Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Płać pan
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Co za przypadek
Nie znoszę kleszczy
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2020, 09:34
scalie uwu
Odpisz
12 listopada 2016, 14:14
;-;
Odpisz
12 listopada 2016, 20:30
;_;
*tuli*
Odpisz
12 listopada 2016, 21:08
>powoli zdejmuje majtki
Odpisz
12 listopada 2016, 21:09
Sio!
Odpisz
12 listopada 2016, 21:12
@lorax12: WENTYLATOREK FRRRFPFRFPRPFRF
Odpisz
12 listopada 2016, 21:21
;-;
Odpisz
12 listopada 2016, 22:34
@lorax12: >blizej
FRFPFPRFPRFPRPFPR
Odpisz
12 listopada 2016, 22:38
odejdź! *wyciąga pałkę z brzozy*
Odpisz
12 listopada 2016, 23:00
@lorax12: oh noes
MEGHAAAAAAAAAAAAA
WENTHYLATORRRRRRR
FRUUUUUUUUUUUUUUUPRUUUUUUUUUUUUFRUUUUUUUUUU
Odpisz
12 listopada 2016, 23:05
WON!
Odpisz
12 listopada 2016, 23:20
@lorax12: FRUUUUUUUUTUTUTTUTUTUTU
>bum
Odpisz
12 listopada 2016, 23:21
;';
Odpisz
12 listopada 2016, 23:23
@lorax12: framehamehaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpisz
12 listopada 2016, 23:26
*Tarcza bioniczna*
Odpisz
13 listopada 2016, 00:54
@lorax12: >tarcza murzynska
>kradna twoja tarcze
Odpisz
13 listopada 2016, 10:16
*Je*ie no-scopa z P90*
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2016, 10:18
@namtab_batman: *je*ie r34gunem w każdego oprócz siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) *
Odpisz
13 listopada 2016, 10:36
@Dareen: KU*WA
DLACZEGO TO
>zastanawia sie nad sensem zycia
Odpisz
13 listopada 2016, 21:34
Zastanawiasz się nad sensem życia jak nie żyjesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 listopada 2016, 22:23
@namtab_batman: ;-;
Odpisz
28 września 2017, 06:25
*wspomnienia sprzed roku*
Odpisz
1 stycznia 2019, 09:35
@daglasio: *wspomienia sprzed dwóch lat*
Odpisz
27 sierpnia 2020, 15:58
Bardziej sie z tego śmiałem niż z mema
Odpisz
10 lipca 2018, 20:58
Ja bym zamiast szczerbatka dodał XJ79.
Odpisz
12 listopada 2016, 14:08
Tylko zje**ni ludzie mogą fapać do czegoś takiego, a potem nawet dziewczyny nie będzie chciał, za przeproszeniem, wyr*chać, bo nie wygląda jak szczech**ratek.Mogę dostać masę minusów, ale gówno mnie to obchodzi, bo osoby które do tego fapią są dla mnie podludźmi.
Może faszyzm, zwisa mi to.
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2016, 15:01
@Sayne33: Dobrze gada. Polać mu. Zoofile do gazu!
Odpisz
12 listopada 2016, 15:18
@Sayne33: Nie obrażaj Szczerbatka, jest słodziutki, przynajmniej jeśli chodzi o wersję kinową..
A to że ktoś se do niego 'fapie' jest chore, jak tak można, do kogo/czegokolwiek..?
-.-
Odpisz
12 listopada 2016, 15:25
@romanow: "haha zagazowac"
jestes taki orginalny
Odpisz
12 listopada 2016, 19:23
@Sayne33: Emmm... myślę, że takich ludzi nie ma, a ten obrazek został zrobiony w celach humorystycznych. Więc proszę, uspokój dupencję.
Odpisz
12 listopada 2016, 20:01
@Czokociasteczko: Masz rację, nie ma takich ludzi.To są podludzie :).
I takie osobniki występują, zdziwiłabyś się jak gęsto.
Odpisz
12 listopada 2016, 20:04
@Sayne33: Albo naśladujesz mój sposób bycia, albo jesteś jedną elitą jeja która mówi to co myśli. Innymi słowy już cię lubię. Zapraszam do partii.
Odpisz
12 listopada 2016, 20:05
@romanow: Mówię co myślę, bo nie lubię poprawności politycznej i sztucznej grzeczności, a najbardziej denerwuje mnie pobłażanie chorym rzeczom [ czyt. fapanie do szczerbatka itp.].A co do partii, chętnie.
Odpisz
12 listopada 2016, 20:29
@Sayne33: Każdy ma jakiś fetysz
Choć ja uważam masturbację samą w sobie za coś obrzydliwego
Choć nie wyzywam ludzi od "podludzi" bo byłbym hipokrytą
Jednak rozumiem o czym mówisz i muszę Ci ze smutkiem uświadomić, że są gorsze przypadki i ten świat schodzi już nawet nie na psy a na wilki
Odpisz
13 listopada 2016, 10:24
@Sayne33: Wiesz masz rację. Jest tylko jeden problem:
Tych - jak ich nazywasz - "podludzi" jest tyle, że biorąc wszystkich ludzi którzy tego nie lubią oraz NIE tolerują, prędzej ONI zniszczyli by CIEBIE.
Ale spokojnie, to Jeja. Tu jesteś od nich bezpieczny...
...
...
...c h y b a.
Odpisz
13 listopada 2016, 10:53
@Dareen: Skoro zbierasz wszystkich podludzi, to zbierz też wszystkich normalnych.Zobaczymy kogo jest więcej, i czy rzeczywiście nas zniszczą.
Odpisz
12 listopada 2016, 23:25
Rule 34
Odpisz
12 listopada 2016, 20:26
Czyli nie tylko ja szukałem R34 ze Szczerbatkiem...
Cóż ja chyba straciłem z jakąś losową blonydynką...
Odpisz
12 listopada 2016, 20:14
Ja pier****, nie będę nawet nikogo przepraszał za obrazę uczuć. Zoofilów powinni kastrować. To jest chore.
Odpisz
4 listopada 2016, 07:02
To jest fantasy zoofilia! To chyba jeszcze gorsze od furry... Nie no, żartuję, nic nie jest gorsze od furry.
Odpisz
4 listopada 2016, 07:52
Jest coś gorszego od furry. Ty.
Odpisz
4 listopada 2016, 08:10
No raczej nie :D
Odpisz
4 listopada 2016, 08:27
@TheTemplar: No tak. Zapomniałem o templarze.
Odpisz
4 listopada 2016, 08:40
Zabieraj swój zboczony fandom i spieprzaj, zoofilu!
Odpisz
4 listopada 2016, 08:41
@TheTemplar: Czemu musisz być taki niemiły. Jakbyś nie mógł tego ignorować.
Odpisz
4 listopada 2016, 08:45
Bo ty jesteś bardzo miły...
Odpisz
4 listopada 2016, 09:45
@TheTemplar: Bo ty jesteś niemiły. Jeżeli byś nie hejcił tego fanonu, nie byłbym niemiły.
Odpisz
4 listopada 2016, 11:39
Gdyby nie był bandą zwyroli to bym go nie hejtował.
Odpisz
4 listopada 2016, 12:27
@TheTemplar: Patrzysz na to od złej strony. Są tam też dobre strony.
Odpisz
4 listopada 2016, 12:35
Wojna też ma dobre strony, ale staramy się jej zapobiegać, prawda?
Odpisz
4 listopada 2016, 19:06
@TheTemplar: Witaj towarzyszu! Widać że się rozkręcasz!
Odpisz
4 listopada 2016, 19:08
Jestem gorszy od odpalania rakiety do rysunków lisów z ludzkimi bicepsami i 50 cm pindolami?
Odpisz
4 listopada 2016, 19:09
Takiego extremum nawet ja nie lubię.
Odpisz
4 listopada 2016, 19:11
+1 punkt. Żegnaj podróżniku. Idę odpalać rakietę do rysunkowych kobiet z rozmiarem piersi H. Powodzenia z Templarem. :v
Odpisz
12 listopada 2016, 14:06
@TheTemplar: kto się stara, ten się stara :D
Odpisz
12 listopada 2016, 14:09
do tego sie wali a mie jakich zwierzatek z duzymi cuckami z z chinskich hentajow animiw i rekami ja wale jak mozna takim osobom sprzedawac zwierzeta potem tacy jak ty kupija nw chomika i sobie wala do nie i na niego
leczcie sie to vhoroba psychiczna
Odpisz
12 listopada 2016, 14:18
@Youtuber: Mało co zrozumiałem z twojej wypowiedzi, ale chyba nie tolerujesz tych jak to zwą "yiff'ów", tako więc łap strzałkę w górę.
Odpisz
12 listopada 2016, 14:20
furry sa ostro je**ieci tbh
ale hej
mowi to osoba ktora daje glowe wali do animowanych dziewczyn
napatrz sie bo to jedyne jakie zobaczysz
Odpisz
12 listopada 2016, 14:32
Jestem ciężkim hipokrytą, nie przemówisz do mnie. A co do ostatnich dwóch wersów , też chciałbym coś dopowiedzieć, jednak nie chce niepotrzebnie wszczynać kłótni.
Odpisz
12 listopada 2016, 15:23
lubie sie klocic
Odpisz
12 listopada 2016, 15:36
profilowe...
Odpisz
12 listopada 2016, 15:47
@pomada: Proszę o dokończenie zdania, bo nie za bardzo rozumiem.
Odpisz
12 listopada 2016, 19:38
A czemu jest ten hejt na furry?
Odpisz
12 listopada 2016, 19:43
@LOTNIK229: Nie było żadnego wielkiego wydarzenia. To po prostu ludzkie gusta.
Odpisz
12 listopada 2016, 18:45
Nie ma nic złego w drobnych ''dziwactwach''
Odpisz
12 listopada 2016, 18:44
Jestem przeciwny takim zboczeniom!
Odpisz
12 listopada 2016, 14:51
O,ku*wa to ja nie pamiętam z kim xD
Odpisz
12 listopada 2016, 15:02
@benben7: chyba królewna balonowa z pory na przygodę ale nie pamiętam dokładnie...
Odpisz
12 listopada 2016, 14:42
Interpunkcja, taka ciężka, jest, bardzo!
Odpisz
12 listopada 2016, 14:23
Do łagru z nim
Odpisz
12 listopada 2016, 14:21
uff
dobrze ze furry zostalem pozniej
Odpisz
12 listopada 2016, 14:16
Ja też bardzo lubię Penelope Cruz
Odpisz