Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DranejBijBolszewika

6 listopada 2016, 14:56

to było modne w 2k13

Avatar CukiereczeQ

5 listopada 2016, 14:48

Ja tak odpowiedziałam mamie...
Ona: Śpisz?
Ja: Nie, wiesz, powieki od środka oglądam.
Ona: Ok. Miłego oglądania.
Serio ;-;

Avatar Pandzianikki

6 listopada 2016, 11:43

@CukiereczeQ: i jak,fajny widok?

Avatar CukiereczeQ

6 listopada 2016, 11:46

@Pandzianikki: Czarny. ._.

Avatar Pandzianikki

Edytowano - 6 listopada 2016, 11:53

@CukiereczeQ: ty uważaj,bo on ci sny ukradnie

Avatar CukiereczeQ

6 listopada 2016, 12:01

@Pandzianikki: Aż gumę ze śmiechu wyplułam.

Avatar Pandzianikki

Edytowano - 6 listopada 2016, 12:09

@CukiereczeQ: hehe

widzisz,uratowałem cię,a mogłaś się nią zadławić

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2016, 12:57

@Pandzianikki: *odznaka z ziemniaka od NRgeeka za bohaterstwo*

Avatar Pandzianikki

6 listopada 2016, 12:57

yay ^^

Avatar LubieKartofle

6 listopada 2016, 11:28

hehe śmieszny meme z 2009 roku

Avatar Nemezis_

6 listopada 2016, 11:32

@LubieKartofle: hehe śmiesz SPŁOŃ

Avatar KalkoPl

Edytowano - 6 listopada 2016, 11:22

Klasyk.

Avatar kokokochi

Edytowano - 6 listopada 2016, 11:04

jakim cudem to się dostało? proszę jeja nie zamieniaj się w
k . o. m. i. x. x. y

Avatar WiktorT1

6 listopada 2016, 10:52

Winda jedzie do góry? Nie ku*wa, w bok.

Avatar Domyciahejpasterze

6 listopada 2016, 10:43

Avatar Czyzyk5

6 listopada 2016, 10:35

.ołyB

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2016, 10:30

Aż mam ochotę przywalić takiej osobie ;_;

Avatar Majestatyczny_Mors

6 listopada 2016, 10:18

Avatar Szymon2410

6 listopada 2016, 10:15

było

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

6 listopada 2016, 10:11

Było

Avatar Pandzianikki

5 listopada 2016, 14:26

Dobre

Avatar Ajgorak

6 listopada 2016, 10:39

@Pandzianikki: po...poo...POMARAŃCZOWE

Avatar Pandzianikki

Edytowano - 6 listopada 2016, 11:37

@Ajgorak: ok,łap zieloną

Ej,ja tylko wyraziłem swoją opinię i nie było to dobijanie martwego mema,a tu prawie same w dół...wtf

Avatar Archeologwinternetach

6 listopada 2016, 14:18

@Pandzianikki: To nie rok 2010...

Avatar Pandzianikki

6 listopada 2016, 14:23

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Pozdrawiam świetliki

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka