Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pozdrawiam świetliki
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2016, 14:56
to było modne w 2k13
Odpisz
5 listopada 2016, 14:48
Ja tak odpowiedziałam mamie...
Ona: Śpisz?
Ja: Nie, wiesz, powieki od środka oglądam.
Ona: Ok. Miłego oglądania.
Serio ;-;
Odpisz
6 listopada 2016, 11:43
@CukiereczeQ: i jak,fajny widok?
Odpisz
6 listopada 2016, 11:46
@Pandzianikki: Czarny. ._.
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2016, 11:53
@CukiereczeQ: ty uważaj,bo on ci sny ukradnie
Odpisz
6 listopada 2016, 12:01
@Pandzianikki: Aż gumę ze śmiechu wyplułam.
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2016, 12:09
@CukiereczeQ: hehe
widzisz,uratowałem cię,a mogłaś się nią zadławić
Odpisz
6 listopada 2016, 12:57
@Pandzianikki: *odznaka z ziemniaka od NRgeeka za bohaterstwo*
Odpisz
6 listopada 2016, 12:57
yay ^^
Odpisz
6 listopada 2016, 11:28
hehe śmieszny meme z 2009 roku
Odpisz
6 listopada 2016, 11:32
@LubieKartofle: hehe śmiesz SPŁOŃ
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2016, 11:22
Klasyk.
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2016, 11:04
jakim cudem to się dostało? proszę jeja nie zamieniaj się w
k . o. m. i. x. x. y
Odpisz
6 listopada 2016, 10:52
Winda jedzie do góry? Nie ku*wa, w bok.
Odpisz
6 listopada 2016, 10:43
Odpisz
6 listopada 2016, 10:35
.ołyB
Odpisz
6 listopada 2016, 10:30
Aż mam ochotę przywalić takiej osobie ;_;
Odpisz
6 listopada 2016, 10:18
Były podobne:
http://www.obrazki.jeja.pl/77950,mlody-spisz.html
http://www.obrazki.jeja.pl/15383,spisz.html
Jakim cudem to dostaje się na główną?
Odpisz
6 listopada 2016, 10:15
było
Odpisz
6 listopada 2016, 10:11
Było
Odpisz
5 listopada 2016, 14:26
Dobre
Odpisz
6 listopada 2016, 10:39
@Pandzianikki: po...poo...POMARAŃCZOWE
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2016, 11:37
@Ajgorak: ok,łap zieloną
Ej,ja tylko wyraziłem swoją opinię i nie było to dobijanie martwego mema,a tu prawie same w dół...wtf
Odpisz
6 listopada 2016, 14:18
@Pandzianikki: To nie rok 2010...
Odpisz
6 listopada 2016, 14:23
@Archeologwinternetach: wim
Odpisz