

20 listopada 2009, 08:20

bardzo ciekawe... jesdnak wole anime :)

Avatar Damond

7 października 2019, 22:49

@asiak: żyjesz po 10 latach?

Avatar KapitanJohnPrice

9 października 2020, 06:52

@Damond: chyba nie

Avatar Damond

9 października 2020, 07:33

@KapitanJohnPrice: niestety

Avatar KapitanJohnPrice

9 października 2020, 14:47

@Damond: postawmy znicz dla tego weterana [ ^]

Avatar LubieTostyPL

15 kwietnia 2018, 18:49

wniosek to że anime odchudza

Avatar arturpierdzielator300X1

16 marca 2015, 19:48

anime lepsze

Avatar sylwek1332

11 marca 2015, 11:51

kore północna

Avatar Flyingseeker

18 lutego 2013, 17:27

Ta trzecia na górze to przeróbka Mai Shiranui z gry ,,King of Fighters''.

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2013, 10:32

Avatar jejajeja2

23 września 2012, 18:16

ja biore tą na górze na środku NIE BIORE BRZYDUL o żona spadam....

Avatar SilverCrow

11 grudnia 2011, 15:39

Ooo... Biedna mai. :(

Avatar kasia101112

17 lipca 2011, 18:25

też lubię A&M i daję 5

Avatar kamil12215

6 maja 2011, 21:51

anime i manga pro :D 5/5

Avatar manga11

21 kwietnia 2011, 08:46

ja <3 anime i mangę <3 <3 <3

Avatar ForceArcher2

25 stycznia 2011, 14:56

anime i manga to lepsze robia to jest dopiero premiera:P

Avatar pavllitto

20 grudnia 2010, 11:57

@bonio: hej bonio tez grałeś w kingdom hearts ? (avatar )

Avatar techniczna

8 grudnia 2010, 22:11

wow

Avatar myszka200

15 marca 2010, 18:18

to sie nazywa cosplay

Avatar Orokana

12 marca 2010, 17:58

Bzdura 1/5
Wygląd postaci z anime w rzeczywistości, zależy od tego kto robi cosplay!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Zdeklasowani znowu

Można, tylko trzeba wstawać rano

Trochę to nie fair wobec pozostałych

A, okej

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka