Jak powinno wyglądać Pokemon Go
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zdeklasowani znowu
Cóż za brak szacunku
Nie znoszę kleszczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2021, 20:08
VR*
Odpisz
15 sierpnia 2021, 16:50
Ej no pog champ
Odpisz
10 listopada 2016, 22:52
Chyba będzie pokemon go na VR
Odpisz
1 marca 2018, 16:06
@ValorPeter: AR* Vr to wirtualna rzeczywistość, AR to rozszerzona reczywistość
Odpisz
8 listopada 2016, 16:07
szkoda, ja będę grał w te "orginalne*" pokemony go kiedy dojdzie 4 gen.
*każdy wie że fani pokemon go to raki kiedy zaczynają mówić że pokemon go jest orginalne
spam z "nobody care's Nadole" pls
Odpisz
10 listopada 2016, 19:20
@Holenderjk: Ja jak wejdzie trzecia...
Hoenn wymiata!!!111!!1!!1
Odpisz
12 listopada 2016, 15:55
@Msloikturbo: tylko Sinnoh raku. Cyrus Vader forever
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:23
@Msloikturbo: Gardevoir :P
Odpisz
4 listopada 2017, 19:40
@Msloikturbo: już
Odpisz
8 stycznia 2017, 21:18
jak ktoś mi powie że niantic stworzyło pokemon
Odpisz
12 listopada 2016, 12:28
Pokemon go powinno mieć system walki, lepsza grafika tylko psuje klimat.
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2016, 00:44
normalne pokemony z lepszą grafiką i na VR...Genialne!/s
Odpisz
10 listopada 2016, 22:04
ej ... a co ze mną??
Odpisz
10 listopada 2016, 20:46
jestem za jeszcze jak!
Odpisz
10 listopada 2016, 19:36
teraz sobie wyobraż, że na 5 lvl sppotykasz poksa cp 500 a twój najlepszy to 100 cp
Odpisz
10 listopada 2016, 20:49
@drzefko: nie ma problemu. Moge wyslac jeszcze 30 innych pokemonów na tego jednego.
aktualnie mam 24lvl najsilny pokemon jest ,,super silny" i ma 1600cp jest to vaporeon. Mam jeszcze kilka pokemonow +1k cp
Eeszta ro rzadkie pokemony do ewolucji nie maja duzo cp (około 300-500-700-900) zbieram cukierki na ewolucje ich.
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2016, 19:27
jak coś to to jest na HoloLens c:
I zrobił to fan
Odpisz
8 listopada 2016, 16:53
grałbym
Odpisz
8 listopada 2016, 15:21
Byłoby miło. Oby wprowadzili walki z innymi trenerami.
Odpisz