Już nawet w kształcie padów je produkują...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Żartownisie
Należy się za piękne oczy
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2022, 17:33
Przyda się na Wii.
Odpisz
4 listopada 2016, 18:55
jak jest burza w gta i pad wibruje to wkładam go sobie między nogi ;-;
Odpisz
4 listopada 2016, 19:45
@Windows_10: wat
Odpisz
4 listopada 2016, 21:12
@Windows_10: prosze zrób z tego gifa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 listopada 2016, 22:55
@masterhardkore: ;-;
Odpisz
5 listopada 2016, 20:13
@Windows_10: ( ͡° ͜ʖ ͡°) też tak mam
Odpisz
5 listopada 2016, 20:33
@Windows_10: its time to stop
Odpisz
5 listopada 2016, 22:53
@Windows_10: ja nadal trzymam go w dłoniach
Odpisz
6 listopada 2016, 00:27
@Windows_10: My mind is full of what
Odpisz
6 listopada 2016, 02:01
@Windows_10: masaż kolan zawsze na propsie
Odpisz
15 stycznia 2019, 19:25
@Windows_10: kiedy idzie się na dz**** jest ten sam efekt
Najlepsze jest to że odkryłem to przypadkiem
Odpisz
5 marca 2018, 21:13
XD
Odpisz
6 listopada 2016, 11:14
To jest tylko panel do sterowania, kobieta ma część wibrującą a facet kontrolującą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 listopada 2016, 09:57
Hue, Hue, Hue!!!!!
Odpisz
6 listopada 2016, 01:01
Nie wiedziałem, że saturn wibratory robi.
Odpisz
6 listopada 2016, 00:53
TAM PISZE !!!ANAL!!!
Odpisz
5 listopada 2016, 23:24
oni tego używają
Odpisz
5 listopada 2016, 23:02
Odpisz
4 listopada 2016, 15:48
Tani wibrator za 13 złote ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
5 listopada 2016, 20:18
@max1234: Euro.
Odpisz
5 listopada 2016, 20:56
@Slenderowiec2012: Czyli 13X4=52 złote.
Odpisz
5 listopada 2016, 21:08
@Fluttershy66: trochę drogo, ale pie**olenie i granie w jednym
Odpisz
5 listopada 2016, 21:20
Coś w tym jest.
Odpisz
5 listopada 2016, 20:04
A mówią, że Nintendo jest tylko dla dzieci.
Odpisz
5 listopada 2016, 11:45
Jak to wejdzie???
Odpisz
4 listopada 2016, 21:39
Jak można zastąpić d-pada takim kółkiem bez zagłębień? '-'
Odpisz
4 listopada 2016, 15:34
Kiedy chcesz się ukryć z robieniem sobie dobrze pod pretekstem grania w gry.
Odpisz
4 listopada 2016, 15:22
bigben ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz