Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Mało znany szczegół
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2016, 15:54
Tak na poważnie to lepszy kandydat został wybrany.
Odpisz
10 listopada 2016, 16:29
@dustin2001: No nie zpardzo bo to republikanistyczny rasista nie uznający praw kobiet. Na każdym przemówieniu w tle da się zauważyć napis women for tramp co oznacza kobiety dla trumpa( jakby ktoś nie wiedział). Takie moje zdanie
Odpisz
10 listopada 2016, 18:13
@wegedogazu:
Rasista?
Nie szanuje kobiet?
Przynajmniej jest szczery, chętny na zmiany, silny.
A nie jakaś słaba osoba, która kłamie, nie dawałaby zmian, chroniła męża, który gw**cił kobiety...
Odpisz
10 listopada 2016, 18:17
@wegedogazu: tek jasne lepiej wybrać feministkę która doprowadziła by kraj do ruiny
Odpisz
10 listopada 2016, 18:44
@dustin2001: Panowie tak czy tak USA jest teraz w niezłym bagnie
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2016, 20:36
@kektus: zgodzę się. Obama jest uważany za jednego z najgorszych prezydentów w historii USA
Odpisz
10 listopada 2016, 21:48
@kektus: Mogło być gorzej.
Odpisz
29 października 2017, 11:52
@dustin2001: Powolutku zaczyna być lepiej
Odpisz
29 października 2017, 16:07
@Pomaranczowy: Tak jak myślałem.
Odpisz
11 stycznia 2019, 02:55
@dustin2001: Co myślisz po kilku latach?
Odpisz
11 stycznia 2019, 17:05
@przemek1ni:
Lata lecą, a z każdym następnym rokiem uważam, że faktycznie...
...to był dobry wybór.
Odpisz
28 stycznia 2019, 16:16
@dustin2001: to dobrze
Odpisz
5 października 2019, 22:54
@dustin2001: jednak okazal sie najlepszy prezydentem w ty momecie na swiecie
Odpisz
6 października 2019, 00:32
W tym momencie, czyli po skandalu związanym z Trumpem zlecającemu Ukraińcowi wyszukiwanie brudów na swojego politycznego oponenta? :)
Ilu prezydentów na świecie znasz, skoro akurat on jest na górce?
Odpisz
6 października 2019, 04:12
@przemek1ni: a kto wedlog ciebie jest lepszy?
Odpisz
6 października 2019, 09:58
@przemek1ni:
No cóż. To takie złe? Wszyscy próbowali mieszać Trumpa z błotem, przypominali jakieś akcje sprzed 30 lat, które są już nieważne. Nazywają go publicznie rzeczami, którymi nie jest.
Nie powiedziałbym, że jest najlepszy, ale twierdzę, iż jest jednym z lepszych. Hilary zniszczyłaby USA.
W sumie to, że Obama był tak ch*jowym prezydentem też wpływa na to, jak widzimy Trumpa.
Odpisz
6 października 2019, 10:34
@dustin2001: Putin przez rządy Obamy poczuł sie bezkarny i najpierw wjechał do Gruzji a potem do Ukrainy
Odpisz
6 października 2019, 12:30
Tak.
Odpisz
6 października 2019, 13:20
@dustin2001: Tak, zniżanie się do poziomu przeciwnika jest w tym przypadku nawet bardzo złe, niezależnie od reszty polityki tego człowieka, która ma plusy dodatnie i plusy ujemne :P
Odpisz
6 października 2019, 15:45
@przemek1ni:
Ależ oczywiście.
Skąd wyczytałeś, że coś takiego się stało? Gdziekolwiek patrzę, to widzę, że to Ukraincy pomagali pani Clinton, przeciwko Trumpowi.
Odpisz
15 października 2019, 11:12
@dustin2001: Chodzi mi o tę całą aferę z impeachmentem
Odpisz
15 października 2019, 19:36
@przemek1ni:
Czytam właśnie. Póki co to są jedynie pogłoski.
Faktycznie, jest tu sporo dziwnych rzeczy, ale liczę, że cała sytuacja się wkrótce rozjaśni.
Odpisz
20 maja 2023, 18:50
@kektus: no nie wiem
Odpisz
31 stycznia 2021, 20:04
US jeszcze żyje.
JESZCZE
Odpisz
9 marca 2019, 23:01
@KontoUsunięte: jak się nazywa?
Odpisz
19 stycznia 2018, 16:37
rok 2018 Ameryka jako jedna z tej czwórki nadal istnieje
Odpisz
6 lipca 2018, 10:41
@Jesse: w moim mieście wciąż jest fala małych pie**olców z pokemonami
Odpisz
6 lipca 2018, 16:34
to coś jak piosenki świąteczne. nadchodzą wakacje ludzie grają w pokemony. wakacji nie ma znikają.
Odpisz
6 lipca 2018, 23:38
@Jesse: ale te małe ku*wie ciągle grają w te poksy te małe gówniane pie**olce
lubie sobie pobiegać więc co dziennie wychodze a te małe ku*wie po calym mieście i tylko drą małe ryje jekiego to bydlaka ku*wia dildtto złapali
Odpisz
7 lipca 2018, 17:21
współczuję
Odpisz
15 listopada 2016, 17:08
Goryle jeszcze nie wyginęły.
Odpisz
20 listopada 2016, 21:42
@DarkusPL: chodzi o Harambe
Odpisz
20 listopada 2016, 22:24
@ValorPeter: Z ciekawości wpisałem to w Google i natrafiłem na pewien artykuł. Śmierć tego goryla była nie potrzebna. Równie dobrze można by było podać mu środki usypiające by pracownicy zoo mogli zabrać dziecko z wybiegu.
Odpisz
21 listopada 2016, 09:46
@DarkusPL: prawda
Odpisz
9 listopada 2016, 23:46
nadal gram w pokemon go (___)
Odpisz
10 listopada 2016, 12:17
@revan21: Ja też \__/
Odpisz
10 listopada 2016, 12:33
@revan21: ja też
Odpisz
10 listopada 2016, 12:52
@revan21: ja też
Odpisz
10 listopada 2016, 12:57
@revan21: ja też
Odpisz
10 listopada 2016, 13:51
@revan21: pokemon friends! :D
Odpisz
10 listopada 2016, 13:55
@wolwerine: forever
Odpisz
10 listopada 2016, 14:07
@revan21: A ja nie grałem i nie gram. \___________/
Odpisz
10 listopada 2016, 14:25
@KalkoPl: i kupimy łóżko piętrowe :D
Odpisz
11 listopada 2016, 21:42
@wolwerine: W jakim celu kociaku :3
Odpisz
10 listopada 2016, 14:55
A to:
Odpisz
10 listopada 2016, 14:58
@Chuckie: to umarło dawno temu proszę pana
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2016, 16:50
@kapitan_Rosja: TO NIE PRAWDA O SHIT WADDUP O SHIT WADDUP HERE COMES DAT BOI! O SHIT WADDUP!!!/s
Odpisz
11 listopada 2016, 08:20
@kapitan_Rosja: Ale tam są rzeczy, które umarły w 2016, a dat boi też umarł w tym roku.
Odpisz
11 listopada 2016, 06:37
Pokémon GO jeszcze nie znikneło z pierwszej 20 Google Playa
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2016, 16:32
I świetnie że USA Company trafiło na takiego idiotę jakim jest Trump.
Odpisz
10 listopada 2016, 20:32
czy ja wiem, czy idiotę. Wolę rasistę niż kobietę, która chce wojny.
Odpisz
10 listopada 2016, 14:16
A ten jaskiniowiec Spongebob (nie wiem jak się mem nazywa, nie hejtujcie) to umarły mem? Przecież jeszcze go ludzie używają
Odpisz
10 listopada 2016, 14:41
spongegar
Odpisz
10 listopada 2016, 18:35
Dzięki wielkie :)
Odpisz
9 listopada 2016, 15:17
Jak można zapomnieć o tym ;-;
Odpisz
10 listopada 2016, 16:31
@BonnyBou13: No właśnie
Odpisz
9 listopada 2016, 09:15
W sumie niezależnej od kandydata ten mem by się nadał.
Chyba że by wygrał Duda.
Albo Cthulhu.
Odpisz
9 listopada 2016, 09:34
@Krzyniu:
Odpisz
9 listopada 2016, 09:41
@Monnx:
Odpisz
10 listopada 2016, 16:30
@Krzyniu: Albo Slendy
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2016, 16:30
A
D
O
B
R
E
P
O
M
A
R
A
Ń
C
Z
O
W
E?
Odpisz
10 listopada 2016, 16:25
Pamiętamy
Odpisz
10 listopada 2016, 15:01
co to jest to 1??
Odpisz
10 listopada 2016, 15:03
@Youtuber: Harambe, ignorancie!
Odpisz
10 listopada 2016, 15:28
@Youtuber: Taki jutuber, a gówno wie o życiu.
Odpisz
10 listopada 2016, 15:39
A o śmierci jeszcze mniej
Odpisz