Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Powodzenia
Nie są aż takie pyszne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2016, 18:01
Kto zostal prezydentem usa?Sory za to ale nie mam telewizora bo mam remont w pokoju i nie wiem czy byly wybory.
Odpisz
8 listopada 2016, 18:02
@czarekdoge100: Jutro się dowiemy kto wygrał, poinformujcie mnie proszę.
Odpisz
8 listopada 2016, 18:06
@abuq1: ok
Odpisz
8 listopada 2016, 18:06
@czarekdoge100: i mnie
Odpisz
8 listopada 2016, 18:06
@abuq1: ok
Odpisz
8 listopada 2016, 18:10
@czarekdoge100: .
Odpisz
8 listopada 2016, 18:15
@czarekdoge100:
Odpisz
8 listopada 2016, 18:23
@czarekdoge100: *Przypomnienie*
Odpisz
8 listopada 2016, 18:24
*Dziękuje za przypomnienie*
Odpisz
8 listopada 2016, 18:25
@czarekdoge100: Ależ panie... nie dziękuj.
Odpisz
8 listopada 2016, 18:26
@czarekdoge100: *trzyma popcorn* to jak? Czekamy do tego jutra czy idemy spac?
Odpisz
8 listopada 2016, 18:27
.
Odpisz
8 listopada 2016, 18:27
Czekamy
Odpisz
8 listopada 2016, 18:28
@czarekdoge100: Patrzymyyyyy i czekamyyyyy. (Pozdro dla kumatych.)
Odpisz
8 listopada 2016, 18:29
@czarekdoge100: ciekawe czy przepowiednia z Simsonów się spełni
Odpisz
8 listopada 2016, 18:30
*Trzyma popcorn* to se jeszcze poczekamyyyyyyy
Odpisz
8 listopada 2016, 18:31
@czarekdoge100: ●
Odpisz
8 listopada 2016, 18:32
@Levandovsky: Kazda kropka daje
przypomnienie •
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2016, 18:32
@czarekdoge100: O której niby ogłosić mają? ○
Odpisz
8 listopada 2016, 18:32
@Levandovsky: Kazda kropka daje
przypomnienie •
Odpisz
8 listopada 2016, 18:33
Nie wiem
Odpisz
8 listopada 2016, 18:34
@czarekdoge100: O 06:00
Odpisz
8 listopada 2016, 18:34
Bo mam remont i musialem telewizor wyrzucic
Odpisz
8 listopada 2016, 18:35
@czarekdoge100: Kogo obstawiacie ?
Odpisz
8 listopada 2016, 18:35
@abuq1: Dzieki
Odpisz
8 listopada 2016, 18:35
@Boberek00: Na jedynego Imperatora. Andrzej oczywiscie.
Odpisz
8 listopada 2016, 18:36
@Boberek00: Clinton
Odpisz
8 listopada 2016, 18:37
@abuq1: Tylko nas poinformuj
Odpisz
8 listopada 2016, 18:38
Czekamy, ludzie
Odpisz
8 listopada 2016, 18:39
@abuq1: Ja chyba wstane o 6.00
Odpisz
8 listopada 2016, 18:39
@abuq1: ●
Odpisz
8 listopada 2016, 18:41
@abuq1: Boże, pierwszy raz wywołałem taką falę komentarzy. ;-;
Odpisz
8 listopada 2016, 18:47
@czarekdoge100: .
Odpisz
8 listopada 2016, 18:48
@czarekdoge100: ♥
Odpisz
8 listopada 2016, 18:48
@czarekdoge100: Pewnie Trump wygra...
Odpisz
8 listopada 2016, 18:52
@czarekdoge100: .
Odpisz
8 listopada 2016, 18:57
Tak... Bo na pewno wygra człowiek który:
1. Założył uniwersytet, który jak się okazało, uniwersytetem nie był
2. Chce zbudować mur, który sfinansuje Meksyk
3. Twierdzi że Barack Obama i Hillary Clinton założyli większość organizacji terrorystycznych, w tym ISIS.
4. Zgodnie z badaniami, ponad 57% obietnic które złożył były stuprocentowymi kłamstwami, a Hillary Clinton 29% obietnic to stuprocentowe kłamstwo.
Odpisz
8 listopada 2016, 18:57
@czarekdoge100: .
Odpisz
8 listopada 2016, 19:13
@abuq1: Nie jestem za nim, ale myślę, że on...
Odpisz
8 listopada 2016, 19:15
@czarekdoge100: To yrzeba bylo w internecie zobaczyc
Odpisz
8 listopada 2016, 19:21
@czarekdoge100: UWAGA prezydentem USA został nasz wielki Mr. Duda
Odpisz
8 listopada 2016, 19:25
🍪
Odpisz
8 listopada 2016, 19:30
@czarekdoge100: ..
Odpisz
8 listopada 2016, 19:34
@czarekdoge100: .
Odpisz
8 listopada 2016, 19:36
@abuq1: Hillary Clinton wygra
Odpisz
8 listopada 2016, 19:37
@abuq1: Hillary Clinton wygra
Odpisz
8 listopada 2016, 19:38
@abuq1: To ja ja wywolalem ale ty w polowie
Odpisz
8 listopada 2016, 19:43
@czarekdoge100: Wow,takie gwiazdy jeja odpisuja na moj komentarz
Odpisz
8 listopada 2016, 19:50
@Boberek00: Trumpa
Odpisz
8 listopada 2016, 20:30
@czarekdoge100: Ale gdybym nie poprosił o podanie wyników, to ten drugi jejowicz by nie poprosił o to samo, tak jak reszta, ale gdyby nie twój komentarz, mojego by nie było, to nasze wspólne zwycięstwo.
Odpisz
8 listopada 2016, 20:57
@czarekdoge100: .
Odpisz
8 listopada 2016, 22:40
@czarekdoge100: liczę się jako fejm?
Odpisz
8 listopada 2016, 23:59
@czarekdoge100:
Odpisz
9 listopada 2016, 06:47
@czarekdoge100: trump
Odpisz
9 listopada 2016, 06:50
@czarekdoge100: trump chyba wygrał ale nie przyjrzałem się dokładnie i dolar spada a euro i złoty idzie w górę tak na wp jest napisane
Odpisz
9 listopada 2016, 06:51
@czarekdoge100: trump chyba wygrał ale nie przyjrzałem się dokładnie
Odpisz
9 listopada 2016, 07:02
@SideSwipe: "Trump wygrywa",jeszcze nie wygrał.
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2016, 07:08
No ale podobno wiecej glosow mial. Podobno.
Odpisz
9 listopada 2016, 08:44
@czarekdoge100: Uwaga, smutne wieści: Trump wygrał. \_____/
Odpisz
9 listopada 2016, 08:50
@abuq1: potwierdzam
Odpisz
9 listopada 2016, 09:00
@Levandovsky: Tak więc jak dla mnie jesteśmy w dupie.
Odpisz
9 listopada 2016, 09:09
@abuq1: Dlaczego jestesmy w dupie?
Odpisz
9 listopada 2016, 09:10
@abuq1: Dlaczego jestesmy w dupie?
Odpisz
9 listopada 2016, 09:10
@abuq1: Dlaczego jestesmy w dupie?
Odpisz
9 listopada 2016, 09:23
@czarekdoge100: Tak więc: Trump chce polepszyć relacje z Rosją, co może nie najlepiej się skończyć dla Europy. W NATO przestanie wspomagać prawie wszystkich, z wyjątkiem czterech państw (w tym Polski) i to moim zdaniem za dobrze też nie jest. Ale są plusy, dolar leci w dół, Złotówka w górę.
Odpisz
9 listopada 2016, 14:11
@abuq1: i mnie
Odpisz
9 listopada 2016, 14:14
@abuq1: Czyli przepowiednia z Simsonów sie spełniła
Odpisz
9 listopada 2016, 15:46
@Boberek00: Danold Czromp wygrał
Odpisz
9 listopada 2016, 15:57
@abuq1: To ja wyjeżdżam na Antarktyde.
Odpisz
9 listopada 2016, 16:24
wiem
Odpisz
10 listopada 2016, 07:21
@czarekdoge100: Ttump wygrał
Odpisz
9 listopada 2016, 23:42
Obrazek o USA bez związku z wynikiem wyborów? o.O
Odpisz
9 listopada 2016, 16:35
Nie tylko w USA ludzie są tak leniwi. Przejedźcie się warszawskim metrem i wysiądźcie na kilku stacjach w centrum to zobaczycie że w Polsce też takie akcje mają miejsce.
Odpisz
9 listopada 2016, 16:45
@TheVellox46: Nie zgadzam sie. ostatnio w metrze tylko 2 osoby nie pełno sprawne skorzystaly z ruchomych reszta zapi***alala schodami
Odpisz
9 listopada 2016, 16:45
@TheVellox46: Nie zgadzam sie. ostatnio w metrze tylko 2 osoby nie pełno sprawne skorzystaly z ruchomych reszta zapi***alala schodami
Odpisz
9 listopada 2016, 16:58
ja zawsze trafiam na takie zachowanie.
Odpisz
9 listopada 2016, 16:59
@TheVellox46: K
Odpisz
9 listopada 2016, 14:25
Serio? Rozumiem, że ludzie zmęczeni sobie wjeżdżają, bo np. szli 1,5 km od dworca do centrum.
Odpisz
9 listopada 2016, 14:12
mnie też poinformujcie
Odpisz
8 listopada 2016, 18:03
Poznaniu tak samo... Chcesz zjechać na Peron 2 (windą bo schodami nie można bo jest remont) i najpierw wjeżdża na górę na 2 piętro gdzie starsza pani z niepełnosprawnym dzieckiem, a winda zapchana -.-
Odpisz
9 listopada 2016, 14:06
@coolskeleton95:
Odpisz
10 listopada 2016, 07:22
@ThePolishKillerPL: Moje życie jest nielogiczne.
Odpisz