Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Papierowa szkoła posting
To musiało być męczące
Były nóżki, nie ma nóżek
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2016, 14:49
dla leniwych
Odpisz
27 listopada 2016, 23:01
@theCPCK: 😶
Odpisz
17 czerwca 2017, 19:18
@theCPCK: co dla leniwych? to jest to samo -,-
Odpisz
18 kwietnia 2017, 22:12
Odpisz
5 stycznia 2017, 17:55
niby co?
Odpisz
5 listopada 2016, 13:03
teraz to widzę
Odpisz
5 listopada 2016, 13:31
@InsaneFOX13:
Odpisz
5 listopada 2016, 14:52
@Pandzianikki: Może tak być...
Odpisz
5 stycznia 2017, 17:53
@InsaneFOX13:
Odpisz
6 listopada 2016, 16:15
:(
Odpisz
4 listopada 2016, 22:27
Ten uczuć kiedy chciałeś tresować predatora do łóżka z zasłoną ;-;
Odpisz
5 listopada 2016, 16:46
@WebsTer230: "Tresować Predatora" Kisne srogo
Odpisz
5 listopada 2016, 18:45
@mikigra8888: Proszę bardzo [_]
Odpisz
5 listopada 2016, 23:31
@WebsTer230: dzieki
Odpisz
6 listopada 2016, 00:40
@mikigra8888: Spoko zią
Odpisz
6 listopada 2016, 10:33
@WebsTer230: chlastać cygana
głaskać salami
waflować turboptysia
hartować miecza
blaszczyć pytonga
Odpisz
5 listopada 2016, 21:00
Wtf oco chodzi lol
Odpisz
17 czerwca 2017, 19:18
@Michaelper: jesteś za młody żeby zrozumieć
Odpisz
5 listopada 2016, 17:06
Odpisz
5 listopada 2016, 16:45
Odpisz
5 listopada 2016, 16:42
Odpisz
5 listopada 2016, 13:10
Dla wszystkich nieznających odpowiedzi.
Odpisz
5 listopada 2016, 15:28
Ok, teraz kumam xD obrócili zdjęcie :D
Odpisz
5 listopada 2016, 15:35
@Monster_: Dokładnie tak.
Odpisz
5 listopada 2016, 13:03
Odpisz
5 listopada 2016, 13:21
@agaciaf: co
Odpisz
5 listopada 2016, 13:30
@agaciaf:
Odpisz
5 listopada 2016, 14:29
@agaciaf: (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 listopada 2016, 14:38
Odpisz
5 listopada 2016, 13:21
@Pitrekkk: to łuszkkkkooo... o to ci chodzi
Odpisz
5 listopada 2016, 13:27
@Pitrekkk: Z jakiego to anime?
Odpisz
5 listopada 2016, 13:29
@Slenderowiec2012: .
Odpisz
5 listopada 2016, 13:37
@Pandzianikki: ●
Odpisz
5 listopada 2016, 14:09
@Slenderowiec2012: Re Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Odpisz
5 listopada 2016, 14:10
@Slenderowiec2012: Mam nadzieję, że dobrze napisałem
Ps.Osobiście polecam
Odpisz
4 listopada 2016, 13:53
Myślałem, że to łóżko, a się okazało, że to jakaś baba.
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2016, 14:22
@wojtekrozrabiaka: Myślałam, że to jakaś baba, a się okazało, że to łóżko.
Odpisz
5 listopada 2016, 13:36
@Quakah: ja też tak myślałam xD
Odpisz
5 listopada 2016, 13:37
@Quakah: ja też tak myślałam xD
Odpisz
5 listopada 2016, 13:36
Odpisz
5 listopada 2016, 13:37
to łuszko
Odpisz