Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Archeologwinternetach

4 lutego 2017, 22:40

Ale... Czemu żółwie?

Avatar Quackmore

18 listopada 2020, 20:26

@Archeologwinternetach: Bo ma to związek z fabułą serialu.

Avatar KOLOROWATAPETA

Edytowano - 9 listopada 2016, 17:50

nie wiem po co to wstawiam i raczej nie zabardzo jest to związane z obrazkiem ( moze trochę ) ale jakoś mnie na to wzięło

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar KOLOROWATAPETA

5 stycznia 2017, 19:57

no

Avatar Gryficowa

24 czerwca 2019, 23:42

@jenotnik: Polska nazwa to "Wodogrzmoty Małe" xd

Avatar patryko1234

3 czerwca 2018, 17:48

Za bramą ogrodu, fajny film

Avatar DinoSummer

14 sierpnia 2018, 12:05

@patryko1234: Jaki film? To mini-serial.

Avatar patryko1234

14 sierpnia 2018, 12:28

@DinoSummer: ale jaki zajebisty

Avatar DinoSummer

14 sierpnia 2018, 12:29

@patryko1234: To akurat prawda!

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2016, 19:32

OTGW moim życiem <3

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 listopada 2016, 16:47

Oraz moim :3

Avatar SmoqeyTV

25 lutego 2017, 15:27

czemu zrobili tylko 10 odcinków?
smutq ;-;

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2017, 15:38

@SmoqeyTV: I takie krótkie jeszcze!

Avatar SmoqeyTV

Edytowano - 25 lutego 2017, 15:43

taka zarąbista fabuła spokojnie mogłaby mieć ok 20 odcinków

Avatar Soberker

9 listopada 2016, 17:21

Łał, ale dużo pozytywnych komentarze. Chyba sobie to obejrzę.

Avatar Ashley12c

9 listopada 2016, 17:22

@Soberker: to raczej musisz na CN Stronie

Avatar NAPSTABLOOK22

9 listopada 2016, 17:41

@Soberker: Jak chcesz to mogę ci dać linka do wszystkich odcinków po polsku w HD :D

Avatar KOLOROWATAPETA

Edytowano - 9 listopada 2016, 17:43

@NAPSTABLOOK22: podasz

Avatar Soberker

9 listopada 2016, 21:15

@NAPSTABLOOK22: Onononono. Nie jestem fanem dabingów. Poszukam sobie oryginału, dzięki =)

Avatar Ashley12c

5 listopada 2016, 14:46

"Za Bramą Ogrodu" jakby ktoś nie wiedział :]

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Adgos

7 listopada 2016, 08:59

@Ashley12c: nie mówię że nie fajne tylko że trochę upiorne

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2016, 16:46

@Ashley12c: podobno ma być 2 sezon...
Ale to tylko plotki w internecie

Avatar jenotnik

5 listopada 2016, 22:21

o tak, otgw.

Avatar Rafio

5 listopada 2016, 21:32

ZBO dla mnie to horror ;-;

Avatar masterstefcio

5 listopada 2016, 17:04

Jedna z najbardziej zajebistych kreskówek jakie znam.

Bestiusz najlepszy :]

Avatar lorax12

5 listopada 2016, 15:51

OTGW jest zajebiste

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2016, 14:58

według mnie jest to jeden z lepszych seriali na cartoon network

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Z klasą się trzeba urodzić

Tacy sami, a ściana między nami

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka