Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Niezniszczalne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Powodzenia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2016, 21:41
Teoretycznie ta kobieta z obrazka może być niemką, nie generalizujmy.
Odpisz
10 sierpnia 2018, 11:35
@Mnich1: I don't think so
Odpisz
29 września 2018, 22:15
@Najlepszy_Diler:
Odpisz
29 września 2018, 22:29
@Mnich1: Yes
Odpisz
29 września 2018, 22:40
@Mnich1:
Odpisz
29 września 2018, 22:47
@Najlepszy_Diler: Gurwa, masz mnie.
Odpisz
7 listopada 2016, 18:32
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 listopada 2016, 16:55
Podałby ktoś imię tej pani?
Odpisz
6 listopada 2016, 17:44
Małgorzata
Odpisz
6 listopada 2016, 19:37
A nazwisko?
Odpisz
7 listopada 2016, 16:49
Pytałeś o imię.
Odpisz
7 listopada 2016, 18:32
Ale teraz pytam o nazwisko.
Odpisz
6 listopada 2016, 16:55
Dlaczego Hitler nazwał Niemcy rasą panów?
No nie pań.
Odpisz
6 listopada 2016, 17:13
@Krzyniu: Skąd w Polsce brzydkie dziewczyny?
To pozostałości po niemieckich zaborach.
Odpisz
6 listopada 2016, 17:02
???
Odpisz
6 listopada 2016, 17:12
@ojciecpolecial: Odra oddziela Polske od Niemiec.
Odpisz
6 listopada 2016, 16:56
5/5 i do FF
Odpisz
6 listopada 2016, 22:03
@Jasnowidz: Friendly fire?
Odpisz
7 listopada 2016, 10:08
@polak922: friendly folder ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 listopada 2016, 16:55
Nie rozumiem \__/
Odpisz
6 listopada 2016, 16:58
@MevinW: .
Odpisz
6 listopada 2016, 17:01
Zgadnij jakie państwo jest za rzeką Odrą?
Tak Niemcy!
Widziałeś ładną Niemkę?
Ja też nie.
Odpisz
6 listopada 2016, 17:18
Ja widziałem
Odpisz
6 listopada 2016, 17:19
@Jasnowidz: Jesteś pewien że Niemka, a nke np Austriaczka?
Odpisz
6 listopada 2016, 17:25
dzięki
Odpisz
6 listopada 2016, 17:26
Byłem w Niemczech i mówiła jak Niemka
Odpisz
6 listopada 2016, 17:30
@Jasnowidz: Austriacy mówią po Niemiecku.
Odpisz
6 listopada 2016, 17:35
To był Berlin
Odpisz
6 listopada 2016, 17:46
@Jasnowidz: Austriaczka też może sobie chodzić po Berlinie
Odpisz
6 listopada 2016, 17:48
Program argumenty.exe przestał działać
Odpisz
7 listopada 2016, 18:25
Claudia Schiffer na przykład.
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2016, 18:31
@Broski: Nie porównuj supermodelek.
Odpisz
7 listopada 2016, 18:32
Ale jednak Niemka.
Odpisz
7 listopada 2016, 18:33
@Broski: I tak do najładniejszych bym jej nie doliczył.
Odpisz
7 listopada 2016, 19:37
Heidi Klum?
Odpisz
7 listopada 2016, 19:47
@Broski: Jak na Niemkę Ładna, jednakże, serio poprostu brzydka.
Pamiętam, pamiętne„Piękne” plastikowe Niemki na plaży w Grecji, więcej nie przyszedłem na tą plaże.
Odpisz
7 listopada 2016, 19:54
Wiesz, ja uważam, że to po prostu głupi stereotyp, nie ma narodu brzydkiego i narodu pięknego. Tak jak w Niemczech na pewno są piękne kobiety tak i w Polsce jest pełno brzydkich.
Odpisz
7 listopada 2016, 19:56
@Broski: Prawda, jednakże, duża część Niemek, to takie spalone od tego Samoopalacza, z Ciągnącymi się od operacji plastycznych Zmarchami i innymi.
Odpisz