Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Mało znany szczegół
Jesteś wybrańcem panie profesorze
A, okej
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2021, 21:06
Przywaliłbym mu z laczka
Odpisz
9 listopada 2016, 19:22
Jak zwykle boje sie motyla ;-; trauma z dziecinstwa
Odpisz
9 listopada 2016, 20:08
@Windows_10: Opowiadaj dalej.
Odpisz
9 listopada 2016, 20:09
ugryzl mnie motyl, mialam 6 lat
Odpisz
9 listopada 2016, 20:22
@Windows_10: Ugryzł? To one mają żuwaczkę?
Odpisz
9 listopada 2016, 20:44
usiadl mi na nodze i mnie zabolalo ;-;
Odpisz
9 listopada 2016, 20:45
@Windows_10: też nie lubię tych kolorowych sku*wieli
Odpisz
9 listopada 2016, 22:33
@Windows_10: Co. Ale... Ale jak! No cóż...
Odpisz
10 listopada 2016, 00:01
@Windows_10: Cieszę się, że nie jestem jedyny. Te ku*wy mnie nie lubią... z wzajemnością.
Odpisz
12 listopada 2016, 16:15
@Windows_10: Jesteś pewien,że to był motyl?
Motyl nie maję żuwaczek tylko trąbkę którą wsysa nektar z kwitków.
Odpisz
12 listopada 2016, 16:37
@DarkusPL: wysse Ci nektar z kwitku xD
Odpisz
12 listopada 2016, 17:51
@Astronneu: Kiwiatków nie kwitków
Odpisz
12 listopada 2016, 18:12
@DarkusPL: na Kiwiatki też się skuszę
Odpisz
12 listopada 2016, 19:56
@Windows_10: Też nie lubię motyli, obrzydliwe są. Za biedronkami też nie przepadam.
Odpisz
12 listopada 2016, 20:51
@IkoUchiha: ja nie cierpię szerszeni dziabną mnie jeden jak miałem 8 lat
Odpisz
12 listopada 2016, 23:11
@polakrodowity: z tego co mi się wydaje to nikt tego nie lubi
Odpisz
13 listopada 2016, 17:14
@DarkusPL: tak bo bylam w motylarni
Odpisz
13 listopada 2016, 17:40
@Astronneu: mój kolega ma gniazdo na wsi ku*wa
Odpisz
13 listopada 2016, 18:07
@polakrodowity: to przekaż koledze serdeczne kondolencje
Odpisz
13 listopada 2016, 21:54
@Astronneu: ok
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2016, 21:30
Ogromny powiadasz...
Odpisz
12 listopada 2016, 19:57
Ale kjut. Za to gdyby była to gigantyczna gąsienica to bym uciekał.
Odpisz
12 listopada 2016, 18:31
Takie rzeczy tylko w Australii
Odpisz
12 listopada 2016, 16:27
Ten uczuć gdy boisz się motyli.
Dzięki autorze.
Odpisz
12 listopada 2016, 16:20
A może to ten gościu ma małą rękę?
Odpisz
12 listopada 2016, 16:15
Lubie motyle ale...Jak by mi taki na rękę lub na nogę usiadł to bym spier*oliła
Odpisz
9 listopada 2016, 21:10
Podobny do tego z Fallout new vegas co na jedno ugryzienie zabijał. Sku*wysyn.
Odpisz
9 listopada 2016, 19:56
Najs
Odpisz
9 listopada 2016, 19:12
Czy to ten okaz z Wyspy Czaszki?
Odpisz
9 listopada 2016, 19:10
Odpisz
9 listopada 2016, 19:04
To ćma
Odpisz
9 listopada 2016, 19:06
@drzewiec: Nie, to motyl.
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2016, 19:38
@drzewiec: Nocny motyl z rodziny pawicowatych, uznawany za największą ćmę świata.
Odpisz
9 listopada 2016, 19:03
ale paskudztwo
Odpisz
9 listopada 2016, 18:51
piękny motyl
Odpisz