Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar matiExtreme

5 listopada 2016, 09:14

Niech ktoś im powie co to DUNKIRK bo będą zaniżać średnią.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar matiExtreme

28 sierpnia 2017, 13:33

@Filipsss: DATA

Avatar rousered

Edytowano - 31 marca 2019, 14:55

@matiExtreme: 26 maja - 4 czerwca 1940

Dałem to bo ewakuacja trwała ponad jeden dzień a Ty prosiłeś o datę

Avatar FuryGaming

5 listopada 2016, 07:50

A Matylda również była skuteczna, prócz I. Tylko, że Niemcy zauważyli potencjał w działach p.lot. i Matyldy nie były aż tak skuteczne przeciw kalibrowi 88 mm.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2016, 08:25

@FuryGaming: Tak samo Kawulce. Niemcy musieli używać lotnictwa i Acht-acht, bo na początku ich czołgi ni cholery nie mogły tego ruszyć.

Avatar LubieTostyPL

9 marca 2017, 19:35

@Monnx: też lubię tak wyskakiwać :x

Avatar Frogimen

16 grudnia 2016, 14:15

Tylko, że szwaby miały przeje**ne, bo na początku miały tylko armatę 88 do niszczenia czołgów, ich tankietki nie przebijały ani sowieckich KV ani brytyjskich Matild

Avatar Izkaf

3 grudnia 2016, 19:22

od kiedy Francja walczy?

Avatar ALKATRAZ

8 listopada 2016, 12:37

francja elegancja

Avatar Ameron

8 listopada 2016, 19:10

@ALKATRAZ: Walona nie robianca.

Avatar Lumaq

8 listopada 2016, 18:00

Matilda jest OP pamiętajcie.

Avatar Monnx

4 listopada 2016, 21:09

Opowiedziałabym żart o Shermanie... Ale boję się że go spalę.

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2016, 21:35

@Monnx: A śmiechom militarystycznym nie było końca.

Avatar Jejowicz2

5 listopada 2016, 00:16

@Monnx: Opowiedziałbym żart o Shermanie... ale boję się że kierowca zginie

Avatar abuq1

5 listopada 2016, 12:24

@Monnx: A znasz ten żart o heretyku? Opowiedziałbym, ale raczej go spalę

Avatar FuryGaming

Edytowano - 5 listopada 2016, 07:43

Ale FT-17 była tak przestarzała, że służyła jako pojazd szkoleniowy. Francuzi mieli bestie tamtego okresu B1 Char. Niemcy obawiali się go, ale Francja nie potrafiła go wykorzystać.

Avatar ValorPeter

5 listopada 2016, 03:04

Pójscie na wojne bez Francji to jak iść na polowanie bez akordeonu

Avatar
Deszcz

4 listopada 2016, 21:49

Putain!!!

Avatar
lolman533

4 listopada 2016, 23:00

I co?

Avatar polandball1

4 listopada 2016, 21:16

Trochę zła data

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2016, 15:10

@abuq1: Polska istniała, tylko była pod okupacją.

Avatar Mnich1

8 listopada 2016, 18:56

Została wchłonięta i nie było jej na mapach. To że żyła w sercach polaków nie zmieniało realiów bycia pokonanym przez obce mocarstwa.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Pilne

Nieuczciwa ocena

Hobby dla faceta

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka