Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DeerEevee666

2 marca 2018, 17:06

Prawda,ja kiedyś całą dyskotekę przesiedziałam na ławce...

Avatar mcs1555

22 kwietnia 2017, 16:19

tak samo...

Avatar mrofpower

7 listopada 2016, 22:14

Ja zawsze u babci zostaję

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2016, 06:48

Mam tak samo...ale jestem najmłodszy

Avatar BOSS111

4 listopada 2016, 11:03

mam identycznie tak jak ty też jestem najmłodszy tylko że z moich trzech braci

Avatar Nemezis_

4 listopada 2016, 14:14

@BOSS111: on też

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2016, 15:06

@BOSS111: Też mam trzech!

Avatar BOSS111

4 listopada 2016, 22:02

fajnie ;)

Avatar Sebzer

2 listopada 2016, 16:06

Też NIENAWIDZĘ tłumów. Nie mam zadnej choroby poprostu gardze tym jak nie ma miejsca i brak przestrzeni osobistaj albo jak njc nie widze na np. komvercie bo tysiąc januszy stoi przedemną.

Avatar qaz123

4 listopada 2016, 09:30

@Sebzer: Mam tam samo.

Avatar UkradliMiNick

4 listopada 2016, 06:18

jak chodziłem jeszcze do podbazy to nienawidziłem imprez z okazji dnia dziecka organizowany przez szkołę, to był je**ny zlot całej patologii w moim mieście ;_;

Avatar CukiereczeQ

Edytowano - 2 listopada 2016, 16:01

W moim przypadku:
Tata: *nic, bo go nie mam*
Mama: Bierzemy ciasto, najlepiej dwa worki
Rodzeństwo: *wyjechali*
Ew. Kuzyn: ALE TU FAJNIEEE MAGDA CHOOOODŹ
Ja: Mame, ja przyjechałam tylko na garncarstwo

Avatar Sebzer

2 listopada 2016, 16:06

@CukiereczeQ: garncarstwo.

Avatar CukiereczeQ

2 listopada 2016, 16:22

@Sebzer: Eee, no raczej tak.

Avatar Jasnowidz

2 listopada 2016, 15:46

Nie ma jak jedzenie za free

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Przerwa na herbatkę

Niezniszczalne

Nigdy na to nie wpadną

Ikony

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka