Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar czarekdoge100

8 listopada 2016, 18:01

Kto zostal prezydentem usa?Sory za to ale nie mam telewizora bo mam remont w pokoju i nie wiem czy byly wybory.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (68)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (68)
Avatar Boberek00

9 listopada 2016, 16:24

wiem

Avatar LiseQPL

10 listopada 2016, 07:21

@czarekdoge100: Ttump wygrał

Avatar Mijak

9 listopada 2016, 23:42

Obrazek o USA bez związku z wynikiem wyborów? o.O

Avatar TheVellox46

9 listopada 2016, 16:35

Nie tylko w USA ludzie są tak leniwi. Przejedźcie się warszawskim metrem i wysiądźcie na kilku stacjach w centrum to zobaczycie że w Polsce też takie akcje mają miejsce.

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2016, 16:45

@TheVellox46: Nie zgadzam sie. ostatnio w metrze tylko 2 osoby nie pełno sprawne skorzystaly z ruchomych reszta zapi***alala schodami

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2016, 16:45

@TheVellox46: Nie zgadzam sie. ostatnio w metrze tylko 2 osoby nie pełno sprawne skorzystaly z ruchomych reszta zapi***alala schodami

Avatar TheVellox46

9 listopada 2016, 16:58

ja zawsze trafiam na takie zachowanie.

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2016, 16:59

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2016, 14:25

Serio? Rozumiem, że ludzie zmęczeni sobie wjeżdżają, bo np. szli 1,5 km od dworca do centrum.

Avatar kolosowski

9 listopada 2016, 14:12

mnie też poinformujcie

Avatar coolskeleton95

8 listopada 2016, 18:03

Poznaniu tak samo... Chcesz zjechać na Peron 2 (windą bo schodami nie można bo jest remont) i najpierw wjeżdża na górę na 2 piętro gdzie starsza pani z niepełnosprawnym dzieckiem, a winda zapchana -.-

Avatar ThePolishKillerPL

9 listopada 2016, 14:06

Avatar coolskeleton95

10 listopada 2016, 07:22

@ThePolishKillerPL: Moje życie jest nielogiczne.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Powodzenia

Nie są aż takie pyszne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka