Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lika_PL

3 listopada 2016, 18:50

Aż było słychać jak piłkę kopią :D

Avatar revan21

4 listopada 2016, 23:22

@Lika_PL: ja słyszałem tylko jęczenie ronaldo

Avatar Lacoste

3 listopada 2016, 19:29

Nie ogarniam \______/ (nie interesuje się piłką nożną w ogóle)

Avatar sylwon1234

3 listopada 2016, 19:30

@Lacoste: Stadiony były puste, bo ,,kibice" Legii robili burdel.

Avatar Lacoste

3 listopada 2016, 19:31

@sylwon1234: Aaaaa, dziękuje za odpowiedź

Avatar MistrzJedi

3 listopada 2016, 20:40

@Lacoste: Legia wyjątkowo nie przegrała

Avatar Hartio

3 listopada 2016, 20:56

@MistrzJedi: Z Realem Madryt, czyli jednym z najlepszych klubow świata, remis to naprawdę świetny wynik.

Avatar kamykPL

3 listopada 2016, 22:14

@Hartio: Chyba zapomnieliście co było z ostatnim meczu Legia - Real ;)

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2016, 23:27

@kamykPL: Bo trybuny były pełne ;)

Avatar MistrzJedi

4 listopada 2016, 18:36

@Hartio: wiem

Avatar Batman_

3 listopada 2016, 22:15

Fake, nie wpuścili by go przecież. /s

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2016, 17:28

Sami sobie są winni.

Avatar kamykPL

2 listopada 2016, 23:05

Bo bydła na stadion nie powinno się wpuszczać.

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2016, 23:05

@kamykPL: Do tego jak widać Legia bez bydła dobrze sobie radzi.

Avatar kamykPL

2 listopada 2016, 23:32

Nie byli tym razem rozpraszani przez wrzaski i wywuzele dzięki czemu mogli się skupić na grze.

Avatar Broski

3 listopada 2016, 18:17

Mnie w sumie też się lepiej ogląda mecze jak trybuny są puste. Cisza, spokój. Piłkarzom też się chyba tak lepiej gra bo mogą się właśnie skupić na grze i nie rozpraszają ich wrzaski. Oczywiście muszą mówić publicznie że uwielbiają doping i pełne stadiony, ale naprawdę mogą różnie odczuwać. Mnie samemu by się lepiej grało bez ludzi na trybunach.

Avatar Majestatyczny_Mors

Edytowano - 3 listopada 2016, 18:41

@Broski: Grałeś kiedyś w piłkę profesjonalnie? Kibice to taki dwunasty zawodnik. Na zapełnionym stadionie za jeden dobry wślizg czy zagranie dostaniesz aplauz od kilkadziesiąt tysięcy ludzi, wspaniałe uczucie.

Avatar Hartio

3 listopada 2016, 19:54

@Majestatyczny_Mors: Ale kiedy ten 12 zawodnik pluje, rzuca petardami, lub nie wiadomo czym jeszcze, jak to niektórzy kibice legi robią, to raczej nie pomaga drużynie.

Avatar Majestatyczny_Mors

3 listopada 2016, 21:26

@Hartio: I to jest ten problem. Przez garstkę ludzi nie potrafiących stosownie się zachować mnóstwo oddanych kibiców nie może obejrzeć meczu na stadionie i wesprzeć swoją drużynę.

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2016, 18:07

Legi jendak nie jest taka zła.

Ale polscy kibole to najgorsze bydło (ze sportu, nie liczę tutaj terrorystów itp.) Europy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Dobrze czasem się oderwać

Jakby trochę nie fair

To by wystarczyło

Nieuczciwa ocena

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka