Psychologia klas w grach z serii Battlefield
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Papierowa szkoła posting
Fajnie że odpowiedzieli
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2018, 21:07
Medyk forever <3
Odpisz
9 listopada 2016, 18:51
Assault:
Odpisz
9 listopada 2016, 20:13
@lorax12: Z jakiej to gry? Wiem, hotline miami ale 3D?
Odpisz
9 listopada 2016, 20:16
Hotline Miami
To pewnie fanmade model 3D
Odpisz
9 listopada 2016, 20:18
@lorax12: Okej.
Odpisz
9 listopada 2016, 20:09
Recona są TOTALNIE inne...
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2016, 15:10
To się o wiele bardziej podziela.
Medyk może być typowym healerem albo mieć granatnik i spamić na froncie.
Inżynierów jest sporo: Podkładacz min, Kierujący robotem saperskim i Typowy kierowca pojazdów/niszczyciel pojazdów.
Assault albo kampi z CKM, albo M1+W ew. spami moździerzą i C4 (albo ten but który idzie jak hero z tarczą na przodzie na mapie z otwartą przestrzenią)
Zwiadowca albo jest typowym kamperem ale też są ci latający z karabinkami po całej mapie walczący na bliski kontakt.
Wymieniłem dla przykładu pierwsze typy które przyszły mi do głowy ale jest ich więcej.
Oczywiście 5 bo rozbawiło mnie motzno
Odpisz
9 listopada 2016, 17:21
ja szanuję dwa typy zwiadowców. Jeśli jest to zwiadowca dynamiczny, który walczy "na blisko", to będę go szanował, jeśli będzie polował na snajperów wroga. Jeśli ma się campić i tylko zdobywać zabójstwa, to jeśli dobrze się ustawi i będzie zabijał wroga, który jest na punkcie, albo właśnie na niego wchodzi, to ten snajper też zdobędzie mój szacunek
Odpisz
9 listopada 2016, 17:44
@Aracz: Ale jeśli kampi na drugim końcu mapy zamiast wspierać atak/osłaniać punkt to cholera bierze.
Odpisz
9 listopada 2016, 17:48
@sylwon1234: Jeszcze jak weźmie tą francę zdobyczną co na hita bierze z dalmierzem i sie jara milionem killów. Ja sam uwielbiam tą klasę ale zawsze ustawiam się tak żeby wypełniać cele trybu gry. Np koszę przeciwników z punktu, przejmuję go i lecę się ustawić pod następnyn
Odpisz
9 listopada 2016, 17:55
dostałeś order pisania dużo zdań
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2016, 18:01
@LubieTostyPL: Mam go sobie wyobrazić, tak? ;-;
Odpisz
9 listopada 2016, 18:04
masz grand canyon order
Odpisz
9 listopada 2016, 18:12
@drsiemak: Sprzedam, a hajs oddam na cele charytatywne, to może wyzbędę się wstydu za otrzymanie takiej nagrody.
Odpisz
9 listopada 2016, 19:55
@drsiemak: tylko nie ta scena xd
Odpisz
9 listopada 2016, 19:57
@lorax12: just pick up fucking foxy and trow him to fucking grand canyon
Odpisz
9 listopada 2016, 19:58
@drsiemak: "Old sport" :)
Odpisz
9 listopada 2016, 19:32
ja zawsze byłem snajperem w miejscach gdzie nikt się mnie nie spodziewał...
czyli w bazie wroga w kącie
Odpisz
9 listopada 2016, 19:46
@TheSiwex: ahh skąd ja to znam ;)
Odpisz
7 listopada 2016, 16:43
Niech ktoś zrobi to samo z tf 2
Odpisz
9 listopada 2016, 17:32
@JTKX2:
Skaut = Niby mam iść po teczkę ale zaatakowanie samemu całej wrogiej drużyny to lepszy pomysł ! Mogę być bardzo niebezpieczny kiedy moja drużyna mi pomaga.
Pyro = Ktoś mnie pokonał bo umie celować i był poza moim zasięgiem ? Pyro jest za słaby i każdy update ma mu dawać buffy! Nie umiem celować ale i tak mogę ci pomóc.
Żołnierz = Walić celowanie i twoje działka! Mogę być hybrydą wsparcia i ataku co nie jest takie złe
Gruby= Jeśli zginę to winna medyka który zginał bo nie umiałem go osłaniać! Lubię dawać ludziom Kanapki .
Demo= Bomby samo przyczepne powinny być spammawone. Jako Demoknight zniszczę każdego!
Inżynier bez samosądu = Zniszczyli moje działko , jestem bezbronny!
Inżynier z samosądem= Zniszczyli moje działko, pora wszystkich zabić.
Snajper= Nie umiem grać
Szpieg= Szykuj się na traumę analną
Medyk = Moja drużyna to idioci.
Odpisz
9 listopada 2016, 17:43
dostałeś order długiego pisania
Odpisz
9 listopada 2016, 17:48
@LubieTostyPL: 4 minuty to nie tak dużo
Odpisz
9 listopada 2016, 17:54
no to order pisania dużo zdań
Odpisz
9 listopada 2016, 18:43
@LubieTostyPL: Niech będzie
Odpisz
9 listopada 2016, 17:45
o co chodzi bo nie gram w brutalne gry bo mma mi nie pizwla
Odpisz
9 listopada 2016, 18:49
@DaPiPiPi: Usuń konto lub przestań udawać debila.
Odpisz
9 listopada 2016, 20:20
@sylwon1234: dlaczego mnie nie lubisz 😭
Odpisz
9 listopada 2016, 21:10
@DaPiPiPi: Bo piszesz komentarze nie zawierające sensu ani poprawnej ortografii. A emotki tego typu nie są tu raczej dobrze przyjmowane. Zalecam używanie emotek typu ,,:)" lub ,,:D", ,,xD" (z jednym ,,x" i jednym ,,D"), zamiast tych minek.
Odpisz
10 listopada 2016, 08:39
@DaPiPiPi: Aha.
Odpisz
9 listopada 2016, 17:44
o co chodzi bo nie gram w brutalne gry bo mma mi nie pizwla
Odpisz
9 listopada 2016, 17:50
@DaPiPiPi: A mi nie pozwala KSW
:(
Odpisz
9 listopada 2016, 18:13
@DaPiPiPi: Bait czy nie?
Odpisz
9 listopada 2016, 19:02
@DaPiPiPi: Irytujesz
Odpisz
9 listopada 2016, 20:31
@alicjaaf: co to bait
Odpisz
9 listopada 2016, 20:32
dlaczego mnie nie lubicie 🙅😱😭
Odpisz
9 listopada 2016, 20:38
@DaPiPiPi: Ile chłopcze masz lat?
Odpisz
9 listopada 2016, 20:39
@alicjaaf: tata i mama mowili zebym nie podawal wieku
Odpisz
9 listopada 2016, 20:42
@DaPiPiPi: Hmm moja intuicja podpowiada że ok 1 klasa podstawówki .
Odpisz
9 listopada 2016, 20:44
@alicjaaf: chodze do 2 klasy pracy hahahaha
Odpisz
9 listopada 2016, 20:46
@DaPiPiPi: 2 klasa pracy ? *Przywołuje jejaków*
Odpisz
9 listopada 2016, 20:47
@alicjaaf: no bo jak bedzie napis fired jak e kreskowkach i ma 2 prace to chyba jest 2 klasa pracy co nie
Odpisz
9 listopada 2016, 20:50
@DaPiPiPi: Niestety nie .
Odpisz
9 listopada 2016, 20:51
@alicjaaf: ok ro chodze do liceum do 6 klasy
Odpisz
9 listopada 2016, 20:52
@DaPiPiPi: Nie ma 6 klasy liceum ;-;
Odpisz
9 listopada 2016, 20:55
@alicjaaf: no dlaczego nie ma przeciez tam chodze i uczymy sie 6x3 i 5x8 i 2x8 bo to som zaawansowane liczenia
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2016, 20:56
@DaPiPiPi: Przestań mnie wkręcać . A w ogóle to 18,40 i 16.
Odpisz
9 listopada 2016, 20:59
@alicjaaf: dzienki a po za tym to slaczego mnue nie lubicie 😭💀💔
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2016, 21:01
@alicjaaf: Najlepiej przestan z nim gadac bo sie potnie chlopak.
Odpisz
9 listopada 2016, 21:01
@DaPiPiPi: Bo nie wiemy czy nas wkręcasz
czy po prostu jesteś młody .
Odpisz
9 listopada 2016, 21:03
Heh .. Bez przesady.
Odpisz
9 listopada 2016, 21:06
@alicjaaf: Niestety ten chlopak to kolega mojego przyjaciela ktory zna jeja i on mu pokazal ta strone... On ma 8 lat.
Odpisz
9 listopada 2016, 21:08
Aaa.. to nie było tematu.
Odpisz
9 listopada 2016, 17:33
coś powiedzy pierwszym i trzecim
Odpisz
9 listopada 2016, 17:13
powinna być klasa : ROJO - Strzela we wszystko co się rusza
Odpisz
9 listopada 2016, 17:28
@olekzpoznania: Erm. Nie.
Odpisz
9 listopada 2016, 17:30
@olekzpoznania: *jest noobem
Odpisz
9 listopada 2016, 17:32
@Agario: Dokladnie.
Odpisz
9 listopada 2016, 17:36
@Agario: masz coś do roja?
Odpisz
9 listopada 2016, 17:39
@olekzpoznania: Tak. I co teraz? Posmyrasz mnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 listopada 2016, 17:39
@olekzpoznania: Tak. I co teraz? Posmyrasz mnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 listopada 2016, 17:40
masz wpie**ol. ale najpierw cię muszę znaleźć.
Odpisz
9 listopada 2016, 17:41
@olekzpoznania: o nie boje się :(
Odpisz
9 listopada 2016, 17:42
@Agario: a potem możemy posmyrac się po jajkach
Odpisz
9 listopada 2016, 17:42
@olekzpoznania: Powodzenia. Czekam z kolacją.
Odpisz
9 listopada 2016, 17:42
a co masz?
Odpisz
9 listopada 2016, 17:43
@olekzpoznania: wpie**ol
Odpisz
9 listopada 2016, 17:43
@olekzpoznania: Kiedy bait jest tak słaby, że musiałeś go narysować.
Odpisz
10 listopada 2016, 12:27
@sylwon1234: O lul admin usunal komenty
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2016, 15:24
Odpisz
10 listopada 2016, 15:25
o kurde rzeczywiście
Odpisz
10 listopada 2016, 20:27
@Agario: zaczynamy od nowa?
Odpisz
10 listopada 2016, 20:41
@olekzpoznania: nein
Odpisz
9 listopada 2016, 17:02
Ja gram asaultem ._.
Odpisz
7 listopada 2016, 08:10
Ja tam tylko Support
Odpisz
7 listopada 2016, 10:39
@mante: pjona
Odpisz
7 listopada 2016, 07:56
To z inżynierem takie tru. Dodałabym wzmianke o helikopterach.
Odpisz
7 listopada 2016, 07:54
I właśnie dlatego gram tylko szturmowcem i inżynierem...
Odpisz
7 listopada 2016, 07:53
Jezu, jak ja to dobrze znam...
Odpisz