Gdy jeden poniedziałek niczego nie zmienia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Należy się za piękne oczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Osiedlowe sentencje
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2016, 12:01
A ty siedzisz w domu bo masz biedunke.
Odpisz
14 listopada 2016, 07:02
Skrzydlosz plox
Odpisz
14 listopada 2016, 08:11
Biedunke?
Odpisz
14 listopada 2016, 09:23
Litrówka
Odpisz
14 listopada 2016, 10:38
Lul
Odpisz
14 listopada 2016, 18:39
*Lól
Odpisz
14 listopada 2016, 20:18
ól*
Odpisz
14 listopada 2016, 21:42
*Lul
Odpisz
15 listopada 2016, 17:04
Odmienia się przez ,, o"
Odpisz
23 września 2017, 22:40
Od kiedy Szkrzydlosz ma banana?
Odpisz
24 września 2017, 00:23
@TheRepoZ: Kiedy ostatnio tu byłeś? On odszedł od jeja dosyć dawno.
Odpisz
24 września 2017, 13:23
@pawel4134: [*]
pamiętamy
Odpisz
24 września 2017, 16:28
Ostatnio jakieś 5h temu.
Odpisz
8 listopada 2016, 12:10
ja akurat lubię poniedziałki bo mam tylko dwie lekcje
Odpisz
8 listopada 2016, 12:37
zazdro, ja mam od 8:00 do 19:00 ;-;
szkoła muzyczna zrozumie...
Odpisz
14 listopada 2016, 06:16
Ja mam od 6.45 do 17.15. (klasa pływacka)
Odpisz
14 listopada 2016, 07:02
Drugi stopień?
Odpisz
14 listopada 2016, 07:08
@Agent_Zielona_Nokia: nie, pierwszy. Ale już teraz nie wyrabiam ,więc na drugi nie idę...
Odpisz
14 listopada 2016, 08:06
@Pengux: Chodziłam do takiej przez sześć lat ;-;
Rozumiem twój ból...
Odpisz
14 listopada 2016, 13:24
a ja 5 i właśnie wróciłam :3
Odpisz
14 listopada 2016, 15:19
Też muzyk, ale do 20.00 :c
Odpisz
14 listopada 2016, 15:45
@saper123: przytulę cię na pocieszenie
Odpisz
14 listopada 2016, 16:04
Ja już w drugim ale wiem co czujesz.
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2016, 16:58
@Agent_Zielona_Nokia: ;-; zaraz mam kształcenie słuchu... ratunku...
Odpisz
14 listopada 2016, 08:28
kto ma chorobe i nie idzie do szkoły łączy się
Odpisz
14 listopada 2016, 10:00
Łączę się.
Odpisz
14 listopada 2016, 10:35
łącze się :<
Odpisz
14 listopada 2016, 06:58
Odpisz
14 listopada 2016, 07:33
możliwe
Odpisz
14 listopada 2016, 07:24
A ja sobie zrobiłem długi weekend, bo idę krew oddawać ^_^
Odpisz
14 listopada 2016, 07:32
@MrKanapka24: brawo ty
Odpisz
14 listopada 2016, 06:19
Moim skromnym zdaniem jeja nie jest miejscem dla ludzi którzy nic innego nie robią, tylko urzalają się jakie mają przeje***e życie; nikt nie chce tego oglądać!
Odpisz
14 listopada 2016, 07:12
@Pengux: *użalają
Odpisz