Kampania Francuska w skrócie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pilne
Nieuczciwa ocena
Hobby dla faceta
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2016, 09:14
Niech ktoś im powie co to DUNKIRK bo będą zaniżać średnią.
Odpisz
28 lipca 2017, 00:30
@matiExtreme: Dunkierka, miasto we Francji
Odpisz
28 lipca 2017, 17:23
@witus009: Jesteś szybki jak woda w klozecie, a z resztą ja to wiedziałem
Odpisz
3 sierpnia 2017, 07:29
@matiExtreme: A żebyś wiedział.
Odpisz
28 sierpnia 2017, 13:30
@matiExtreme: dunkierka żołnierze francuscy i brytyjscy tam uciekali a churchill zrobił taką ''akcję'' wezwał wszystkich obywateli z łodziami i wysłał ich tam żeby te 300tyś żołnierzy uratować ;p
Odpisz
28 sierpnia 2017, 13:33
@Filipsss: DATA
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2019, 14:55
@matiExtreme: 26 maja - 4 czerwca 1940
Dałem to bo ewakuacja trwała ponad jeden dzień a Ty prosiłeś o datę
Odpisz
5 listopada 2016, 07:50
A Matylda również była skuteczna, prócz I. Tylko, że Niemcy zauważyli potencjał w działach p.lot. i Matyldy nie były aż tak skuteczne przeciw kalibrowi 88 mm.
Odpisz
5 listopada 2016, 08:35
@FuryGaming: Gaming, bez obrazy... Cieszymy się że masz tak rozległą wiedzę, lecz nie wszystkim to odpowiada. Zaraz posypią Ci się minusy, ale to też nie fair w stosunku do innych fanatyków uzbrojenia. Oni siedzą cicho i ze swoją wiedzą nie wyskakują, a to z Twojej strony się robi nudne.
Jak mówię, bez urazy.
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2016, 11:18
@FuryGaming: Nie słuchaj go. Ja jako militarny lajk lubię czytać takie rzeczy. Poza tym jak komuś może przeszkadzać czyjś mądry komentarz bo "inni nie wyskakują z wiedzą"?
Odpisz
5 listopada 2016, 12:07
@Monnx: Mówisz prawdę, ale lubię coś dodać do obrazka od siebie, bo jedynie jestem dobry w militari. A tak to nie mam co pisać.
Odpisz
5 listopada 2016, 12:07
Jej* . Oczywiście nie zrezygnuje z pisania takich rzeczy.
Odpisz
28 grudnia 2016, 08:25
@FuryGaming: Tak samo Kawulce. Niemcy musieli używać lotnictwa i Acht-acht, bo na początku ich czołgi ni cholery nie mogły tego ruszyć.
Odpisz
9 marca 2017, 19:35
@Monnx: też lubię tak wyskakiwać :x
Odpisz
16 grudnia 2016, 14:15
Tylko, że szwaby miały przeje**ne, bo na początku miały tylko armatę 88 do niszczenia czołgów, ich tankietki nie przebijały ani sowieckich KV ani brytyjskich Matild
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:22
od kiedy Francja walczy?
Odpisz
8 listopada 2016, 12:37
francja elegancja
Odpisz
8 listopada 2016, 19:10
@ALKATRAZ: Walona nie robianca.
Odpisz
8 listopada 2016, 18:00
Matilda jest OP pamiętajcie.
Odpisz
4 listopada 2016, 21:09
Opowiedziałabym żart o Shermanie... Ale boję się że go spalę.
Odpisz
4 listopada 2016, 21:35
@Monnx: A śmiechom militarystycznym nie było końca.
Odpisz
5 listopada 2016, 00:16
@Monnx: Opowiedziałbym żart o Shermanie... ale boję się że kierowca zginie
Odpisz
5 listopada 2016, 12:24
@Monnx: A znasz ten żart o heretyku? Opowiedziałbym, ale raczej go spalę
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2016, 07:43
Ale FT-17 była tak przestarzała, że służyła jako pojazd szkoleniowy. Francuzi mieli bestie tamtego okresu B1 Char. Niemcy obawiali się go, ale Francja nie potrafiła go wykorzystać.
Odpisz
5 listopada 2016, 03:04
Pójscie na wojne bez Francji to jak iść na polowanie bez akordeonu
Odpisz
4 listopada 2016, 21:49
Putain!!!
Odpisz
4 listopada 2016, 23:00
I co?
Odpisz
4 listopada 2016, 21:16
Trochę zła data
Odpisz
4 listopada 2016, 21:29
@polandball1: Czm?
Odpisz
4 listopada 2016, 21:36
ahh Czy wojna wybuchła w 1940?
Odpisz
4 listopada 2016, 21:46
@polandball1: Ale wojna wybuchła w '39, kampania francuska rok później była... Czego tu się czepiać?
Odpisz
4 listopada 2016, 22:14
@Monnx: Polska prosi o pomoc w 1940 r., w tym roku już nie istniała
Odpisz
4 listopada 2016, 22:18
@abuq1: Naciągane lekko, fakt. Ale można sobie łatwo przyswoić.
Odpisz
8 listopada 2016, 15:10
@abuq1: Polska istniała, tylko była pod okupacją.
Odpisz
8 listopada 2016, 18:56
Została wchłonięta i nie było jej na mapach. To że żyła w sercach polaków nie zmieniało realiów bycia pokonanym przez obce mocarstwa.
Odpisz