Znęcanie się nad introwertykiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Były nóżki, nie ma nóżek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ładne rzeczy
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2019, 22:58
potrafię to zrozumieć bo sama jestem introwerytkiem
Odpisz
8 maja 2021, 22:34
@drzewko_kokosowe1: ja też
Odpisz
30 grudnia 2013, 17:00
W tej chwili całe jeja uświadomiło sobie, iż jest jednym wielkim introwertykiem D:.
Odpisz
15 stycznia 2013, 16:00
A kto to intro...... intr...... introcośtam?
Odpisz
18 lipca 2013, 14:18
@maksimon: koleś który jest całkowicie aspołeczny i boi się odezwać do nieznajomych
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2013, 21:57
Nieee, mylisz pojęcia.
Introwersja nie ma nic wspólnego z ludźmi aspołecznymi, czy nieśmiałymi. To jest tylko sposób reagowania na bodźce, nic więcej. I nie ma zbyt wiele wspólnego z psychiką, to jest cały układ nerwowy. Jest to także rzecz naturalna, która towarzyszy do grobu. Introwertycy nie są ani lepsi, ani gorsi - są po prostu inni.
Wiem coś o tym, sam nim jestem. :-]
Odpisz
13 stycznia 2013, 21:50
Dzięki temu obrazkowi jestem teraz w niebezpieczeństwie ._.
Odpisz
13 stycznia 2013, 20:19
Ale skoro jest tym introwertykiem, to chyba nie chodzi na imprezy.
Odpisz
13 stycznia 2013, 18:26
durne
Odpisz
13 stycznia 2013, 15:58
Czyżby złe tłumaczonko ostatniego obrazka? ;>
Ja widziałem angielską wersję gdzie była biblioteka a nie sala wykładowa ;p
Odpisz
13 stycznia 2013, 11:15
Nie wiem kim jest INTROWERTYK, ale chyba po obrazku trochę zrozumiałem.
Odpisz
13 stycznia 2013, 11:29
@amekninja555: introwertyk to osoba mało towarzyskaktóra nie lubi zapoznawać nowych osób i taka zamknięta w sobie...
Odpisz
13 stycznia 2013, 15:41
Czyli myślałem dość dobrze.
Odpisz
13 stycznia 2013, 12:52
Dobry kontr obrazek na to, a żeby nie przeszkadzać introwertykowi czy Bóg wie jeszcze kogo. Jak ma z tym taki problem to niech siedzi w domu bosz...
Odpisz
13 stycznia 2013, 10:25
jakoś nieciekawe to jest
Odpisz