Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Nie po oczach
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 listopada 2016, 23:05
nigdy nie dostawałam
Odpisz
16 kwietnia 2018, 18:51
@Windows_10: W sumie jesteś systemem operacyjnym.
Odpisz
11 maja 2017, 21:13
ale tracisz 500+
Odpisz
7 listopada 2016, 06:05
to uczucie kiedy mam 30 zl kieszonkowego na tydzien... ;_;
Odpisz
7 kwietnia 2017, 15:32
I jeszcze narzekasz? :T
Odpisz
7 kwietnia 2017, 17:23
@flamefrost20: Nawet nie wiesz jak się ciężko je zbiera kiedy jednak rodzice cały czas od ciebie pożyczaja
Odpisz
4 listopada 2016, 22:46
To ktoś w Polsce dostaje kieszonkowe?
Odpisz
4 listopada 2016, 23:11
@Green_Arrow: Ja dostawałem kiedyś dwie dychy na miesiąc
Odpisz
6 listopada 2016, 09:29
@Green_Arrow: Ja dostawałem,50 zł na miesiąc i 10 na tydzień.
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2016, 05:39
@Green_Arrow: Tak. Ja dostawałam duże
Odpisz
6 listopada 2016, 23:19
Ale nie ma 500+
Odpisz
6 listopada 2016, 08:56
Ja za każdą 6 w szkole dostawałem 5zł a za 5 dostawałem 2.50
Odpisz
6 listopada 2016, 09:04
@ja_i_moje_osobowosci: ja też ogólnie nie dostawałem ale za 6 lub 5 z matmy dostawałem 10 zł.
Odpisz
6 listopada 2016, 13:22
@ja_i_moje_osobowosci: Czyli za jedynkę im płaciłeś?
Odpisz
6 listopada 2016, 14:43
@urkiso123: to już podlega pod złe wychowanie
Odpisz
4 listopada 2016, 20:51
Ja nigdy nie miałem ;-;
Odpisz
4 listopada 2016, 20:56
@Krzyniu: Nie tylko ty...
Odpisz
4 listopada 2016, 21:02
@Krzyniu: ja miałem 20 na dwa miechy
Odpisz
4 listopada 2016, 21:21
@Krzyniu: też nie miałem
Odpisz
4 listopada 2016, 22:04
@Krzyniu: też
Odpisz
4 listopada 2016, 22:06
@Krzyniu: Ja też
Odpisz
4 listopada 2016, 22:41
@Krzyniu: Też
Odpisz
6 listopada 2016, 08:22
@Krzyniu: Ja też
Odpisz
6 listopada 2016, 08:38
@Krzyniu: Ja też nie.
Odpisz
6 listopada 2016, 09:03
@Krzyniu: też nie
Odpisz
6 listopada 2016, 09:08
@urkiso123: Mój życiowy dorobek to 140 złotych. ;-;
Odpisz
6 listopada 2016, 10:22
@Krzyniu: Też nie miałem kieszonkowego.
Odpisz
6 listopada 2016, 11:10
@Krzyniu: ja też nie ale babcia jest taka dobroduszna że mi daje 50 zł za darmo a ja zaoszczędzam na kasy na sklepik szkolny od rodziców.
Odpisz
6 listopada 2016, 11:51
@Krzyniu: Nie mam nie mialem i nie bede miec.
Odpisz
6 listopada 2016, 10:07
Ale tracisz 500+...
smutek trochę
Odpisz
6 listopada 2016, 09:50
Mam dychę na miesiąc
Odpisz
4 listopada 2016, 20:38
i nie masz już 500+
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2016, 22:05
skoro to ostatni dzieciak to 500+ i tak nie miał :v
Odpisz
6 listopada 2016, 09:30
@ZnanyWariat: Zależy, jeśli miał małe zarobki to miał
Odpisz
6 listopada 2016, 09:32
@ZnanyWariat: A jak pierwszy i ostatni?
Odpisz
6 listopada 2016, 08:59
bogactwo sku*wysyny
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2016, 07:36
a ja dostawałem 2 dyszki w tygodniu a teraz dostaje 3 dyszki
Odpisz
6 listopada 2016, 08:21
nikogo to nie obchodzi
Odpisz
6 listopada 2016, 14:51
wszyscy inni mówili ile dostawali a nie dostawali tylu czerwonych
Odpisz
4 listopada 2016, 23:30
Najpierw trzeba mieć to pieprzone kies zgodnie kieszonkowe.
Odpisz
4 listopada 2016, 23:20
Ale nie ma 500+
Odpisz