Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Tacy sami, a ściana między nami
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2017, 22:40
Ale... Czemu żółwie?
Odpisz
18 listopada 2020, 20:26
@Archeologwinternetach: Bo ma to związek z fabułą serialu.
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2016, 17:50
nie wiem po co to wstawiam i raczej nie zabardzo jest to związane z obrazkiem ( moze trochę ) ale jakoś mnie na to wzięło
Odpisz
9 listopada 2016, 18:16
@KOLOROWATAPETA: Bad end frends? Hmmm trochę wspólnego ma
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2016, 18:20
@Giuly412: toche tak
Odpisz
9 listopada 2016, 20:07
@KOLOROWATAPETA: Kim jest ten w środku ?
Odpisz
9 listopada 2016, 20:36
@niewiemcotuwpisaci: Dipper ,,zfuzjowany" z Billem cyferką.
Odpisz
9 listopada 2016, 21:58
@NAPSTABLOOK22: czyli bipper.
Odpisz
10 listopada 2016, 07:17
@jenotnik: no tak
Odpisz
10 listopada 2016, 17:06
@KOLOROWATAPETA: A jak się nazywa ta kreskówka
Odpisz
10 listopada 2016, 17:12
gravity falls, ale nie jestem pewna co do polskiej nazwy więc nie piszę.
Odpisz
10 listopada 2016, 17:16
@jenotnik: Wiem że To Gravity Falls, (widziałem skarpecianą operę) chodzi mi o tą kreskówkę na obrazku
Odpisz
10 listopada 2016, 17:17
over the garden wall.
Odpisz
10 listopada 2016, 17:21
@jenotnik: Dzięki
Odpisz
5 stycznia 2017, 16:53
@KOLOROWATAPETA: O Bipper w środku :).
Odpisz
5 stycznia 2017, 19:57
no
Odpisz
24 czerwca 2019, 23:42
@jenotnik: Polska nazwa to "Wodogrzmoty Małe" xd
Odpisz
3 czerwca 2018, 17:48
Za bramą ogrodu, fajny film
Odpisz
14 sierpnia 2018, 12:05
@patryko1234: Jaki film? To mini-serial.
Odpisz
14 sierpnia 2018, 12:28
@DinoSummer: ale jaki zajebisty
Odpisz
14 sierpnia 2018, 12:29
@patryko1234: To akurat prawda!
Odpisz
5 listopada 2016, 19:32
OTGW moim życiem <3
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2016, 16:47
Oraz moim :3
Odpisz
25 lutego 2017, 15:27
czemu zrobili tylko 10 odcinków?
smutq ;-;
Odpisz
25 lutego 2017, 15:38
@SmoqeyTV: I takie krótkie jeszcze!
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2017, 15:43
taka zarąbista fabuła spokojnie mogłaby mieć ok 20 odcinków
Odpisz
9 listopada 2016, 17:21
Łał, ale dużo pozytywnych komentarze. Chyba sobie to obejrzę.
Odpisz
9 listopada 2016, 17:22
@Soberker: to raczej musisz na CN Stronie
Odpisz
9 listopada 2016, 17:41
@Soberker: Jak chcesz to mogę ci dać linka do wszystkich odcinków po polsku w HD :D
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2016, 17:43
@NAPSTABLOOK22: podasz
Odpisz
9 listopada 2016, 21:15
@NAPSTABLOOK22: Onononono. Nie jestem fanem dabingów. Poszukam sobie oryginału, dzięki =)
Odpisz
5 listopada 2016, 14:46
"Za Bramą Ogrodu" jakby ktoś nie wiedział :]
Odpisz
5 listopada 2016, 14:57
@Ashley12c: to było (przynajmniej według mnie) upiorne
Odpisz
5 listopada 2016, 15:01
@Adgos: To byla zajebiste, szkoda że miała mało odcinków :/
Odpisz
5 listopada 2016, 21:31
@Adgos: dla mnie też miałem po tym koszmary ;-;
Odpisz
7 listopada 2016, 08:59
@Ashley12c: nie mówię że nie fajne tylko że trochę upiorne
Odpisz
9 listopada 2016, 16:46
@Ashley12c: podobno ma być 2 sezon...
Ale to tylko plotki w internecie
Odpisz
5 listopada 2016, 22:21
o tak, otgw.
Odpisz
5 listopada 2016, 21:32
ZBO dla mnie to horror ;-;
Odpisz
5 listopada 2016, 17:04
Jedna z najbardziej zajebistych kreskówek jakie znam.
Bestiusz najlepszy :]
Odpisz
5 listopada 2016, 15:51
OTGW jest zajebiste
Odpisz
5 listopada 2016, 14:58
według mnie jest to jeden z lepszych seriali na cartoon network
Odpisz