Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
To by wystarczyło
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Brawo za czujność!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2019, 21:48
#TeamAngora!
Odpisz
10 sierpnia 2023, 13:42
@SongManka510: angora świetna gazeta
Odpisz
18 lipca 2020, 13:19
Mózg mnie swędzi
Odpisz
11 listopada 2016, 21:36
O co chodzi
Odpisz
11 listopada 2016, 22:37
Flaga Francji zamiast W. Brytanii.
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2016, 00:42
@Ashley12c: nie rozumiem
Odpisz
12 listopada 2016, 10:53
Widzisz że tam pisze obok flagi Wielka Brytania?
Odpisz
12 listopada 2016, 10:56
@Ashley12c: nie
Odpisz
12 listopada 2016, 17:58
Więc jest pan ślepym i głupim.
Odpisz
12 listopada 2016, 18:04
@Yashire: co
Odpisz
12 listopada 2016, 18:08
Hipopotam w zoo.
Odpisz
12 listopada 2016, 18:31
@Yashire: jak
Odpisz
12 listopada 2016, 18:34
Hipopotam przyleciał z planety Uran żeby nieść nowiny o świecie przyszłym, ale zamiast tego zamknęli go w klatce i nikt go nie rozumie.
Odpisz
12 listopada 2016, 18:38
@Yashire: nie rozumiem
Odpisz
12 listopada 2016, 18:38
a weź zma*cinaj.
Odpisz
23 września 2018, 13:35
@Ashley12c: ej trochę kultury
Odpisz
4 grudnia 2016, 19:14
Angora forever!!!
Odpisz
9 listopada 2016, 15:14
Przecież to flaga USA
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2016, 15:15
@Jasnowidz: USA? To jest to niewielkie, pustynne województwo w Korei Wschodniej?
Odpisz
9 listopada 2016, 15:23
chyba to drugie usa stolica sahary (a tak btw sahara lezy w oceanie ktory sasiaduje z polska)
Odpisz
11 listopada 2016, 21:05
@Windows_10: pomyliłeś sie Sahara lata wokół księżyca
Odpisz
12 listopada 2016, 10:19
@piotrek1125: wokół księżyca słońca którym jest Australia oraz Sahara, bo słońce ma 3 księżyce
Odpisz
12 listopada 2016, 01:51
Je ne comprends pas.
Odpisz
11 listopada 2016, 21:38
Tak wielka że zajęła Francję i przejęła jej flagę
Odpisz
11 listopada 2016, 22:20
@Lacoste: Wcale nie
Jak dokładnie widać flaga nie jest biała
Odpisz
9 listopada 2016, 15:15
5 bo Angora.
Odpisz
11 listopada 2016, 21:01
I komiksy na końcu ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
11 listopada 2016, 21:17
@lorax12: he he ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 listopada 2016, 21:23
@lorax12: Eroskop ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 listopada 2016, 21:25
ta ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
11 listopada 2016, 22:16
@lorax12: hehe (lenny)
Odpisz
11 listopada 2016, 21:44
Ktoś coś z kiedy jest ta Angora, możliwe że mam i chciałbym się na żywo przekonać.
Odpisz
9 listopada 2016, 17:25
aha
Odpisz
9 listopada 2016, 15:48
weee myślałam, że tylko ja czytam Angorę
Odpisz
9 listopada 2016, 16:58
@agaciaf: ja też. lol
Odpisz