Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar drzewko_kokosowe1

14 sierpnia 2019, 22:58

potrafię to zrozumieć bo sama jestem introwerytkiem

Avatar Szarok

8 maja 2021, 22:34

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2013, 17:00

W tej chwili całe jeja uświadomiło sobie, iż jest jednym wielkim introwertykiem D:.

Avatar maksimon

15 stycznia 2013, 16:00

A kto to intro...... intr...... introcośtam?

Avatar
heroes10

18 lipca 2013, 14:18

@maksimon: koleś który jest całkowicie aspołeczny i boi się odezwać do nieznajomych

Avatar chupacabra001

Edytowano - 23 lipca 2013, 21:57

Nieee, mylisz pojęcia.
Introwersja nie ma nic wspólnego z ludźmi aspołecznymi, czy nieśmiałymi. To jest tylko sposób reagowania na bodźce, nic więcej. I nie ma zbyt wiele wspólnego z psychiką, to jest cały układ nerwowy. Jest to także rzecz naturalna, która towarzyszy do grobu. Introwertycy nie są ani lepsi, ani gorsi - są po prostu inni.
Wiem coś o tym, sam nim jestem. :-]

Avatar mikulek04

13 stycznia 2013, 21:50

Dzięki temu obrazkowi jestem teraz w niebezpieczeństwie ._.

Avatar Jamal007

13 stycznia 2013, 20:19

Ale skoro jest tym introwertykiem, to chyba nie chodzi na imprezy.

Avatar Takita6

13 stycznia 2013, 18:26

durne

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2013, 15:58

Czyżby złe tłumaczonko ostatniego obrazka? ;>
Ja widziałem angielską wersję gdzie była biblioteka a nie sala wykładowa ;p

Avatar amekninja555

13 stycznia 2013, 11:15

Nie wiem kim jest INTROWERTYK, ale chyba po obrazku trochę zrozumiałem.

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2013, 11:29

@amekninja555: introwertyk to osoba mało towarzyskaktóra nie lubi zapoznawać nowych osób i taka zamknięta w sobie...

Avatar amekninja555

13 stycznia 2013, 15:41

Czyli myślałem dość dobrze.

Avatar Mnich1

13 stycznia 2013, 12:52

Dobry kontr obrazek na to, a żeby nie przeszkadzać introwertykowi czy Bóg wie jeszcze kogo. Jak ma z tym taki problem to niech siedzi w domu bosz...

Avatar Baca_online

13 stycznia 2013, 10:25

jakoś nieciekawe to jest

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Były nóżki, nie ma nóżek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ładne rzeczy

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka