Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
Totalnie
Phi!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2016, 01:36
Dobrze że u mnie tylko dwa koty mnie obserwują a nie cztery.
Odpisz
6 listopada 2016, 01:50
@Stawiam_na_jutro: ha dwa ja mam pięć
Odpisz
6 listopada 2016, 01:51
@Stawiam_na_jutro: ha dwa ja mam pięć
Odpisz
6 listopada 2016, 23:37
@LuTTo_PL: To w domu masz koci patrol.
Odpisz
13 listopada 2016, 12:05
@Stawiam_na_jutro: a co myślałeś w nocy to chodzą po domu
Odpisz
13 listopada 2016, 22:39
@LuTTo_PL: Myślałeś?! Myslałes?! Masz moje imie a ty myślisz że jestem facetem czy to tylko pomyłka?!?!
Odpisz
6 listopada 2016, 19:02
Czy tylko ja tu widzę jednego kto ducha?
Odpisz
13 listopada 2016, 22:33
@MlodyZen: Ej ten czarny to mój. Jak on się tam znalazł?
Odpisz
6 listopada 2016, 00:07
odbjur 00:07 ide spać
Odpisz
6 listopada 2016, 01:48
A ty Gówna nie pisz bo pięcio latek ortografii nie zna
Odpisz
6 listopada 2016, 01:49
mivar ty kotlecie sam masz pięć lat
Odpisz
6 listopada 2016, 08:22
@MivaR: specjalnie napisane szmato
Odpisz
6 listopada 2016, 12:18
SZMATOM jestś ty
Odpisz
6 listopada 2016, 12:20
@LuTTo_PL: DOKŁADNIE TY TEŻ!!!! LUTTO!!! Żartuję
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2016, 12:21
Pięcio latek się odezwał jesteśmy ku*wa zbawieni
Odpisz
6 listopada 2016, 14:27
@LuTTo_PL: nie do ciebie
Odpisz
6 listopada 2016, 12:21
hiszpańska inkwizycja za...
Odpisz
6 listopada 2016, 03:33
"Dawaj żreć, albo cie zabijemy".
Odpisz
6 listopada 2016, 01:54
UWAGA ZAKOŃCZAM GÓWNO BURZE WYGASŁEM
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2016, 01:49
Gałgany jedne wy!
Odpisz
6 listopada 2016, 01:29
Te koty to chińska propaganda szpiegostwa
Odpisz
6 listopada 2016, 01:31
@MivaR: Gówno burza jak to Mivar
Odpisz
6 listopada 2016, 01:33
@MivaR: Koty zostaw w spokoju nazisto JE*ANY
Odpisz
6 listopada 2016, 01:34
@LuTTo_PL: NAZISTO!? A WYPRASZAM SOBIE NE NOSZĘ TYCH ICH SYMBOLI NIE WYZNAJĘ TEGO NIE JESTEM RASISTĄ A WIĘC PIE*DOL SIĘ!
Odpisz
6 listopada 2016, 01:36
@MivaR: PIE*RDOLIĆ TO TYLKO TWOJĄ STARĄ
Odpisz
6 listopada 2016, 01:36
@LuTTo_PL: Dziecko, odejdź od komputera i może pobaw się na dworku, bo robisz się coraz bardziej żałosny ;D
Odpisz
6 listopada 2016, 01:37
@LuTTo_PL: Ma**inie jeb*ny
Odpisz
6 listopada 2016, 01:43
@Kolofgen21: DO KOGO TO!?
Odpisz
6 listopada 2016, 01:44
@Kolofgen21: po pierwsze nie siedzę przy kompie daunie PIE*DOLONY a po drugie to pewnie chodzisz do podstawówki
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2016, 22:24
*tu nic nie ma i nie było*
Odpisz
5 listopada 2016, 22:34
Jest opcja usunięcia komentarza. Chociaż teraz tego nie zrobisz.
Odpisz
5 listopada 2016, 22:43
@Szymon123PL: Nie ma na stronie mobilnej ¡-¡
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2016, 23:22
Dlatego korzysta się z aplikacji. A na samej stronie mobilnej możesz przejść w tryb pełnej strony i masz wszystko.
Odpisz
5 listopada 2016, 23:43
@Szymon123PL: Taka sytuacja że mam Androida 2.1 i na nim nie ma nawet YouTuba
Odpisz
5 listopada 2016, 23:30
.... znajdą zabiją i zjedzą c;
Odpisz
5 listopada 2016, 23:13
Odpisz
5 listopada 2016, 23:13
Odpisz
5 listopada 2016, 22:55
Odpisz
5 listopada 2016, 22:46
Nie śpię, a już 22:46.
Odpisz
5 listopada 2016, 22:50
@pawcik: but no one cares!
Odpisz
5 listopada 2016, 23:01
@pawcik: Ty rebeliancie jeden!
Odpisz
5 listopada 2016, 23:20
@pawcik: szacun na dzielni
Odpisz
6 listopada 2016, 00:11
@pawcik: W OOOOOHHH, ALE BUNTOWNIK!
Odpisz
6 listopada 2016, 01:33
1:33 :)
Odpisz
5 listopada 2016, 21:23
od kiedy 3 koty to 4 koty.
Odpisz
5 listopada 2016, 21:57
@kandashiipanda: może doszedł
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2016, 22:26
@kandashiipanda: Ten czarny jest ninją
Odpisz
5 listopada 2016, 22:39
To ma sens
Odpisz
5 listopada 2016, 22:42
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpisz