Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Ostry ten sędzia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2016, 11:45
To mi przypomina Nike.
Odpisz
16 lipca 2018, 01:47
@Jozek1012: Just do it 🎷
Odpisz
4 listopada 2016, 19:25
Zajebiste... XD
Odpisz
6 listopada 2016, 13:40
ale nie ty XD
Odpisz
6 listopada 2016, 13:47
@Nemezis_: Wiem XD
Odpisz
6 listopada 2016, 13:57
idź się z mną zabij XD
Odpisz
6 listopada 2016, 16:54
@Nemezis_: Spoko XD
Odpisz
6 listopada 2016, 16:56
to choć XD
Odpisz
8 listopada 2016, 19:47
@Nemezis_: 👌😂🔫
Odpisz
8 listopada 2016, 20:50
zrub mi to XD
Odpisz
8 listopada 2016, 20:51
@Nemezis_: 🔫 prosze😂😂😂😂
Odpisz
8 listopada 2016, 20:54
dziękiXD*umiera*XD *regeneruje się*nieXD
Odpisz
9 listopada 2016, 16:14
KU*WA DOSTAŁEM RAKA XD
Odpisz
9 listopada 2016, 16:37
ja też XD
Odpisz
9 listopada 2016, 16:37
ja też XD
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2016, 16:39
@Nemezis_: Wiem ja tez XD
👌😂🔫
Odpisz
9 listopada 2016, 17:21
chodźcie na chemioterapii XD
Odpisz
9 listopada 2016, 17:22
@Nemezis_: Nie.
Odpisz
9 listopada 2016, 17:22
a gdzie "XD" XD
Odpisz
9 listopada 2016, 17:23
@Nemezis_: Nie ma.
Odpisz
9 listopada 2016, 17:24
o nie XD
Odpisz
9 listopada 2016, 18:09
ić być nieśmiesznym gdzie indziej XD
Odpisz
9 listopada 2016, 18:10
Nie.
Odpisz
9 listopada 2016, 18:16
idź XD
Odpisz
9 listopada 2016, 18:21
@Nemezis_: Nie mam gdzie to jest strona internetowa.
Odpisz
9 listopada 2016, 18:26
idź innym psuć humor XD
Odpisz
9 listopada 2016, 18:30
@Nemezis_: Nie jestes smieszny.
Odpisz
9 listopada 2016, 18:48
jestem XD
Odpisz
10 listopada 2016, 14:56
ale nieśmieszek XD
Odpisz
10 listopada 2016, 15:10
Jestes nieśmieszny pogodz sie z tym.
Odpisz
10 listopada 2016, 17:54
nie XD
Odpisz
11 listopada 2016, 09:33
jaki rzal XD gdzie ja powiedziałem rze jestem żmieżny??????????????? XD
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2016, 14:22
Monobrew lvl. Hard
Odpisz
6 listopada 2016, 14:56
*MonobrewLV:master
Odpisz
6 listopada 2016, 13:43
takie lejce jak na koniu
Odpisz