Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Andrzeju

12 lutego 2018, 21:07

Medyk forever <3

Avatar lorax12

9 listopada 2016, 18:51

Assault:

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2016, 20:13

@lorax12: Z jakiej to gry? Wiem, hotline miami ale 3D?

Avatar lorax12

9 listopada 2016, 20:16

Hotline Miami
To pewnie fanmade model 3D

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2016, 20:18

@lorax12: Okej.

Avatar KapitanKokosel

9 listopada 2016, 20:09

Recona są TOTALNIE inne...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 listopada 2016, 15:10

To się o wiele bardziej podziela.
Medyk może być typowym healerem albo mieć granatnik i spamić na froncie.

Inżynierów jest sporo: Podkładacz min, Kierujący robotem saperskim i Typowy kierowca pojazdów/niszczyciel pojazdów.

Assault albo kampi z CKM, albo M1+W ew. spami moździerzą i C4 (albo ten but który idzie jak hero z tarczą na przodzie na mapie z otwartą przestrzenią)

Zwiadowca albo jest typowym kamperem ale też są ci latający z karabinkami po całej mapie walczący na bliski kontakt.

Wymieniłem dla przykładu pierwsze typy które przyszły mi do głowy ale jest ich więcej.

Oczywiście 5 bo rozbawiło mnie motzno

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar drsiemak

9 listopada 2016, 19:57

@lorax12: just pick up fucking foxy and trow him to fucking grand canyon

Avatar lorax12

9 listopada 2016, 19:58

@drsiemak: "Old sport" :)

Avatar TheSiwex

9 listopada 2016, 19:32

ja zawsze byłem snajperem w miejscach gdzie nikt się mnie nie spodziewał...
czyli w bazie wroga w kącie

Avatar GorciuPL

9 listopada 2016, 19:46

@TheSiwex: ahh skąd ja to znam ;)

Avatar JTKX2

7 listopada 2016, 16:43

Niech ktoś zrobi to samo z tf 2

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar LubieTostyPL

9 listopada 2016, 17:54

no to order pisania dużo zdań

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2016, 18:43

@LubieTostyPL: Niech będzie

Avatar DaPiPiPi

9 listopada 2016, 17:45

o co chodzi bo nie gram w brutalne gry bo mma mi nie pizwla

Avatar sylwon1234

9 listopada 2016, 18:49

@DaPiPiPi: Usuń konto lub przestań udawać debila.

Avatar DaPiPiPi

9 listopada 2016, 20:20

@sylwon1234: dlaczego mnie nie lubisz 😭

Avatar sylwon1234

9 listopada 2016, 21:10

@DaPiPiPi: Bo piszesz komentarze nie zawierające sensu ani poprawnej ortografii. A emotki tego typu nie są tu raczej dobrze przyjmowane. Zalecam używanie emotek typu ,,:)" lub ,,:D", ,,xD" (z jednym ,,x" i jednym ,,D"), zamiast tych minek.

Avatar krzysiu03

10 listopada 2016, 08:39

@DaPiPiPi: Aha.

Avatar DaPiPiPi

9 listopada 2016, 17:44

o co chodzi bo nie gram w brutalne gry bo mma mi nie pizwla

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2016, 21:06

@alicjaaf: Niestety ten chlopak to kolega mojego przyjaciela ktory zna jeja i on mu pokazal ta strone... On ma 8 lat.

Avatar alicjaaf

9 listopada 2016, 21:08

Aaa.. to nie było tematu.

Avatar drsiemak

9 listopada 2016, 17:33

coś powiedzy pierwszym i trzecim

Avatar olekzpoznania

9 listopada 2016, 17:13

powinna być klasa : ROJO - Strzela we wszystko co się rusza

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar olekzpoznania

10 listopada 2016, 20:27

@Agario: zaczynamy od nowa?

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2016, 20:41

Avatar Chyba_Rak

9 listopada 2016, 17:02

Ja gram asaultem ._.

Avatar mante

7 listopada 2016, 08:10

Ja tam tylko Support

Avatar Dr_Sheldon_Cooper

7 listopada 2016, 10:39

@mante: pjona

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2016, 07:56

To z inżynierem takie tru. Dodałabym wzmianke o helikopterach.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

7 listopada 2016, 07:54

I właśnie dlatego gram tylko szturmowcem i inżynierem...

Avatar Chyba_Rak

7 listopada 2016, 07:53

Jezu, jak ja to dobrze znam...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Dobrze czasem się oderwać

Papierowa szkoła posting

Fajnie że odpowiedzieli

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka