Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Ładne rzeczy
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2016, 15:40
syna ku*wa nie oddam
Odpisz
3 listopada 2016, 15:52
@drsiemak: Dla 500+ lepiej zostawić.
Odpisz
3 listopada 2016, 15:55
tiaaa 500+ nie zamierzam zrobić z nim podbój świata
Odpisz
5 listopada 2016, 13:44
@drsiemak: syna sku*wysyna
Odpisz
4 listopada 2016, 21:38
Pamiętasz to bo na nim się znajdowałeś
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2016, 19:49
Zaje*iste tym bardziej, że wiesz że z niego jesteś ;-;
Odpisz
3 listopada 2016, 17:26
Zaje-ku*wa-biste autorze obrazka. Boki zrywać. Spłoń.
Odpisz
4 listopada 2016, 15:15
@GalenMarek: Szczaua w górę, i wznieś się na szczyty komentowności (?) !
Odpisz
4 listopada 2016, 16:02
@GalenMarek: Ja tam się uśmiechnąłem. Lubię taki rąbnięty humor.
Odpisz
4 listopada 2016, 16:41
@GalenMarek: oglądamy kickstera?
Odpisz
4 listopada 2016, 18:59
@RevanShan: Danke, Hans.
Odpisz
4 listopada 2016, 19:01
Jedni lubią, drudzy nie. Ja w zasadzie nie mam nic przeciwko, jednak po prostu mam odczucie, że jest to po prostu nie w porządku.
Odpisz
4 listopada 2016, 19:02
@CoolSceleton95: Whaaaat?
Odpisz
4 listopada 2016, 17:41
Mi mama opwowiadała że jestem teraz z nią bo czterolatek był za duży do okna życia a poza tym była długa koleika
Odpisz
4 listopada 2016, 15:31
widziałem takie... jest w Limanowej
Odpisz
4 listopada 2016, 15:31
@Nemezis_: Serio?
Odpisz
4 listopada 2016, 15:35
tak... obok była kobieta
Odpisz
4 listopada 2016, 17:03
@Nemezis_: Miała ,, to coś"
Odpisz
4 listopada 2016, 16:49
Czasami czarny humor jest aż zbyt czarny.
Odpisz
4 listopada 2016, 16:33
"To miałeś zajebiste dzieciństwo"...
Odpisz
4 listopada 2016, 16:08
to naruszenie prawa-nie pokazuje sie czyjegoś domu (szczególnie mojego)
Odpisz
4 listopada 2016, 15:14
japie**ole xd
Odpisz
4 listopada 2016, 15:10
pamiętam. widziałam to okno osobiście na wycieczce
Odpisz
4 listopada 2016, 15:07
?
Odpisz
3 listopada 2016, 16:56
czo?
Odpisz