Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar INFORMATOR

9 grudnia 2020, 22:12

Teraz taka trochę śmieszna sprawa bo wyszły te nowe generacje konsol i wiele tych ludzi drących mordę że ,,konsole to gówno pc master race,, ma słabsze kompy od takiego x boxa

Avatar silvermanpl21

6 listopada 2016, 18:31

Czy ktoś zauważył że koleś ma googla po grecku?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Harley__Quinn

7 listopada 2016, 18:28

@silvermanpl21: ja 👧

Avatar wilsonXcuddyXhouse

2 lutego 2018, 16:14

@silvermanpl21: no ku*wa tak trudno zauważyć, rzeczywiście

Avatar Polska_Kobra

3 stycznia 2017, 23:25

dobrze że mam ps3

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2016, 18:59

Wina autora *daje hejty* znajde cie i zabije.

Avatar Loriess

7 listopada 2016, 07:52

Pytanie: czy pcbólzadkarace aż tak mocno potrzebuje dowartościowania się czy to baity? I co to robi na głównej?

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2016, 07:28

Avatar the_endrju

6 listopada 2016, 22:43

grecki google wtf

Avatar maderfaker123

6 listopada 2016, 21:06

wole nintendo swich

Avatar mikmik

6 listopada 2016, 18:13

ale po co zaczynać znowu shitstorm skoro i tak wiadomo że najlepsza jest SEGA Dreamcast....

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2016, 18:16

@mikmik: tylko gamecube /s

Avatar PanBober

6 listopada 2016, 21:03

@mikmik: #atarimasterrace

Avatar lorax12

6 listopada 2016, 19:48

"You f*cking peasant! "

Avatar mateczek123

6 listopada 2016, 18:06

Oszukałem przeznaczenie, mam xboxa 360

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar revan21

Edytowano - 6 listopada 2016, 22:36

@mateczek123: ja też (każdego to interesuje,no nie?)

Avatar Woj2000

Edytowano - 7 listopada 2016, 07:29

@Sir_Snoge: Rozumiem, to twoja prywatna sprawa, nie wnikam dalej.
ps.Zgadłeś, miałem temat o odzyskaniu niepodległości na historii, a spytałem się o to, ponieważ mnie to zaciekawiło. Drugim powodem jest fakt, że międzywojnie i ,,szalone lata 50-te" to okresy, którymi się najbardziej interesuję.

Avatar Sir_Snoge

6 listopada 2016, 19:25

Ej, serio, to działa.

Avatar revan21

6 listopada 2016, 22:38

@Sir_Snoge: ja znalazłem to (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Chemical

6 listopada 2016, 19:16

Bardzo ambitne

Avatar jacek1s

6 listopada 2016, 18:29

To czarownica!

Avatar matiExtreme

6 listopada 2016, 18:26

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To musiało być męczące

Niegrzeczny Oskarek

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka